Oficjalne forum gry Speedway-World
Dyskusje na temat Regulaminu - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Dyskusje na temat Regulaminu (/showthread.php?tid=162)

Strony: 1 2


RE: Dyskusje na temat Regulaminu - Simonen - 2011-01-15

klapa...

więc ograniczenia czasowe powinny być, a jeżeli przeciwnik nie ma nic przeciwko to można odjechać mecz wcześniej/później


RE: Dyskusje na temat Regulaminu - ADM_Henrik - 2011-01-15

To zróbmy tak że zostaje godzina rozegrania 18-20 ale dodajmy do regulaminu punkt że jeśli drużyny dogadają się to mogą pojechać ten mecz o innej porze i nie ma wtedy problemu Oczko


RE: Dyskusje na temat Regulaminu - AdikoSS - 2011-01-15

albo chociaż od 17-20 mi w porach 18-20 właśnie rzadko pasuje często brat musi siedzieć na kompie ....
i może dajcie zapis w regulaminie ze WO można zgłaszać nie wiem np do 24h po odbytym meczu


RE: Dyskusje na temat Regulaminu - sothis - 2011-01-17

Ja jestem za tym żeby WO nie można było zgłaszać po terminie meczu


RE: Dyskusje na temat Regulaminu - Asteck666 - 2011-08-13

(2011-08-13, 14:42:25)Henrik napisał(a): W regulamInie LM jest w 3 punkcie napisane tak
3. W pojedynku mogą wystąpić drużyny z lig:
1) E-5 liga
2) E-5 liga
3) 1-5 liga
4) 1-5 liga
5) 2-5 liga

To jakim cudem Asteck podałeś skład i pod numerem 5 wystawiłeś ekipę z E-ligi?

(2011-08-11, 21:00:29)Asteck666 napisał(a): daje juz skład na 3 kolejkę, bo nie będzie mnie cały weekend

3 kolejka - 19.08.2011
WOJAK TEAM - ROZJEDZIEMY WAS

1.... - Sparta Wrocław (sothis)
2.... - Demogorgon Wroclaw (Asteck666)
3.... - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81)
4.... - Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ)
5.... - RKS Kolejarz Rawicz (Simonen)

Podobnie uczynił Zdunek który dobierał do pary w meczu z Rozjedziemy Was i pod numerem 3 wystawił drużynę z E-ligi i dodatkowo pod numerem 5 wystawił drużynę z 1 ligi

(2011-08-11, 21:34:46)Zdunek napisał(a): 3 kolejka - 19.08.2011
WOJAK TEAM - ROZJEDZIEMY WAS

1.ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) E-liga [C] - Sparta Wrocław (sothis)
2.Real Straszydle (Rusek) 2.1 - Demogorgon Wroclaw (Asteck666)
3.Lotos Gdańsk (Krzys1) E-liga - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81)
4.Lions Bydgoszcz (lion) 2.4 - Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ)
5.Polmo (mendzel) 1.2 - RKS Kolejarz Rawicz (Simonen)

No i tu zaszło pewne nieporozumienie, pewnie z mojej winy bo w dyskusjach przedsezonowych na temat rozkładu sił gdzieś mi umknęło to że drużyny muszą być wystawione pod wskazanym numerem. Nie przypominam sobie tego.
Wydawało mi się że rozmawialismy o tym, ze nie może wystąpić więcej niż dwóch E-ligowców, lub pieciu 1-ligowców.
Moim zdaniem punkt z tym że Eligowcy moga pojechać tylko i wyłacznie pod numerem 1 lub 2 jest nie na miejscu i ogranicza działania taktyczne klanu gospodarzy!!!!
równie dobrze bez znaczenia mogłoby być czy gość czy gospodarz wystawi pierwszy skład, ponieważ nie ma możliwości wielkiej roszady, pod numerem 1 i 2 musi jechać w naszym przypadku sothis i Simonen, co jest dla mnie kompletną bzdurą... ideą tego turnieju było to że gospodarz dobiera druzyny i wystawie je przeciwko gościom tak aby mogł powalczyć w danej kolejce...
moze poprę to przykładem:

