Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: "Trwa" Liga Rezerw Edycja XII
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Regulamin
Liga Rezerw Edycja XII



Art. 1. Informacje ogólne
1. Organizatorami turnieju są:
- Arkadiusz
- Mr. Zuma
2. Turniej przeznaczony jest dla juniorów oraz maksymalnie dwóch zawodników w wieku 22 -23 lata.
3. Udział może wziąć każda drużyna bez względu na ligę w jakiej się znajduje.

Art 2. Przebieg Turnieju
1. Spotkania w ramach Ligi Rezerw są rozgrywane na zasadzie sparingu w każdy poniedziałek.
2. Organizator umożliwia możliwość rozegrania meczu w innym terminie po wcześniejszym jego poinformowaniu o tym fakcie.
3. Punktacja turnieju:
- Zwycięstwo - 2 punkty
- Remis - 1 punkt
- Porażka - 0 punktów
- Bonus - 1 punkt
- Ostrzeżenie - 0 punktów
4. Każdy uczestnik zobowiązany jest to wstawienia bezpośredniego linku do spotkania w wątku dotyczącym turnieju.
5. Mecz powinien być założony najpóźniej na 3 dni poprzedzające daną kolejkę, tj. piątek. Jeśli do tego czasu mecz nie zostanie założony będą kary w formie ostrzeżeń, o których mówi art. 3 regulaminu.
6. Dopiero po dniu, określonym w punkcie 5, można zakładać inny, nieturniejowy mecz pod warunkiem, że o działaniu tym został poinformowany organizator
7. O ostatecznej kolejności drużyn decydują duże punkty potem małe. W przypadku dalej remisu decyduje bezpośredni mecz.

Art. 3. Ostrzeżenia
1. Uczestnik turnieju, w trakcie jego trwania, za określone w regulaminie zachowania może dostać od organizatorów ostrzeżenie. Otrzymanie 3 ostrzeżeń, w czasie trwania całego turnieju - niezależnie od jego fazy, powoduje wykluczenie uczestnika z turnieju.
2. Wykluczenie uczestnika z danej edycji turnieju nie powoduje zakazu wystartowania w kolejnej.
3. Jeśli drużyna, która została zdyskwalifikowana z danej edycji Ligi Rezerw, zostanie ponownie zdyskwalifikowana w kolejnej do której się zapisze, dostanie zakaz startu w jednej edycji Ligi Rezerw.
4. Drużyna, która została zdyskwalifikowana w danej edycji turnieju, niezależnie od ligi, gdy ponownie się zapisze zacznie rozgrywki od najniższej klasy rozgrywkowej.
5. Ostrzeżenia można dostać gdy:
a) mecz nie doszedł do skutku z winy zarówno gospodarza jak i gościa - wynik spotkania weryfikowany jako 0:0, obustronne ostrzeżenie.
b) mecz nie doszedł do skutku z powodu zajętego terminu przez tylko jedną stronę, lecz druga nie poinformowała organizatorów o tym fakcie - wynik spotkania weryfikowany jako 0:0, obustronne ostrzeżenie.
c) mecz nie doszedł do skutku z powodu zajętego terminu przez tylko jedną stronę a druga poinformowała o tym organizatorów - wynik spotkania weryfikowany jako 40:0 na korzyść drugiej strony, ostrzeżenie otrzymuje pierwsza strona.
d) mecz nie został założony w terminie określonym w art. 2 pkt. 5 - obustronne ostrzeżenie, jeśli żaden z graczy nie podał przyczyny, jednostronne w przypadku gdy któraś ze stron poinformowała o tym na forum.
e) dana drużyna 3 razy z rzędu pojedzie nieregulaminowym składem
6. Organizator zastrzega, że w przypadku sytuacji określonej w artykule 3 punkt 3 podpunkt b, nie przyjmuje do wiadomości zażaleń opartych na uznaniu iż skoro oponent ma zajęty termin to wynik meczu automatycznie będzie weryfikowany jako 40:0. Każdy uczestnik zobowiązany jest o takim fakcie poinformować organizatorów.

