Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: U17 Brązowy Kask - XV edycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
U-17 Brązowy Kask 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 18.05.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
4. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
5. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 

 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Lista uczestników

Grupa A:
01. Zygmunt Węgrzak (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84467
02. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
03. Wojciech Gładysz (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84456
04. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
05. Miklos Ruhoff (Roko-Big Speedway LUBLIN) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85373
06. Rafał Słuszczak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
07. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
08. Eugeniusz Sharov (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84252
09. Tomasz Wyżyn (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84460
10. Mateusz Pikania (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84450
11. Andrzej Derbounov (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84339
12. Steve Young (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85372
13. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
14. Lukas Rilke (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
15. Csaba Tihanyi (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85864

Grupa B:
01. Falics Kajdi (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84263
02. Reece Macalister (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84286
03. Onni Asikainen (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85358
04. Carl Speiser (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84428
05. Shaun Hammer (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84267
06. Lars Fedel (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84380
07. Otto Stange (Roko-Big Speedway LUBLIN) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85362
08. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
09. Skov Leander (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84279
10. Albert Mortlock (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84359
11. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
12. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
13. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
14. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360

Grupa C:
01. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
02. Dieter Ylinainen (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85356
03. Eetu Multala (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
04. Niels Larsson (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84417
05. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
06. Andris Bumanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
07. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
08. Bartolomeo Comparini (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84308
09. Scot Ifill (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
10. Jofe Dixon (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
11. Franco Mattioli (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
12. Wojciech Pielak (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85378
13. Robert Bartykowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84298
14. Thomas Fullarton (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84326

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Wyniki końcowe fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 17a.jpg]
[Obrazek: 17b.jpg]
[Obrazek: 17c.jpg]
Lista uczestników półfinałów

Grupa D:
01. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
02. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
03. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
04. Miklos Ruhoff (Roko-Big Speedway LUBLIN) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85373
05. Rafał Słuszczak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
06. Andrzej Derbounov (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84339
07. Shaun Hammer (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84267
08. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
09. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
10. Onni Asikainen (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85358
11. Reece Macalister (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84286
12. Eetu Multala (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
13. Jofe Dixon (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
14. Robert Bartykowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84298
15. Bartolomeo Comparini (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84308
16. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331

R1. Eugeniusz Sharov (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84252
R2. Niels Larsson (Gryfy Skórka) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84417

Grupa E:
01. Wojciech Gładysz (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84456
02. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
03. Tomasz Wyżyn (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84460
04. Steve Young (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85372
05. Lukas Rilke (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
06. Falics Kajdi (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84263
07. Otto Stange (Roko-Big Speedway LUBLIN) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85362
08. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
09. Skov Leander (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84279
10. Albert Mortlock (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84359
11. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
12. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
13. Dieter Ylinainen (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85356
14. Andris Bumanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
15. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
16. Franco Mattioli (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351

R1. Scot Ifill (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
R2. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Wyniki pólfinałów:

[Obrazek: 17D.jpg]
[Obrazek: 17E.jpg]
Lista finalistów:

01. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
02. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
03. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
04. Shaun Hammer (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84267
05. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
06. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
07. Reece Macalister (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84286
08. Eetu Multala (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
09. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
10. Tomasz Wyżyn (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84460
11. Falics Kajdi (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84263
12. Skov Leander (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84279
13. Albert Mortlock (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84359
14. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
15. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
16. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366

R1. Robert Bartykowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84298
R2. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
Organizatorzy finałów

[Obrazek: FINA-Y.jpg]
Tabela fazy finałowej:

[Obrazek: u17.jpg]