Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No mam nadzieje. Bo jak sie okaze ze bede potem caly sezon siedziec bez ligi i same spary to coś bedzie nei halo Oczko Juz i tak chyba 2 miechy prawie jeszcze do nowego sezonu tak ? ..
Hej, do końca sezonu zostało 7 kolejek (6 weekendów) więc pewnie szybko zleci Oczko
Czy informacja o tym, że zawodnik skończy karierę w przyszłym sezonie jest umieszczana już w tym sezonie w jego profilu ? Czy tak po prostu 'znika' w przyszłym sezonie ?
Jest umieszczona już w profilu zawodnika że kończy po tym sezonie karierę.
Tutaj masz przykład jak to wygląda Oczko

http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-5776
Na początku chciałem się ze wszystkimi przywitać. Przebrnąwszy przez wszystkie strony, przyznam, że nie było łatwo, nie znalazłem jasnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Mianowicie... czy cena biletu na mecz ligowy jest uzależniona w jakiej lidze jeżdżę? Przykładowo: czy przy maksymalnych cenach wejściówek na stadion i słonecznej pogodzie oraz odpowiedniej cenie na reklamę jestem w stanie zapełnić swój stadion (6 liga, 1500 miejsc). Będę wdzięczny za jakiekolwiek info w tej sprawie.
Wpływu na ceny nie ma ale na ilość kibiców. Tak da się zapełnić stadion o takiej pojemności przy odpowiedniej cenie wydanej na reklamę.
(2012-06-17, 11:17:10)Henrik napisał(a): [ -> ]Jest umieszczona już w profilu zawodnika że kończy po tym sezonie karierę.
Tutaj masz przykład jak to wygląda Oczko

http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-5776

Czyli jak ma skończyć karierę w sezonie N to ta informacja pojawia się w jego profilu na początku sezonu N-1 ?
Nie, informacja jest wyświetlana w tym samym sezonie po którym kończy karierę. Np. zawodnik teraz ma 33 lata i skończy się ten sezon i zostanie wylosowany do zakończenia, więc od nowego sezonu pojawia mu się informacja w profilu Oczko
Witam.
Na początku chciałbym się przywitać, gdyż jestem nowy. Przez ponad rok grałem w innej grze, no ale tam brakowało już wyzwań, więc zmieniłem serwer na wasz Uśmiech
Pytanie w sprawie gry, gdyż nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.
Stadion do jakiej pojemności można rozbudowywać?
Chodzi o miejsca siedzące, stojące i VIP?
Pozdrawiam
Limit wynosi 45 000 miejsc na stadionie.
Ponieważ powoli kończy się sezon, wyprzedzając trochę czas, chciałem się zapytać, czy wysyłając chłopaków na obóz w którym będą przykładowo trenować:
Poziom 1: dodaje 6 - 9 dni treningowych prowadzenia, i 1-3 techniki cena 4000
to:...
- do prowadzenia zostanie dodanych 6-9 dni treningowych - to jest dla mnie oczywiste,
- technika - tutaj mam problem. Czy podane wartości 1-3 techniki będzie również wzrostem dni treningowych czy będzie to wartość 1-3 %, oczek techniki; np. jak zawodnik ma technikę 44 to skoczy mu przykładowo na 46??
Dziękuję za info.
Witam.

Wszystko jest podane w dniach treningowych.

Pozdrawiam - Hawaiki
Hej jestem nowicjuszem i chciałem się dowiedzieć jak wyglądają spadki i awanse, tzn nie do końca kumam o co biega z klasami, jak mam awans to o klasę czy o ligę i analogicznie do spadku?
Pierwsza druzyna z grupy awansuje do wyzszej ligi, druga pojedzie baraz z druzyna z wyzej ligi zajmujaca miejsce 7 lub 8.

Dodatkowo aktywne druzyny awansuja za boty z wyzszych lig, takze mozna zajac miejsce 3 i awansowac do wyzszej ligi...

ponadto: http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-9
ok zatem awansuje do wyższej ligi a spadam do niższej ligi czy klasy?

głównie chodzi mi o to że jestem w 6 lidze więc gdzie spadnę?