Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Reklama i ceny biletów są automatycznie ustawione na maksimum

AssAssin

Co jaki czas dochodzą nowi juniorzy do szkółki?
dofinansowanie 20.000
nie ma regularnych okresów kiedy przychodzi junior, to czy dostaniesz juniora to losowe prawdopodobieństwo ktore możesz zwiększyć poprzez wyższy poziom szkółki i nakład, jeśli już będziesz miał szczęście i zawita do Ciebie junior to zjawia się on po północy w szkółce
(2013-04-29, 17:02:29)carasta napisał(a): [ -> ]Organizuję jedna z rund IMSW jak jest z reklamą samo jest ustawiane czy to będzie taka kwota jak na mecz ligowy czy jak, bo pierwszy raz organizuję takie zawody

Nie zupełnie jest tak jak napisał matti bo owszem ceny biletów są ustawione na maxa ale reklama jest ustawiona na 100 tyś i pokrywa ją SW.
Co ile są skoki w szkółce bo jak dostałem 2 nowych na początku tego sezonu tak do teraz nic się nie ruszyło ze skokami gdzie trenera mają przydzielonego?
skok trwa 30 (przy talencie 3) kazdy talent do gory to jest -1 dzien. Kazdy trener takze zmniejsza ilosc dni. Junior z talentem 5 i najtanszym trenerem trenuje 25-27 dni: http://zdrowo.info.pl/kalorie.html Uśmiech
Nakład na szkółkę np 20 tys daje nam większe prawdopodobieństwo że dostaniemy juniora, a jeżeli mamy maxymalną ilość juniorów w szkółce to daje nam coś ten nakład czy ustawić na 0zł?
Ustaw na zero bo skoro już masz komplet juniorów to wiadomo że nie przybędzie Tobie nowy juniorek.

MarekAureliusz

A nakład nie wpływa na ilość dni treningowych w szkółce potrzebnych do skoku?
Nakład wpływa tylko na zwiększenie procentowe szans na przyjście juniora do szkółki.

MarekAureliusz

Dzięki za odpowiedz, chciałem kliknąć pomógł, ale wyskakuje mi jakiś błąd.
Pozdrawiam
Henrik proszę wyjaśnij mi jedno, Ty mówisz że nakład nie wpływa na ilość dni trenowania a bodajże sothis kiedyś pisał że 5tys=1dzień, gdzie leży prawda?
Już ten post poprawiłem gdzie sothis tak napisał bo wprowadzał was w błąd.
czyli dni w szkółce niweluje trener, poziom szkółki i talent juniora tak? nic innego?
(2013-05-05, 21:41:57)Jack21 napisał(a): [ -> ]czyli dni w szkółce niweluje trener, poziom szkółki i talent juniora tak? nic innego?

Dokładnie właśnie tak.