Oficjalne forum gry Speedway-World
Szkółka Juniorska - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Szkółka Juniorska (/showthread.php?tid=132)

Strony: 1 2 3


RE: Szkółka Juniorska - Zdunek - 2011-01-26

no teraz by bylo ok tylko mozna tak dac ze na normalnej prowadzenie wrac z technika beda rozkladane ze 1 dzien technika 1 dzien prowadzenia


RE: Szkółka Juniorska - kamykov - 2011-01-27

Co do toru twardego to powinna być trenowana przecież siła, start i kondycja-bo to0 chyba są skille na beton z tego co wyczytałem


RE: Szkółka Juniorska - GM_Kuba - 2011-01-27

To ustalcie jakiś consensus i wprowadzę Oczko


RE: Szkółka Juniorska - sothis - 2011-01-27

Normalna: Siła, Kondycja, Prowadzenie
Grząska: Siła, Prowadzenie, Technika
Twarda: Siła, Start, Kondycja

Tak chyba będzie najlepiej


RE: Szkółka Juniorska - GM_Kuba - 2011-01-29

Ok zastosowałem to co pisał sothis:

Normalna: Siła, Kondycja, Prowadzenie
Grząska: Siła, Prowadzenie, Technika
Twarda: Siła, Start, Kondycja


RE: Szkółka Juniorska - Falubazziom8 - 2011-01-29

dodatkowo losowo zmieniona o pewna zmienną

wg. mnie to jest największa porażka szkółki jutniorów


RE: Szkółka Juniorska - ADM_Henrik - 2011-01-29

(2011-01-29, 10:55:18)Stefik4 napisał(a): Ok zastosowałem to co pisał sothis:

Normalna: Siła, Kondycja, Prowadzenie
Grząska: Siła, Prowadzenie, Technika
Twarda: Siła, Start, Kondycja

Ja bym dodał to tego żeby były również trenowane pozostałe skille bo tak to wyjdzie zawodnik np. na grząski tor i będzie miał np. S 49 P 48 T 50 a kondycję i start będzie miał na poziomie trzydziestu paru.
Może zrobić tak żeby trenowali również te dwa pozostałe skille.
Chodzi mi że jak wybierzemy żeby trenowali np.grząską nawierzchnię to by trenowali w tej kolejności [color=##00BFFF]Siła, Prowadzenie, Technika[/color] a następnie by odbywał się trening Startu i ponownie by trenowali Siła, Prowadzenie, Technika a po niej by następowało trenowanie Kondycji
To samo by dotyczyło trenowania na pozostałych nawierzchniach czyli te dwa brakujące obecnie skille występowały by na zmianę po przetrenowaniu tych trzech głównych skilli.


Normalna: Siła, Kondycja, Prowadzenie plus Technika następnie Siła, Kondycja, Prowadzenie plus Start
Grząska: Siła, Prowadzenie, Technika plus Start następnie Siła, Prowadzenie, Technika plus Kondycja
Twarda: Siła, Start, Kondycja plus Technika następnie Siła, Start, Kondycja plus Prowadzenie


RE: Szkółka Juniorska - sothis - 2011-01-29

Heniu tak chyba jest że trenowane są wszystkie skille tylko te 3 wybrane są trenowane częściejUśmiech


RE: Szkółka Juniorska - ADM_Henrik - 2011-01-29

Jeżeli tak jest to ok ale i tak uważam że szkółka tutaj to jest totalna porażka bo suma jaką trzeba płacić za rozbudowę poziomu szkółki to przegięcie.
Żeby mieć 20 poziom w szkółce to w sumie musiałbym wydać 52 250 000,00 zł Pomysł


RE: Szkółka Juniorska - kamykov - 2011-01-29

Też uważam że szkółka to trochę przegięcie ponieważ gracze którzy zaczną grać za rok lub 2 nie będą mieli żadnych szans by się przebić do czołówki


RE: Szkółka Juniorska - Krychu710 - 2011-01-29

Henrik a do tej sumy musisz doliczyć (jeśli masz wszytko na full) 5 000 zł dziennie na 1 zawodnika i 20 000 zł nakładu na szkółkę. W przeliczeniu na tygodnie i choćby 3 zawodnikach sumka robi się niezła.


RE: Szkółka Juniorska - ADM_Henrik - 2011-01-29

(2011-01-29, 16:29:55)sothis napisał(a): Heniu tak chyba jest że trenowane są wszystkie skille tylko te 3 wybrane są trenowane częściejUśmiech

Pytałem się o to Stefika i trenowane są niestety tylko te trzy wybrane na daną nawierzchnię skille Zdezorientowany


RE: Szkółka Juniorska - sothis - 2011-01-30

(2011-01-29, 22:26:46)Henrik napisał(a):
(2011-01-29, 16:29:55)sothis napisał(a): Heniu tak chyba jest że trenowane są wszystkie skille tylko te 3 wybrane są trenowane częściejUśmiech

Pytałem się o to Stefika i trenowane są niestety tylko te trzy wybrane na daną nawierzchnię skille Zdezorientowany
to będzie trzeba zmieniać ustawienia na jaki tor co jakiś czas


RE: Szkółka Juniorska - kamykov - 2011-02-06

Grząska: Siła, Prowadzenie, Technika
Twarda: Siła, Start, Kondycja

Normalna: Siła, Kondycja, Prowadzenie, Start, Kondycja (trenowane 2x dłużej)
niech kluby które mają normalną nawierzchnie też mają możliwość szkolenia młodzieży na swój tor bo"Normalna: Siła, Kondycja, Prowadzenie"jest nie sprawiedliwe skoro liczą się wszystkie skille na normalnym.