Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Mam takie pytanie - która drużyna w Pucharze gry awansuje dalej w przypadku remisu? Gospodarz czy może drużyna wyżej sklasyfikowana? Na jakiej zasadzie to działa?
Pozdrawiam!
Z tego co wiem i miałem okazję sprawdzić, przy remisie awansowałem gdyż byłem niżej notowany, ale jednocześnie byłem gospodarzem. W tym sezonie widzę, że pojawiają się pary w Pucharze Gry gdzie gospodarzem jest drużyna z wyższej pozycji.
W drugiej rundzie padły 3 remisy. Dwa przypadki to awans drużyny wyżej notowanej, jeden raz drużyny niżej notowanej. Dlatego właśnie tutaj napisałem - interesuje mnie sposób przyznawania awansów.
Jeśli jest tak, jak mówisz, że w przypadku remisu awansowała raz drużyna z niższym notowaniem a raz wyższym, to najlepiej zapytaj admina gry, bo tak być nie powinno. Jak pisałem wcześniej, jeden raz zremisowałem puchar i awansowałem z niższą pozycją rankingową.
W przypadku 1 i 2 rundy (rundy te składają się z jednego meczu) gospodarzem powinna być drużyna niżej sklasyfikowana w rankingu gry, jednak gdy ta drużyna nie posiada band to mecz odbywa się na torze drużyny przeciwnej.
W przypadku remisu powinien dalej awansować ten kto jest wyżej w rankingu gry. Już błąd ten został naprawiony i w meczu tym
2012 45 : 45 Kociaki awansowała dalej drużyna Kociaki która w rankingu jest 117 a drużyna 2012 odpadła bo jest na pozycji 203.
Witam. Jak dobrze zarzadzać finansami? Aktualnie mam grubo na minusie, a od sponsorów dostaje marne 80 tysięcy co miesiac. Na mecze nie ma co liczyć bo jest to tylko 6 liga.
Musisz pomału organizować wszystkie mecze sparingowe (5x), turniej indywidualny (sobota), czwórmecze (2x) i niedziela liga. Kasa zacznie zbierać się. Dobierz ceny biletów i reklamy na każdym poziomie (wyszczególnionym wcześniej). Prowadź w miarę możliwości rozbudowę stadionu, im więcej kibiców na meczu, tym większa kasa z meczu ligowego.
Sparingi odgrywam codziennie. Czwórmecze także. Z meczy mam zaledwie 36 tyś. Co jest o 100% mniejszym zyskiem niż mi starczy na pokrycie finansów na minusie.
36 tys z ligówki? no to dobierz lepiej ceny biletów i rozbuduj stadion co najmniej do 5tys-7tys miejsc
Z ligówki, czwórmecze, sparingi.

Sponsor 80 tyś.
Sparing +10 080 zł
Czwórmecze +6 630 zł

Stadion: 2477 msc (+ trwa dobudówka)

Jutro powiel ile za ligowy mecz dostanę. Podniosłem ceny biletów o 60% i zmniejszyłem opłatę za reklame o 70%.
ceny na ligowke daj na maksa nie opłaca się tu kombinować tylko reklamą musisz balansować

anonim-04

Witam mam takie pytanie ktorym trzeba byc w rankingu stadionow zeby zorganizowac 2 runde IMSW
musisz być w TOP256 żeby wgl być organizatorem a w której rundzie to chyba losowo, znaczy tak mi się zawsze wydawało Duży uśmiech

anonim-04

No wlasnie tez nie wiem a przydal by sie ktos zeby to wytlumaczyc
wystarczy zadać pytanie do Henrika a on wam wszystko wyjaśni Uśmiech