Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(2012-01-17, 15:04:24)SzakiUL napisał(a): [ -> ]co daje rozbudowa szkółki?

przede wszystkim szybszy skok skilli im lepiej rozbudowana szkolka tym szybsze skoki u zawodnikow.
Możecie mi pomóc z motorami? Nie wiem do jakiej siły jaki motor.
(2012-01-20, 14:16:35)Pinczoch napisał(a): [ -> ]Możecie mi pomóc z motorami? Nie wiem do jakiej siły jaki motor.

Pinczoch tu juz musisz kombinowac napewno do sily 50 bo taka pewnie masz mniej wiecej nie dasz motoru 110 albo 120 ani tez najslabszego tyle moge powiedzeic.od tego jest wspolny trening i tam mozesz wytestowac zaowdnikow na roznych maszynkach...
moze gdzies to bylo ale nie moglem znalezc,czy jesli mam mecz 22 a 22 mi sie konczy rozbudowa stadionu to nowa nawierzchnia bedzie na meczu czy stara?
PSZdezorientowanyorry za brak polskich znakow
bedzie nowa
Witam.Czy zawodnik będący w skladzie na mecz ligowy lub sparingowy nie pojedzie żadnego biegu(np. rezerwowy junior nr.8 lub 16)to dostanie on pkt.doświadczenia.Czy zawodnik ktory objechał w danym meczu 5 biegów dostaje tyle samo pkt.dośw.... co zawodnik z jednym pojechanym wyścigiem ?
Drugie pyt. Co daje budowa oświetlenia 2000 luks w porównaniu do 1000 luks?
Hej, zawodnik który jest pod nr 8 lub 16 i nie pojedzie w meczu żadnego biegu nie dostanie XP (doświadczenia) oraz dodatkowego punktu do treningu (jeżeli jest to mecz ligowy).

XP (doświadczenie) dostaje się za każdy przejechany bieg:
- za mecz ligowy wzrasta 0.05 / bieg
- za mecz pucharowy 0,03 / bieg
- za mecz sparingowy wzrasta 0,02 / bieg
- za turniej indywidualny wzrasta 0,01 / bieg

Przykład, mecz sparingowy:
- zawodnik A przejechał 5 biegów dostanie 5x 0,02 XP czyli w sumie: 0,1 XP,
- zawodnik B przejechał 2 biegi dostanie 2x 0,02 XP czyli w sumie: 0,04 XP.

Oświetlenie - dzięki niemu można rozgrywać mecze ligowe o 21 i 22 godzinie. Jak na początek gry nie jest ono aż tak potrzebne, choć podnosi ono rangę stadionu. Drugi minus jest taki że jest bardzo kosztowne i długo się rozbudowywuje.

Pozdro.
Ale mecze ligowe sa przecież w weekendy a wtedy nie ma treningów? Więc o jaki pkt. treningowy chodzi?(nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem ...) A oświetlenie: chodzi mi o moc tego świała ( co mi daje 1000 luksów a co daje 2000 luksów?)( czy o to,że 1000 luksów to mecze o 21 godz. a 2000 luks to mecze o 21 i 22 godz.)?
Zgadza się nie ma w weekendy treningu, ale jak zawodnik przejedzie choć jeden bieg w meczu ligowym to automatycznie dostanie +1 pkt do aktualnie trenowanego skilla. Taki bonus za wystąpienie w meczu ligowym. Jeżeli masz konto VIP to możesz sobie to łatwo sprawdzić spisując przed meczem ligowym przetrenowane dni i po meczu (lub nawet w jego trakcie) zobaczysz, że zawodnikom występującym w meczu podskoczył trening o 1 dzień.

Co do oświetlenia to chyba chodzi o to, że jak się ma 1000 luksów to można rozgrywać mecze o godzinie 21.00, a jak 2000 luksów to także o godzinie 22.00. Możliwe, że wpływa to też na frekwencję na stadionie ale tego już nie wiem.
Dzięki Hawaiki .
Jesli wybieram skład na mecz to musi byc prawidłowy czyli obsada miejsc od 1 do 7(lub 8) z tym ze,w miejscach 6-8 nie mogą byc seniorzy. Wiec jeśli skład nie prawidłowy (np.nie wpisanie zawodnika pod numer 2)to system odrzuca go,a jeśli wcale nie wystawimy składu to kara finansowa.Jesli nic nie pomyliłem to takie są fakty. A teraz pytanie-ciekawostka. Przykladowo: Dziś mam sparing,wystawiłem prawidłowy skład ale w tym składzie na poz.4 jest senior który jest wystawiony na liste transferową.Licytacja kończy sie kilka godz. przed sparingiem a zawodnik w ostatniej chwili znajduje nabywce.Ponieważ został sprzedany zostaje usunięty ze składu na ten sparing przez co miejsce nr.4 w składzie jest puste.I co wtedy? Czy system odrzuci ten sklad bo jest nieprawiłowy i dostane kare finansową ?
czy moge w trybie maga pilnym zmienic nazwe zespołu? Walnelem literówke i tak ciulowo wyglada Smutny
(2012-02-04, 23:27:54)marys99 napisał(a): [ -> ]Jesli wybieram skład na mecz to musi byc prawidłowy czyli obsada miejsc od 1 do 7(lub 8) z tym ze,w miejscach 6-8 nie mogą byc seniorzy. Wiec jeśli skład nie prawidłowy (np.nie wpisanie zawodnika pod numer 2)to system odrzuca go,a jeśli wcale nie wystawimy składu to kara finansowa.Jesli nic nie pomyliłem to takie są fakty. A teraz pytanie-ciekawostka. Przykladowo: Dziś mam sparing,wystawiłem prawidłowy skład ale w tym składzie na poz.4 jest senior który jest wystawiony na liste transferową.Licytacja kończy sie kilka godz. przed sparingiem a zawodnik w ostatniej chwili znajduje nabywce.Ponieważ został sprzedany zostaje usunięty ze składu na ten sparing przez co miejsce nr.4 w składzie jest puste.I co wtedy? Czy system odrzuci ten sklad bo jest nieprawiłowy i dostane kare finansową ?

podczas meczu zawodnik znajduje się w programie zawodów i co przypada jego bieg do zostaje wykluczony( za nie stawienie się do biegu)
Po prostu przy jego nazwisku będzie- w w w w w
Witam.Mam małe pytanko ,dziś zarejestrowałem się do gry ale nie mam dostępu do zakładek takich jak trening,park maszyn itd.Czy chodzi o weryfikację konta która jeszcze się nie odbyła i czy właśnie wtedy zyskam dostęp do w/w zakładek?? Dziękuję i pozdrawiam.