Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanie dotyczące przychodzenia juniora do szkółki. Konto mam ponad miesiąc, szkółka rozbudowana do 2 poziomu Duży uśmiech ale jak do tej pory nie przyszedł żaden junior, dlaczego ????
Jaki trzeba mieć min. poziom szkółki aby jakiś junior przybył, oraz czy liga w której się jeździ też decyduje o częstszym/rzadszym przychodzeniu juniorów ????
Ja w pierwszym tygodniu gry dostałem juniora. Poziom szkółki - 1. Także, z tego co czytałem nic nie ma znaczenia. Oprócz dofinansowania na szkółkę ( ustawiane w KSIĘGOWOŚCI ) i ogromu szczęścia. Jeśli wprowadzam w błąd to proszę korygować.

Napisałem post dziś, może tutaj ktoś odpowie. a ja jeszcze raz zapytam o ten procent, o jaki wzrastają umiejętności juniorów przy dofinansowaniu indywidualnym. Ile to jest dla poszczególnych wartości?
każdy tysiąc to jeden dzień. to co napisales do losowanie to dobrze
czyli, jeżeli ustawiam 1000zl to codziennie przybywa mu zamiast jednego dnia treningu to dwa tak?
A jak ustawie 5 tys to za jeden dzien, zrobi 6 dni?
Nie. Przykładowo zawnik potrzbuje do skoku 16 dni bez dofinansowania. Z dofinansowanie 5 tys skraca mu o 5 dni czyli bedzie potrzebowal 11 dni.
a co jeśli zrezygnuje z dopłacania np po 5 dniach? To przy 1 tys, kasa jest stracona, po nie wyrobiła nawet +1 dnia ?
Przy przyspieszeniu skoku o tydzień, trzeba wydać ok. 60 tys na jeden skok. Dla klubów z dolnych lig, to wydatek nie do osiągnięcia.
Hej, zgadza się szkółka do dość droga inwestycja. Więc trzeba rozsądnie podchodzić do tego kogo trenować w szkółce, bo czasem wystarczy mieć 1-2 juniorów z lepszym talentem (czytaj 5 Oczko ) niż np 3-4 z mniejszym talentem. A często jakiegoś 16-17 latka z dobrymi skillami można tanio kupić na liście transferowej.
Przy jakiej wytrzymałości zaleca się remont motocykla ?

Dobrze rozumiem, że stan to jakby % mocy jaką wykorzystuje z silnika, a wytrzymałość to zużycie motocykla?
Stan czyli stan motocykla po kazdym meczu sie psuje do ok 92-95. Po naprawie mmotoru wraca do 100, lecz wytrzymałośc spada o -1. Obie te wartosci maja lacznie wplyw an defekt. A Przy jakiej wartości to CI nie powiem ale przy ok 95 w 1 lidze juz czuc duze straty ja remontowalem przy 92 i widac ze w 1 pol sez liga mnie nie lubiła ;] Ale w dolnych ligach nie musisz miec ciągle lśniących
Dzięki za odpowiedź. Stefik z kolorami kasków w meczach coś nie gra....
Czy kwoty jakie są przyznawane od sponsora są wyższe im wyżej się jest w lidze ???? tzn. np za awans z 3 do 2 ligi jest większa kwota niż z 6 do 5 ligi, czy kwoty są takie same ?
(2012-03-12, 00:25:57)graczareksz napisał(a): [ -> ]Czy kwoty jakie są przyznawane od sponsora są wyższe im wyżej się jest w lidze ???? tzn. np za awans z 3 do 2 ligi jest większa kwota niż z 6 do 5 ligi

Dokłądnie tak. Wieksze nagrody, a takze wiecej kasy tygodniowo Ja mam tg samego sponsora co Ty. Jak bym awansowal do I ligi to bym dostał 1,2mln nagrody

lech

witam mam pytanie jak sa naliczane bonusy w grze tzn w lidze i np w turniejach
suma punktów w dwumeczu będzie na twoją korzyść to dostaniesz bonus, Zasady są takie same co w realiach

lech

dzieki tak tez myslalem tylko chcialem sie upewnic bo w turnieju 5i6l ktos miesza i myslalem ze moze tutaj sa inne zasady hehe