Oficjalne forum gry Speedway-World
kontrakty - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: kontrakty (/showthread.php?tid=1272)



kontrakty - kamykov - 2012-04-06

Aktualnie mamy że zawodnik po kupnie przychodzi do naszego klubu na dwa sezony. A jeden z graczy miał przypadek że kupił zawodnika przed barażami i po nich został mu już tylko sezon umowy i jest to trochę niesprawiedliwe bo kupując teraz zawodnika kontrakt były na pełne dwa sezony więc można by kontrakty zrobić dniowe lub tygodniowe (np na 32 tygodnie)


RE: kontrakty - lewy82 - 2012-04-06

no widze Ty jestes kumaty i wiesz o co mi chodzi!!!Obojętnie jak byle nie było tak,że koleś jest powiedzmy u mnie 1 dzień starego sezonu,a po aktualizacjach zostaje mu tylko jeden sezon bo to jest trochę bez sensu



RE: kontrakty - kamykov - 2012-04-06

Choć mi z drugiej strony pasuje tak jak jest bo wiem że do końca sezonu muszę przedłużyć kontrakt


RE: kontrakty - lewy82 - 2012-04-06

dobra tylko gdzie jest napisane,że 1 dzień starego sezonu będzie traktowany jako cały(sezon)-to jest nie sprawiedliwe bo ja wiedząc prędzej o tym poczekałbym 2-3 dni i kupił bym zawodnika podobnego bądż lepszego umiejętnościami na 2 sezonu po wprowadzeniu uaktualnienia



RE: kontrakty - L_uckas - 2012-04-07

Mam ten sam problem:-( zawodnik kupiony 2 tyg przed koncem sezonu i zostal mu tylko 1 sezon kontraktu. Moze przydaloby sie cos z tym zrobic gdyz ceny przedluzenia kontraktu wszyscy znamy:-( pozdrawiam


RE: kontrakty - baax13 - 2012-04-07

tak tylko wtrace...
jak zaczalem gre 1-go konczyl sie akurat sezon... i teraz niby zaczynam gre ale wszyscy moi jezdzcy maja kontrakty tylko na jeden sezon....:-(
czy to jest ok czy powinni miec na 2 sezony?



RE: kontrakty - brylant - 2012-04-07

Wg. mnie obecny system jest jak najbardziej sprawiedliwy i zbliżony do tego co mamy w realnym żużlu. Każdy ma rozum i przekalkuluje sobie czy lepiej kupić zawodnika w połowie sezonu za wyższą cenę, czy pod koniec sezonu na cenę niższą. Np. pod koniec każdego sezonu pojawia się zawsze kilku wartościowych zawodników z eligi za przyzwoitą cenę, ale zawsze trzeba się liczyć z tym, że spędzą oni w nowym klubie tylko jeden pełny sezon. Obecnie zawodników ze średnia skilli powyżej 64 pkt. jest jak na lekarstwo, a jeszcze tydzień temu można w nich było przebierać.


RE: kontrakty - Marex87 - 2012-04-08

popieram Brylanta. lewy82 tak jak Brylant wspomniał pod koniec sezonu ceny zawodników są niższe i to gracz musi zdecydować czy kupić zawodnika taniej któremu kontrakt się szybciej skończy czy na początku sezonu ale za wyższe pieniądze. I skoro koło zawodnika pisze że ma kontrakt na 2 sezony i jeden się skończy to logiczne jest że mu zostaje tylko jeden sezon. I nie koniecznie trzeba być bardzo "kumatym" żeby to zrozumieć.
Reasumując jak dla mnie obecny system jest dobry. Zmiana powinna być tylko i wyłącznie jeżeli chodzi o nowo powstałe drużyny na koniec sezonu tak jak napisał baax13. Nowym graczom przedłużanie kontraktów po tak krótkim czasie nie będzie proste. więc może zrobić jakiś przedział że np. jak zostanie 4 tygodnie sezonu to nowo powstałe drużyny dostawały by zawodników na 3 sezony(czyli te 4 tygodnie i kolejne 2 pełne sezony)


RE: kontrakty - speed_55 - 2012-05-31

(2012-04-07, 18:49:21)baax13 napisał(a): tak tylko wtrace...
jak zaczalem gre 1-go konczyl sie akurat sezon... i teraz niby zaczynam gre ale wszyscy moi jezdzcy maja kontrakty tylko na jeden sezon....:-(
czy to jest ok czy powinni miec na 2 sezony?
Może z innej beczki.
Gracz zakładający konto po przydziale drużyny stwierdza że, np: około 1/4 zawodników to beztalencia nieprzydatne w drużynie. Utrzymywanie takich zawodników dla początkującego gracza jest kosztowne. Wystawianie na LT za 0 zł jest bezcelowe bo zainteresowanie też zerowe. Co w takim razie zrobić z takimi "pasożytami"? Utrzymywać przez dwa sezony?
Proponuję aby po np. 5-7 wystawieniach na LT za 0 zł można było usunąć zawodnika z klubu bez konsekwencji. Możliwe by to było tylko w pierwszym sezonie/części sezonu. Zapewne byłaby to jakaś ulga dla startującego gracza.