Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Notatka przy sparingu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam;

Mam taki mały pomysł, zacznę jednak od jego genezy. Sam startuję w ELJ, są to rozgrywki młodzieży, oczywiście nie jest to reklama ligii chodzi o coś innego.

Wysyłając zaproszenie na sparingi czasami wysyłamy do wszelkich możliwych osób, tak samo otrzymujemy wiele zaproszeń i bywa że przyjmujemy zaproszenie na wyrost. Gdyby była możliwość dopisania info co to za zawody, oczywiście nie byłoby konieczności by info wstawiać, jednak wstawione info ułatwiłoby przyjmowanie zaproszeń. Admini też mieliby mniej pracy z odwoływaniem spotkań.

Pozdrawiam
Czyli proponujesz jakieś okienko w którym gracz napisał by Ci że to są zawody ELJ? Jeśli tak to mogło by się tak zdażyć że poprosił bym jakiegoś kumpla z SW by wysłał do ciebie zapkę na ten dzień i napisał ELJ i wtedy masz zajęty termin i walkower.
Ja uważam że to dobry pomysł, biorąc udział w kilku turniejach mozna się pogubić a takie coś mogłoby ułatwić jak chociaż by notatka przy zaproszeniach na indy czy czwórmecze.
Pewnie może i ktoś taki jak kamykov opisał by był, ale chyba troche na wyrost, jaki sens ma wygrywanie WO i komu się chce angażowac w to jeszcze znajomego zeby wysłał taką zapke, jak ktoś jest słabszy i chce tylko wygrac WO to i tak w koncu odpadnie bo ile razy coś takiego może przejść :p
Dodane, proszę o weryfikację.