Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: ZAPISY!!! U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XIV edycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków 
 
Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 27.01.2019r. trwają zapisy, start eliminacji 02.02.2019r.
2. Każda drużyna może zgłosić 19-latków bez ograniczeń ilościowych. 


3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 

W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!

ZAPRASZAM
wojtas_gkm
Lista uczestników:

1. Artur Kuśmierz (Wisła Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80849
2. Kazimierz Bondaruk (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79091
3. Paavali Vanhanen (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79052
4. Konrad Slotta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79156
5. Paweł Paltian (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79089
6. Mikkel Karlsson (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79117
7. Albert Lewinowski (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79652
8. Robert Neneman (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79106
9. Cezary Roratowski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79043
10. Austin Felton (ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80871
11. Radosław Fałat (StalRzeszówRacing) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79629
12. Aleksander Ferlinski (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81076
13. Filip Bryc (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80868
14. Marek Dziembowski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79034
15. Rafał Szumacher (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79105
16. Sławomir Dróżbik (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79140
17. Władysław Bazan (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79164
18. Krystian Grytczuk (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80847
19. Bradley Murphy (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81075
20. Krister Jung (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84287
21. Eryk Rajnoga (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84293
22. Niklas Muller (Misiek Speedway Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79049
23. Kajetan Sułkowski (Misiek Speedway Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79636
24. Ditmar Sözer (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81524
25. Mieczysław Arendzikowski (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81517
26. Deangelo Pribyl (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79053
27. David Krejczi (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79266
28. Hans-Joachim Claus (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79051
29. Jakub Podniesiński (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79083
30. Ludwik Cempura (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79160
31. Stephen Peek (NH Ewel Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79615
32. Jes Byrval (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79059
33. Edwin Angus (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79057
34. David Tappin (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79122
35. Szymon Lussa (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79121
Kazimierz Bondaruk (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79091
Paavali Vanhanen (Tarzan's Team Tarnów) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79052
Konrad Slotta (Tarzan's Team Tarnów) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79156
Paweł Paltian (ZKS Huragan Tarnów) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79089
Mikkel Karlsson (ZKS Huragan Tarnów) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79117
Albert Lewinowski (ZKS Huragan Tarnów) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79652
Robert Neneman (Świry Tarnów) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79106
1. Cezary Roratowski (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79043
Austin Felton (ARJUMA Golub-Dobrzyń) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80871
StalRzeszówRacing

Radosław Fałat
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79629
HUSARIA BERG RZESZÓW:

1. Aleksander ferlinski http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81076
2. Filip Bryc http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80868
Club Red Rabbit
1. Marek Dziembowski --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79034
2. Rafał Szumacher --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79105
3. Sławomir Dróżbik --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79140
4. Władysław Bazan --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79164
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79049 Niklas Muller (Misiek Speedway Łódź)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79636 Kajetan Sułkowski(Misiek Speedway Łódź)
Ditmar Sözer (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81524
Mieczysław Arendzikowski (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81517
Deangelo Pribyl (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79053
Stron: 1 2