Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 2 memorial im Roxera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie przyjaciele . 5 sierpnia minie 2 rocznica smierci mojego brata i niektorego w Was kolegi Roxera chciałbym zoorganizowac memorial na jego uczczenie pamięci aby pokazać ze pamiętamy o nim . Roxer nie osiągnął w tej grze nigdy jakiś wielkich sukcesów . Sam fakt że udało mu się awansować do 4 ligi był uśmiechem na niego twarzy którego nigdy nie zapomnę . Pokażmy mu że o nim pamiętamy i zorganizujmy mu ten memorial . Liczę na Was przyjaciele

Pomysł jest taki aby wystąpiło w nim 10 zawodników ekstraligowych i 5 zawodników z 1 ligi bądź 2 ligi i jeden z mojego zespołu .


Proszę podawać zawodników do memoriału w formacie :
imię i nazwisko zawodnika , (klub) i link do zawodnika

 1. Jędrzej Pokojowa (GRYFY Bydgoszcz)   http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41987
 2. Leszek Lippke ( KS Evenement Grudziądz . Organizator )  http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-40999
 3. Przemysław Figiński (Frety Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41282
 4. Kornel Smura  ( DKŻ  Unia Dębica )  http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-42438
 5. Bolesław  Danka ( Polonia Śrem )  http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46327
 6. Waldemar Miśtak ( ROW )  http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-42918
 7. Witold Pieczyrak (Polonia Ostrów Wlkp)  http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41946
 8. Sylwester Nieporowski ( TARZAN`S TEAM TARNÓW)   http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-51266
 9. Leopold Berczyński (Polonia Osielsko)   http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46294
10. Leopold Bieniek (Gryf Szczecin)    http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46383
11. Marcin Bryłkowski (Grom)   http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46296
12. Mieczysław Kunecki (Amurek Zielona Góra)    http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41962
13. Władysław Pacześny (KS Czorty Myślibórz)    http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-43002
14. Igor Gieysztor ( ARJUMA Golub-Dobrzyn)    http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-42990
15. Mariusz Tęczar (Towers Wrocław)     http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-42272
16. Gaweł Ganowicz (Misiek Speedway Łódź)     http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41777

1. Jędrzej Pokojowa (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41987
2 Leszek Lippke (KS Evenement Grudziądz . Organizator )
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-40999
Gdyby było potrzeba to chętnie wystawie mojego zawodnika, 3 liga. Będę w rezerwie OK?
Przemysław Figiński (Frety Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41282
Jakby zostały miejsca to DKŻ Unia Dębica (4 liga) też z chęcią wystawi zawodnika
Bolesław Danka POLONIA ŚREM
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46327
Witold Pieczyrak Polonia Ostrów Wlkp

http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41946
Leopold Berczyński (Polonia Osielsko) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46294
Kosmo rowniez gotowy uczcić pamiec w razie czego cxekam w obwodziel
Mieczysław Kunecki (Amurek Zielona Góra) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41962
W imieniu przemofana zgłaszam zawodnika do memoriału
Władysław Pacześny (KS Czorty Myślibórz) ----> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-43002
Stron: 1 2