Art. 4. Nieregulaminowy skład
1. Zgodnie z art. 1 pkt. 2 regulaminu w składzie drużyny może się znaleźć każdy junior i maksymalnie dwóch seniorów, którzy nie ukończyli 24 roku życia.
2. Jeśli w składzie:
a) znajdzie się zawodnik w wieku 24 bądź starszy - jego dorobek punktowy zostanie odjęty i dodany do zdobyczy punktowych przeciwnika
b) znajdzie się trzech lub więcej seniorów - dorobek punktowy najlepszego, z tej trójki itd., zawodnika zostanie odjęty i dodany do zdobyczy punktowych przeciwnika
3. Jeśli drużyna 3 razy z rzędu pojedzie nieregulaminowym składem, zostanie ukarana Ostrzeżeniem.

Art. 5. Zapisy
1. Organizator zobowiązuje się do ogłoszenia zapisów przynajmniej miesiąc przed planowaną pierwszą kolejką turnieju.
2. Ostatni dzień zapisów przypada na tydzień przed pierwszą kolejką turnieju.
3. Pierwszeństwo udziału mają drużyny, które startowały w poprzedniej edycji turnieju.
4. Nowe drużyny, które zapisują się do turnieju będą przydzielane do lig bądź grup na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".
5. Zgodnie z art. 3 pkt 3, drużyna, która została zdyskwalifikowana w dwóch edycjach turnieju, które nie musiały być zaraz po sobie, ma zakaz udziału w następnej edycji turnieju.
6. Ligi bądź grupy zawsze liczą po 8 lub 6 drużyn.
7. Jeśli liczba zapisanych drużyn uniemożliwia uformowanie ligi bądź grupy, organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia startu takiej ilości zapisanych drużyn, dopóki uformowanie ligi bądź grupy będzie możliwe.
8. Drużyny, o których mowa w punkcie 7, dostaną zapewnienie i pierwszeństwo udziału w kolejnej edycji turnieju jeśli te na nią się zapiszą.

Art. 6. Schemat Rozgrywek
Schemat zostanie podany po zakończeniu zapisów.

Art. 7. Nagrody
1. Organizator posiada pulę nagród o wysokości 40 tygodni VIPów do rozdysponowania we wszystkich gałęziach szeroko rozumianego turnieju Ligi Rezerw. Szczegóły zostaną podane po zakończeniu zapisów.


Art. 8. Postanowienia końcowe
1. Uczestnikom turnieju zakazane jest wysyłanie linków, zażaleń, wniosków o weryfikacje meczu jako 40:0 i otrzymanie ostrzeżenia dla oponenta, w wiadomościach prywatnych do organizatorów. Wszystkie te kwestie muszą pojawić się w wątku dotyczącym turnieju. W przeciwnym razie będą one ignorowane.
2. Kwestie sporne, nie określone w regulaminie, rozstrzyga organizator wedle własnego uznania.
3. Uczestnicy zobowiązani są zaakceptować i przestrzegać regulaminu rozgrywek.
4. Regulamin wchodzi w życie z dniem ogłoszenia i traci ważność wraz z zakończeniem danej edycji turnieju.
Ekstraliga Grupa "A"

Stal SQ1 Rzeszów ->LINK
Club Red Rabbit -> LINK
Werewolver SG -> LINK
KS ROW RYBNIK -> LINK
GKM Grudziądz -> LINK
ROW -> LINK

[Obrazek: 71154f2b4d52c60f.png]
[Obrazek: ba9117e31a4fc022.png]

Ekstraliga Grupa "B"

ARJUMA Golub-Dobrzyń -> LINK
PanOwoc.pl -> LINK
Husaria BERG Rzeszów -> LINK
Ahtung SC -> LINK
GKM 1979 -> LINK
Piech Rybnik -> LINK

[Obrazek: 4151545cddebd70c.png]
[Obrazek: d4b5587ede430163.png]

1 Liga Grupa "A"

Kosmopolita GKM -> LINK
GDAŃSKIE WYBRZEŻE LIDER -> LINK
Stal Gorzów -> LINK
GKM Stockholm -> LINK
Gryfy Bydgoszcz -> LINK
TARZAN'S TEAM Tarnów -> LINK

[Obrazek: 61183a92518cd1f6.png]
[Obrazek: 4e482effa4dfc01a.png]

