Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Egzamin juniorów i nadmiar dni treningowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Wystawiłem zawodników ze szkółki juniorskiej, którzy skończyli 16 lat na egzamin. Natomiast nie odstałem żadnej wiadomości jak im poszło. Egzamin miał się odbyć 01.08 i tego samego dnia z rana wysłałem ich na ten test.
Zauważyłem u mojego zawodnika nadmiar dni treningowych wysłałem wiadomość do Stefika przed wyjazde i nadal nie odczytał. Gdyby zastępca mógł się zająć tymi problemami byłbym wdzięczny.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam,
Becik
odnośnie nadmiaru dni treningowych: mógł on powstać np. po obozie przygotowawczym. Jeśli ustawisz danemu zawodnikowi, by trenował umiejętność w której ma nadmiar dni, to w najbliższy dzień treningowy zaliczy skok w tej umiejętności, a nadmiar dni zostanie- czyli będziesz miał już mniej do wytrenowania mu w danym skillu Uśmiech
a co do szkólki: egzamin ż odbywa się chyba jakoś popołudniu, lub o godz 12 może (nie pamiętam) Uśmiech
Egzamin odbywa się pierwszego każdego dnia miesiąca o godzinie 12 także wiadomość powinna już być jak mu poszło. A nadmiar dni treningowych powstał pewnie po obozie treningowym lub może być również tak że załóżmy jest piątek i zawodnik ma np. 16/17 w treningu i gdy zostanie wystawiony do meczu ligowego to ma wtedy już 17/17 ale skok będzie miał dopiero w poniedziałek i wtedy będzie miał 1/17 lub 1/18 (to zależne jest od tego czy potrzebuje już więcej dni do trenowania by mieć kolejny skok) bo treningi i skoki umiejętności odbywają się od poniedziałku do piątku.