ROZJEDZIEMY WAS - Speedway Tigers
1.... GRYFY Bydgoszcz (Henrik) E liga [C - ST]
2.... Ostrowskie Diabły (Casaletto) E liga
3.... KS Czorty Myślibórz (przemofan) 1.1
4.... Paul-Wik (wowi) 1.1
5.... Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 2.3

Henrik wystawia taki skład, a ROZJEDZIEMY WAS według regulaminu z numerami jest skazany na porażkę (optymistyczny wariant dla ROZJEDZIEMY WAS)
ROZJEDZIEMY WAS - Speedway Tigers 4:6
1 RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) E-liga - GRYFY Bydgoszcz (Henrik) E liga 40:50
2 Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 3.1 - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 47:43
3 Demogorgon Wroclaw (Asteck666) 1.2 - KS Czorty Myślibórz (przemofan) 50:40
4.... Paul-Wik (wowi) 1.1 40:50
5.... Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 2.3 40:50

Wygrana gosci, tylko dlatego ze gospodarze nie mogli sie wykazać zmysłem taktycznym!!!!!


Przykład drugi:
ROZJEDZIEMY WAS - Speedway Tigers 6:4
1 Demogorgon Wroclaw (Asteck666) 1.2 - GRYFY Bydgoszcz (Henrik) E liga [C - ST] 46:44
2 Sparta Wrocław (sothis) E-liga - Ostrowskie Diabły (Casaletto) E liga 47:43
3.... KS Czorty Myślibórz (przemofan) 1.1 40:50
4.... Paul-Wik (wowi) 1.1 40:50
5 RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) E-liga - Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 2.3 50:40

Rozjedziemy Was ma szansę wygrać, ponieważ jako gospodarz dobiera swoje druzyny, do drużyn wystawionych przez gości i może spróbowac rozwiązać to tak taktycznie aby zwycięstwo przechylic na swoją korzyść.

PRZY CZYM NIE ZOSTAŁ PRZEKROCZONY MAKSYMALNY PRÓG SIŁ, DRUŻYNA NIE MOZE BYĆ SILNIEJSZY NIZ 2xEliga, 2x1 liga, 1x2 liga....

Nie zastosowalismy sie do regulaminu, więc powinny posypać sie WO na naszą niekorzyść, ponieważ w żadnej kolejce pod numerem 1 i 2 nie jechali tylko E ligowcy!!!!!

mam nadzieje że zabardzo nie namieszałem, bo łatwiej wytłumaczyc nie umiem co mam na mysliJęzyk


RE: Dyskusje na temat Regulaminu - kamykov - 2012-03-12

Mam takie pytanko bo widzę że w regulaminie jest że pod nr 5 mogą występować 2-6ligowców a w praktyce to nie raz są pod 5 wystawiani E-ligowcy i 1 ligowcy więc takie 2 propozycje:

- przestrzegamy regulaminu i sypiemy WO (trochę by się tego nazbierało)
- odpuszczamy ten przepis (Krzyżacka Gwardia w ogóle nie będzie musiała wystawiać składu na wyjazd bo po co?)


RE: Dyskusje na temat Regulaminu - Asteck666 - 2012-03-12

Regulamin jest nieaktualny, była o tym gadka i ten punkt że pod numerem 5 musi być zawodnik z 2 lub niższej ligi został zniesiony.


RE: Dyskusje na temat Regulaminu - kamykov - 2012-03-12

To przydało by się poprawić regulamin bo byłem wprowadzony w błąd


RE: Dyskusje na temat Regulaminu - marcelinio - 2012-04-01

mysle ze dobrym rozwiazaniem bylo by zeby w Ekstralidze LM wystepowala tylko jedna druzyna z ekstaligii to wyrownalo by te rozgrywki ... ?
np moze z kazdej ligii po jednej drużynie Uśmiech