Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanie a mianowicie zbliża się koiec sezonu czy są jakieś obozy treningowe w przerwie sezonowej ???
Tak będą obozy .
Obóz treningowy będziemy mogli wybrać po rozegraniu 17 kolejki i do czasu zakończenia sezonu czyli do niedzieli barażowej .
sygnaturę jak się wkleja na forum
To są ceny na jednego zawodnika czy cały zespól
Jednego zawodnika. Panel uzytkownika -> zmien sygnature
Dzięki Stefik za info odnośnie egzaminów juniorów Uśmiech A swoją drogą czytanie (ze zrozumieniem) forum daje same korzyści.Zmieniłem motorki na słabsze i pilnuję sprawności-i efekty widać !
Witam jestem początkującym graczem i chciał bym się dowiedzieć dlaczego tak szybko spada sprawność moim zawodnikom. Może mają za dużo jazdy a może za mało. Trochę mnie to martwi bo jak tak dalej pójdzie to za 3 tygodnie każdy będzie miał poniżej 10 %.
Jest tabelka biegów ile powinnien zawodnik przejeżdżać w tygodniu żeby sprawność nie spadła Oczko Seniorzy to 14 biegów, a juniorzy to 15 biegów. Żadnych filozofii tu nie ma.
http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-10
Wystawiłem skład na wczorajszy sparing a tu patrzę i co ? Automat mnie wyręczył i kara za brak składu ?!? Często tak się dzieje ?

speed_55

Jednym słowem skladu nie wystawiłeś. Najprawdopodobniej nie kliknąłeś na "USTAL". Też tak miałem
Dzięki,ale ustawiłem.W opcji NAJBLIŻSZE MECZE skład był na zielono,zawsze sprawdzam ;-(
Szkółka juniorska - wiem ze skraca szkolenie juniorow - tylko ktory poziom o ile dni ? (bo nie wiem czy warto inwestowac)
Witam wszystkichUśmiech

Jestem nowym graczem, prawie wszystko znalazłem ale mam jedno pytanie, a mianowicie, dlaczego jak wchodze w trening to w większości zawodników moge ustawić tylko odpoczynek? Bo jak nie ustawie odpoczynku to mi pokazuje w skillach np 0/17 itp. Prosze o pomoc, z góry dziekuje
Musisz ustawić co chcesz trenować danemu zawodnikowi np. siłę czy technikę jak będziesz miał w treningu 17/17 to wtedy nastąpi skok danego skilla.
Odpoczynek jest tylko potrzebny w przypadku gdy zawodnik załapie kontuzję to wtedy dzięki ustawieniu odpoczynek zawodnik leczy daną kontuzję.
Niektórzy już mieli jakieś punkciki a reszta miała wszystko na 0 i to mnie zmyliło.Ale teraz już rozumiemUśmiech Dzięki wielkieUśmiech