Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Kukuczka

Kirito poczytaj sobie masz wszystko o sprawnosciUśmiech

http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-10
Ok dzięki wielkie ale mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie chodzi mi o talent. Co oznaczają kolory, czy coś dają itp. Pozdrawiam
Edit. Gdzie mogę zobaczyć ile dany zawodnik ma startów.
Im wiekszy talent tym wieksza szansa na skok trenowanego skilla +3. Gdzies w pomocy jest to tez opisane.
Ilosc startow jest podana w zakladce moi zawodnicy, to jest przed ostatnie i jest oznaczone IS.
Polecam lekturę pomocy. To szybszy sposób znalezienia PODSTAWOWYCH informacji niż forum Uśmiech
Nie wiem dlaczego ale ja nie mam takiego czegoś jak IS.
Musisz miec, wchodzisz w zakladke moi zawodnicy, masz liste wszystkich swoich zawodnikow i ich dane, przy koncu jest zdrowie, IS(ilosc startow) a ostatnie jest Samopoczucie.
nie ma bo nie ma VIPA
opcja VIP bodajże to ma
musisz sobie liczyć
Cześć. Co mam zrobić kiedy chciałbym pozbyć się zawodników? Mam ich za dużo i chciałbym się ich pozbyć. Kupić ich nikt nie chce więc co mam zrobić?
jak grasz mniej niż 30 dni możesz z nimi rozwiązać kontrakt bez opłaty, a jak dłużej to możesz rozwiazać kontrakt ale to kosztuje.
A mogę jakoś rozwiązać kontraktu bez dodatkowych kosztów? Albo jakiś inny sposób?
no nie, bez kosztów to tylko przez pierwszy miesiąc gry. teraz to możesz ich tylko wystawiać na listę za grosze i liczyć, że ktoś się skusi.

sprinter

Drużyna jako gospodarz nie wystawiła składu otrzymuje karę finansową. To znaczy że kwota pieniędzy przysługująca gospodarzowi z tytułu organizacji meczu przepada?
chciał bym sie dowiedzieć czy to normalne ze zawodnicy ktorzy startują przez siedem dni w tygodniu w różnego rodzaju zawodach maja ciągle sprawność po -4/-2 i to sie wogóle nie zmienia po rozegraniu zawodow i tak juz jest od wielu tygodni;(
Bone jeżeli nie masz VIP`a to musisz sam na czuja liczbę biegów liczyć -4/-2 dostaje zawodnik jak żadnego biegu nie pojedzie w tygodniu jeżeli możesz to najlepiej zrób screena i wrzuć tutaj będziemy coś więcej wiedzieć
Jezeli zawodnik jedzie w tygodniu 5 sparingow i do tego mecz ligowy to ma zdecydowanie za duzo startow! W pomocy jest tabelka na ten temat, ilosc biegow w tygodniu uzalezniona jest od wieku zawodnika. Najlepiej jesli ma przez tydzien +/- 15 biegow ale dokladnie jest to opisane w pomocy. Jezeli nie masz vip'a to zeszycik i zapisywanie kazdemu z osobna ile przejechal wyscigow zeby wiedziec czy nie za duzo lub za malo. Pozdrawiam.