Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
czy muszę być podczas wyścigu ?? czy to sparingowym czy ligowym i czy to że będę online ma to wpływ na jazdę moich zawodników ??
Hej, nie musisz siedzieć przy kompie jak będzie mecz, ale wtedy nie masz możliwości robić zmian. Mecz potoczy się bez Ciebie i później będziesz mógł wejść sobie w zakładkę: mecze rozegrane i zobaczyć jak wyglądał. Pozdro.
malo to ze robic zmian a naprawiac motory
Zdunek, w 4-5 lidze nie trzeba naprawiać motorów, aby wygrać mecz Duży uśmiech
no dzisiaj jeden mecz już miał i to na szczęście wygrany i to masakrycznie bo 71:19 ale nie widziałem nigdzie możliwości jakichś zmian prócz wcześniejszego ustalenia składu
by dokonywac zmian, naprawiac motory etc , musisz byc w trakcie meczu online...

* w sparingach motorki sie nie zuzywaja tylko w meczach ligowych... podczas sparingow mozesz se testowac jaki motor najlepiej pasuje zawodnikowi....
Zaczęło mnie coś zastanawiać, a mianowicie czy na sparingach u siebie da się coś zarobić? Ja wole jeździć na wyjazdach bo w ten sposób zawsze parę tys zarobie a jak jadę u siebie zawsze jestem stratny.
Można u siebie zarobić, wystarczy dobrze dostosować reklamę do cen biletów.
(2011-11-24, 22:44:10)specjal2009 napisał(a): [ -> ]* w sparingach motorki sie nie zuzywaja tylko w meczach ligowych... podczas sparingow mozesz se testowac jaki motor najlepiej pasuje zawodnikowi....

no właśnie odnośnie tego czy na żywo LIVE działa zmiana motoru między biegami np zawodnik skończył bieg np 5ty zmieniam w zawodnicy->park maszyn to np w 8mym biegu kiedy ten zawodnik ponownie jedzie to będzie on aktywny ??

masyo, tak. Idzie tak zmienić zawodnikowi motor Uśmiech
witam niedostalem jeszcze maila z pelna aktywacja konta po jakim czasie przysylaja czekam juz przwie 2 dni
Dlaczego w szkółce juniorów średnia skacze ? Co chwile jest inna
Średnia jest wyciągnięta ze wszystkich parametrów juniora, dodatkowo losowo zmieniona o pewna zmienną zależną od rodzaju konta (czytaj więcej w zakładce VIP).
Powiedz mi, nie rozumiem, ile jedzie na tydzień do jeźdźca provetsi dla optymalnego kształtu?