Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sidney68 - dopiero po zerwaniu obecnych umów w przyszłym tygodniu
Możecie mi powiedzieć od jakiej średnie junior zdaje egzamin?
46,5
Dzięki Specjal ! Takie info powinno być w SPONSORINGU ;-)
Witam
Mam pytanko czy może ktoś się zastanawiał nad możliwością wprowadzenia w meczu równania , zraszania lub utwardzania toru przerwie między biegowej??.
coś takiego było już w propozycjach, musisz zaglądnąć http://www.speedway-world.pl/forum/showt...hp?tid=804 a konkretnie TU---> http://www.speedway-world.pl/forum/showt...hp?tid=780
Czy każdy zawodnik wychodzący ze szkółki ma taką samą sprawność, czy jest to losowe ?
Czy są jakieś czynniki wpływające na to ?
losowo 45,60
Witam. Mam zawodnika kontuzjowanego( stan zdrowia na dziś 80 ) . W poniedziałek bedzie zdrowy po treningu. I tu moje pytanie: Czy może jechać na obóz a moze musi być w 100% zdrowy w momencie wysyłania .
W trakcie obozow od Pon do pt zawodnicy normalnie trenują, czyli w poniedziałek wyzdrowieje na wqt mu właczysz normalny trening i bez problemu zostana mu naliczone dodatkowe dni po obozie
Czy jeszcze niedawno w opcjach VIP -> osoby online nie pokazywało w jakiej lidze jest dana osoba ? to bardzo pomaga w wysyłaniu zaproszeń....
ni pokazywało never
A mnie trafił szlag przy przedłużaniu kontraktów :O Zdążyłem złożyć parafkę na 3 umowach i ...dostałem powiastkę o przekroczeniu salda zadłużenia !!! Mam 950 tys. na minusie ! Czy to znaczy że nowy sezon mógłbym jechać tylko 3 zawodnikami ? Bo reszta drużyny bez nowych umów pójdzie w Polskę !!!
Znalazłem jednak sposób jak zatrzymać zawodników nie podpisując nowych umów ! Dlaczego jednak przy przedłużaniu kontraktów jest pobierana kwota za cały sezon z góry skoro ja i tak drugi raz płacę im pensję ?
Jeśli zawodnik zarabia u mnie średnio 3 tys. a sezon trwa 16 tygodni to skąd kwota 115 tys. na nowym kontrakcie.Pogubiłem się w tym i proszę jakieś mądre głowy o łopatologiczną pomoc !!!
Cytat:A mnie trafił szlag przy przedłużaniu kontraktów :O Zdążyłem złożyć parafkę na 3 umowach i ...dostałem powiastkę o przekroczeniu salda zadłużenia !!! Mam 950 tys. na minusie ! Czy to znaczy że nowy sezon mógłbym jechać tylko 3 zawodnikami ? Bo reszta drużyny bez nowych umów pójdzie w Polskę !!!

Niestety pójdą w Polskę

Cytat:Znalazłem jednak sposób jak zatrzymać zawodników nie podpisując nowych umów ! Dlaczego jednak przy przedłużaniu kontraktów jest pobierana kwota za cały sezon z góry skoro ja i tak drugi raz płacę im pensję ? Jeśli zawodnik zarabia u mnie średnio 3 tys. a sezon trwa 16 tygodni to skąd kwota 115 tys. na nowym kontrakcie.Pogubiłem się w tym i proszę jakieś mądre głowy o łopatologiczną pomoc !!!

Jak podpisujesz kontrakt to płacisz zawodnikowi za to że bedize bronić twoich barw klubowych, mozna też przyjąć zę przy podpisywaniu kontraktu płacisz zaawodnikowi za przygotowanie do sezonu. Tygodniowki jak to tygodniowki płacisz co tydzien bez znaczennia czy podpisałes z zawodnikiem kontrakt wart5mln czy tez 5 zł

czesc kiedy przychodzą pierwsi juniorzy w szkółce