Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanko-wiadomo ,że trenuje się siłe ,technikę i prowadzenie w szczególności,a czy kondycję i start też powinno się trenować równomiernie do pozostałych funkcji,bo zauważyłem ,że nie wszyscy stawiają nacisk na te pozycje?
raczej te 3 które wymieniłeś, a reszta wystarczy że na obozach treningowych wzrasta. Choć jak masz tor twardy to i start będzie ważny. Kondycje możesz odpuścić.
Czy trening wspólny daje coś ? Czy czasy zrobione na treningu będą takie same jak na meczu?
Nie nic to nie daje możesz sobie jedynie posprawdzać czy masz dobrze ustawione motory i jak poszczególni zawodnicy radzą sobie na różnej nawierzchni.
Ma ktoś 15 poziom szkółki?-pytam z ciekawości
Mam pytanie. Co się stanie jeżeli pieniądze na koncie zejdą poniżej 0,00 zł?
Możesz zadłużyć się maksymalnie do 1 000 000
będziesz miał kasiorkę na minusie, a do - 1 mln możesz się zadłużyć , a powyżej mln nie będziesz mógł nic kupować i naprawiać
i zawodnicy się normalnie rozwijają? oki dzięki za info Uśmiech
Tak normalnie
Czy ilość przejechanych biegów w tygodniu ma wpływ na czasy zawodnika lub/i zwiększa szansę na odniesienie kontuzji?
Nie ma wpływu w obu przypadkach.
Pewnie już ktoś o to pytał wcześniej. Ale co to jest za liczba przy nazwisku w turniejach indywidualnych ? Rozumiem, że jakaś rankingowa. Także przed rozegraniem turnieju pod listą nazwisk pojawia sie liczba dziesietna. Domyslam sie, ze rowniez jakas rankingowa (poszczegolnych zawodnikow uczestniczacych w turnieju). Jesli sie one pojawiaja, to po co ? Mozna byloby to wykorzystac do wyliczania ilosci osob przychodzacych na turniej. Im wyzsze liczby (ranking) tym wiecej kibicow. Natoamist jesli do niczego nie sluza, to je po prostu wylaczyc aby nie zaciemnialy obrazu gry skoro nie sluza do niczego.
to miało być właśnie do liczby widowni tylko o ile dobrze się orientuje jeszcze to nie funkcjonuje
Ale te liczby pojawiaja sie juz sporo czasu jak pamietam i nie wnosi to na dzisiaj niczego, zatem albo je wykorzystac albo przynajmniej nie wyswietlac bo to nie ma sensu.