Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej. jestem nowy wiec banalne moze i pytanie. dostalem zapro na czwormecz, przyjalem zapro ale nie wiem jak tam wystawic sklad.
zakładka rozgrywki - czwórmecze - klikasz w nazwę tego czwórmeczu który przyjąłeś i rozwinie się dodatkowe menu i wybierasz z takiej rozwijanej listy pięciu zawodników na 4mecz - klikasz zapisz i gotowe
Cześć. W zakładce pomoc jest napisane, że "W czasie trwania obozów zawodnicy którzy są na obozach i wystartują w sparingach będą wykluczani z biegów". Więc moje pytanie brzmi czy w ligowym pojadą?
Obóz trwa od 5.08 do 9.08, czyli od poniedziałku do piątku, a liga jest 11.08 w niedzielę. W lidze zawodnicy normalnie pojadą.
Takie pytanie jak zrobić żeby sprawnośc procentową poprawić bo np.zawodnik ma +3 a procent 56.Jak to poprawić żeby procenty też urosły?
Za każdym razem kiedy zawodnik dostaje to +3, +2, +1 ten procent mu o tyle rośnie. Im ten procent zawodnik ma większy tym lepiej jeździ Uśmiech
Z minusami to tak samo działa np. zawodnik ma -2 ten procent mu spada o 2
a jak jest 51% to on jeżdzi na 51% tak?
nie wiem czy tak to działa na pewno jeździł by lepiej gdyby miał np. 90%
Ja np. mam bardzo dobrego zawodnika (młodego), wcześniej przywoził same 3, teraz sprawność spadła do 47% i same 0 przywozi :/
im lepsza sprawność tym lepsze czasy
A więc, żeby te procenty urosły dany zawodnik musi w tygodniu przejechać odpowiednią ilość biegów. Dokładnie wszystko opisane masz tutaj: http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-10. Stosując się do tych tabel, twoim zawodnikom na pewno urośnie sprawność.
No wiem stosuje się ale wiesz jestem nowy a wszyscy moi zawodnicy oprócz 1 kupionego mają po 50% ;/ a ile sekund różnicy ok. jest między 50% a np.90% wiesz?
polecam poczytac pomoc na poczatek gryUśmiech
Dlaczego w komputerowej wersji strony nie widzę zakładek typu Klub itp. Jak przełączę na wersję komórkową to je widzę?
(2013-07-30, 18:28:20)KwasQi napisał(a): [ -> ]Dlaczego w komputerowej wersji strony nie widzę zakładek typu Klub itp. Jak przełączę na wersję komórkową to je widzę?

a spróbuj na innej przeglądarce
dalej to samo ;/ sprawdzane na chrome, firefox i IE