Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: U18 Srebrny Kask - XXVI edycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
U-18 Srebrny Kask 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 16.07.2022r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Lista uczestników:

Grupa A
01. Roman Pawliksen (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99029
02. Stanisław Wirbał (Furia Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99035
03. Olaf Labos (Frety Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99030
04. Kornel Rostek (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98872
05. Shayan Alcorn (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99036
06. Ash Edgecombe (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98177
07. Valtteri Autio (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98155
08. Piotr Handzik (Błyskawica Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98086
09. Wojciech Wierzbicki (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98864
10. Michał Majewski (Misiek Speedway Team Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98108
11. Emil Boruciński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98083
12. Teddy Ekbald (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98321
13. Per Holdii (Furia Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98027

Grupa B
01. Wojciech Muszelik (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98069
02. Cezary Styba (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98146
03. Jan Plekanec (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98276
04. Hans Hollierieth (SDD Toruń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100164
05. Miłosz Zrebiec (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98881
06. Adam Palejewski (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98034
07. Albert Demusiak (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98567
08. Włodzimierz Nagier (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99031
09. Zuza Pulo (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98099
10. Eryk Kopiec (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98112
11. Olaf Maźniak (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98138
12. Karol Tworkowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99038
13. Roberto Carlos (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98105

Grupa C
01. Mateusz Balzam (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98038
02. Stanisław Brzenski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99048
03. Karol Dryk (Furia Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98142
04. Szczepan Kłapouchy (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98159
05. Jan Chadryś (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99033
06. Jerzy Skielnik (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98048
07. Jerzy Rudomina (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98212
08. Sebastian Broy (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98867
09. Wladimir Gulin (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98064
10. Jędrzej Wałcerz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99027
11. Kamil Sendel (Biało- Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98045
12. Marek Sommer (Victory Leszno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98573
13. Radek Jagr (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98197

Grupa D
01. Borys Czekajło (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98868
02. Janos Nagy (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98875
03. Jerzy Szajthauer (Aforti Start Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98293
04. Fabian Ćwiek (Biało- Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98130
05. Nicki Tirsda (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98029
06. Mario Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98106
07. Mateusz Zdręka (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98088
08. Adam Matys (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98103
09. Seweryn Wywioł (Stal SQ1 Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98054
10. Oleg Mastrov (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98042
11. Jerzy Koszutski (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98158
12. Oiva Kaariainen (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98072

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D
Tabele fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 18A.jpg]
[Obrazek: 18B.jpg]
[Obrazek: 18C.jpg]
[Obrazek: 18D.jpg]
Lista uczestników półfinałów:

Grupa E
01. Roman Pawliksen (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99029
02. Olaf Labos (Frety Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99030
03. Per Holdii (Furia Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98027
04. Emil Boruciński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98083
05. Włodzimierz Nagier (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99031
06. Karol Tworkowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99038
07. Adam Palejewski (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98034
08. Olaf Maźniak (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98138
09. Jędrzej Wałcerz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99027
10. Jan Chadryś (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99033
11. Jerzy Skielnik (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98048
12. Kamil Sendel (Biało- Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98045
13. Mario Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98106
14. Nicki Tirsda (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98029
15. Oleg Mastrov (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98042
16. Borys Czekajło (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98868

R1. Stanisław Wirbał (Furia Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99035
R2. Cezary Styba (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98146

Grupa F
01. Kornel Rostek (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98872
02. Shayan Alcorn (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99036
03. Wojciech Wierzbicki (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98864
04. Michał Majewski (Misiek Speedway Team Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98108
05. Wojciech Muszelik (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98069
06. Miłosz Zrebiec (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98881
07. Zuza Pulo (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98099
08. Eryk Kopiec (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98112
09. Mateusz Balzam (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98038
10. Karol Dryk (Furia Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98142
11. Jerzy Rudomina (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98212
12. Sebastian Broy (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98867
13. Janos Nagy (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98875
14. Mateusz Zdręka (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98088
15. Adam Matys (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98103
16. Oiva Kaariainen (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98072

R1. Marek Sommer (Victory Leszno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98573
R2. Fabian Ćwiek (Biało- Czerwona Husaria) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98130

Awans do finałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach E-F
Tabele fazy półfinałowej:

[Obrazek: 18e.jpg]
[Obrazek: 18f.jpg]
Lista finalistów:

01. Roman Pawliksen (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99029
02. Olaf Labos (Frety Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99030
03. Per Holdii (Furia Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98027
04. Emil Boruciński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98083
05. Jędrzej Wałcerz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99027
06. Mario Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98106
07. Nicki Tirsda (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98029
08. Oleg Mastrov (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98042
09. Kornel Rostek (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98872
10. Wojciech Wierzbicki (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98864
11. Michał Majewski (Misiek Speedway Team Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98108
12. Zuza Pulo (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98099
13. Mateusz Balzam (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98038
14. Sebastian Broy (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98867
15. Mateusz Zdręka (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98088
16. Adam Matys (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98103

R1. Jan Chadryś (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99033
R2. Wojciech Muszelik (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98069
Wyniki fazy finałowej:

[Obrazek: U18.jpg]
Aktualizacja