1 Liga Grupa "B"

KS Wieliczka -> LINK
Bombardierzy Leszno -> LINK
banditos 1979gkm -> LINK
Błyskawica Radlin -> LINK
FC BROWAR WITNICA -> LINK
Świry Tarnów -> LINK

[Obrazek: d258b04d450dc291.png]
[Obrazek: 214a090ddf25b0b3.png]
2 Liga Grupa "A"

SC Gdynia -> LINK
Gryfy Skórka -> LINK
TKKF Siekacze Gniezno -> LINK
SC Knvista -> LINK
Polaris Club Crocodile Niedobczyce -> LINK[/size
[size=large]MOS Zielona Góra
-> LINK

[Obrazek: d7197da79b23bb68.png]
[Obrazek: 37c09d9b55d5ae38.png]

2 Liga Grupa "B"

Wojak Bydgoszcz -> LINK
PKŻ SPARTAKUS Lubań -> LINK
Stal -Browar Bialcz -> LINK
ZKS HURAGAN Tarnów -> LINK
Drużyna -> LINK
Born To Lose -> LINK

[Obrazek: e51be0551891d591.png]
[Obrazek: f2f9edf508c0c1e5.png]
Linki do meczy

Liga Rezerw Edycja 12

Ekstraliga Grupa A

5.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-710583
5.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-709128
5.3 http://www.speedway-world.pl/i,live-709165

6.1
6.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-709682
6.3 http://www.speedway-world.pl/i,live-710018

Ekstraliga Grupa B

5.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-709525
5.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-709096
5.3 http://www.speedway-world.pl/i,live-709991

6.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-710883
6.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-709735
6.3 http://www.speedway-world.pl/i,live-709992

1 Liga Grupa A

5.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-709116
5.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-709698
5.3 http://www.speedway-world.pl/i,live-710701

6.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-709679
6.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-710821
6.3

1Liga Grupa B

5.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-709114
5.2
5.3 http://www.speedway-world.pl/i,live-709503

6.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-709728
6.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-710786
6.3 http://www.speedway-world.pl/i,live-711021

2 Liga Grupa A

5.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-710657
5.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-709099
5.3 http://www.speedway-world.pl/i,live-709123

6.1
6.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-709681
6.3

2 Liga Grupa B

5.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-710752
5.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-709194
5.3 http://www.speedway-world.pl/i,live-710700

6.1
6.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-709719
6.3
Ekstraliga,
Grupa "A"

6.2
Stal SQ1 Rzeszów - Werewolves SG
http://www.speedway-world.pl/i,live-709682
2 liga A:
4 kolejka -> SC Gdynia vs. SC Knivsta -> http://www.speedway-world.pl/i,live-709122
5 kolejka -> TKKF Siekacze Gniezno vs. SC Gdynia -> http://www.speedway-world.pl/i,live-709099
6 kolejka -> SC Gdynia vs. TKKF Siekacze Gniezno -> http://www.speedway-world.pl/i,live-709681
1 Liga Grupa "A"



5.1 GRYFY Bydgoszcz - GDAŃSKIE WYBRZEŻE LIDER----> http://www.speedway-world.pl/i,live-709116
 


6.1 GDAŃSKIE WYBRZEŻE LIDER vs. GRYFY Bydgoszcz ----> http://www.speedway-world.pl/i,live-709679
1 Liga Grupa "A"

7.2 GRYFY Bydgoszcz - STAL GORZOW
http://www.speedway-world.pl/i,live-710246
Ekstraliga gr. B
5.3 PIECHRybnik vs. Ahtung SC
http://www.speedway-world.pl/i,live-709991
6.3 Ahtung SC vs. PIECHRybnik
http://www.speedway-world.pl/i,live-709992
7.3 PIECHRybnik vs. PanOwoc.pl
http://www.speedway-world.pl/i,live-710268
Ekstraliga, Grupa "A"

7.1
KS ROW RYBNIK - Stal SQ1 Rzeszów
http://www.speedway-world.pl/i,live-710210
Aktualizacja po 5 kolejce.
1 Liga Grupa "A"

8.2 GRYFY Bydgoszcz - GKM Stockholm
https://www.speedway-world.pl/i,live-710810
Ekstraliga, grupa "A"

8.1
ROW - Stal SQ1 Rzeszów
http://www.speedway-world.pl/i,live-710858