Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XII edycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 18.05.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i płfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
4. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
5. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 

W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Lista uczestników

Grupa A:
01. Sandor Nyilas (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77559
02. Atte Seppinen (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77562
03. Sławomir Osłowski (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78781
04. Danny Sammer (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78782
05. Radko Necid (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81514
06. Borys Fiodorow (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77705
07. Adam Myszke (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77684
08. Cezary Glaziński (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78796
09. Ryszard Cych (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77730
10. Jan Referda (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77748
11. Euzebiusz Siódmiak (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77813
12. Oskar Derczyński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78788
13. Daniel Oskolkov (Roko-Big Speedway LUBLIN) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78786
14. Jimmy Wiggins (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81527

Grupa B:
01. Sebastian Korzeniak (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77733
02. Zygmunt Plata (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77725
03. Lukas Kolar (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77582
04. Rostislav Michalek (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77596
05. Joerg Baumann (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77620
06. Marcus Mudretsov (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77618
07. Gennadij Vinokurov (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77577
08. Christopher Kilpatrick (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77642
09. Michał Szrajer (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78794
10. Mieczysław Białach (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77576
11. Haakan Afraimsson (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77647
12. Mohammad Adamson (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78288
13. Issac Hedvall (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77569
14. Patric Cadima (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79608

Grupa C:
01. Jurij Derbounov (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78282
02. Kamil Nedorost (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77595
03. Magnus Ahlert (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77646
04. Bolesław Muszyński (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77658
05. Zbigniew Minicz (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78801
06. Władysław Cadrzyński (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77687
07. Danny Temple (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77601
08. Lukas Lastuwka (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77611
09. Zsolt Kerekes (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77612
10. Łukasz Konofalski (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79614
11. Jonathan Greenaway (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77580
12. Robert Witke (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77671
13. Stefano Baldasso (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77634

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Wyniki fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 21a.jpg]
[Obrazek: 21b.jpg]
[Obrazek: 21c.jpg]
Lista uczestników półfinałów

Grupa D:
01. Sławomir Osłowski (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78781
02. Danny Sammer (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78782
03. Ryszard Cych (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77730
04. Sandor Nyilas (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77559
05. Jimmy Wiggins (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81527
06. Borys Fiodorow (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77705
07. Lukas Kolar (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77582
08. Zygmunt Plata (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77725
09. Mohammad Adamson (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78288
10. Issac Hedvall (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77569
11. Michał Szrajer (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78794
12. Jurij Derbounov (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78282
13. Władysław Cadrzyński (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77687
14. Bolesław Muszyński (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77658
15. Jonathan Greenaway (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77580
16. Zbigniew Minicz (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78801

R1. Adam Myszke (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77684
R2. Robert Witke (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77671

Grupa E:
01. Radko Necid (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81514
02. Cezary Glaziński (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78796
03. Jan Referda (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77748
04. Oskar Derczyński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78788
05. Daniel Oskolkov (Roko-Big Speedway LUBLIN) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78786
06. Rostislav Michalek (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77596
07. Joerg Baumann (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77620
08. Gennadij Vinokurov (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77577
09. Christopher Kilpatrick (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77642
10. Haakan Afraimsson (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77647
11. Patric Cadima (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79608
12. Kamil Nedorost (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77595
13. Magnus Ahlert (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77646
14. Lukas Lastuwka (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77611
15. Łukasz Konofalski (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79614
16. Stefano Baldasso (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77634

R1. Zsolt Kerekes (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77612
R2. Mieczysław Białach (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77576

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Wyniki półfinałów:

[Obrazek: 21D.jpg]
[Obrazek: 21E.jpg]
Lista finalistów:

01. Sławomir Osłowski (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78781
02. Danny Sammer (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78782
03. Lukas Kolar (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77582
04. Zygmunt Plata (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77725
05. Mohammad Adamson (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78288
06. Jurij Derbounov (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78282
07. Władysław Cadrzyński (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77687
08. Bolesław Muszyński (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77658
09. Oskar Derczyński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78788
10. Daniel Oskolkov (Roko-Big Speedway LUBLIN) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-78786
11. Joerg Baumann (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77620
12. Gennadij Vinokurov (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77577
13. Christopher Kilpatrick (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77642
14. Haakan Afraimsson (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77647
15. Łukasz Konofalski (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79614
16. Stefano Baldasso (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77634

R1. Issac Hedvall (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77569
R2. Lukas Lastuwka (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-77611
Organizatorzy finałów

[Obrazek: FINA-Y.jpg]
Ja mam pytanie dlaczego moi dwaj zawodnicy ( Baldasso i Kilpatrick ) nie dostali zaproszeń na 2 finał ?