Oficjalne forum gry Speedway-World
1.1 - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: 1.1 (/showthread.php?tid=2013)

Strony: 1 2 3 4


RE: 1.1 - Marex87 - 2012-11-12

Nasze forum grupowe coś ucichło. Niestety typerek też do końca nie dotrwał ale może w przyszłym sezonie się uda. Mam nadzieję że Kukuczka zajrzy do nas na forum czasami Oczko
Planujecie jakieś zmiany przed następnym sezonem? Może jakieś duże wzmocnienia? A może czekacie na jakąś perełkę ze szkółki? Ja czekam na jakieś wzmocnienie z LT a jak się nie uda nic upolować to będę jechał tym co mam i rozjeżdżał juniorów. Co do rozkładu sił w naszej grupie to przyznam że przed sezonem bardzo podobnie bym typował.


RE: 1.1 - ukppku - 2012-11-13

No ucichło ucichło... Trzeba liczyć że świeżość napłynie w najbliższym sezonie Uśmiech
Również mam nadzieję że Kukuczka zapamięta i będzie zaglądał, a i czasem coś naskrobie do przeczytania :p
Następny sezon? hmm... no fajnie byłoby się wzmocnić jakimś ciekawym 20-22 latkiem Oczko Ale patrząc na to jak wszyscy się zbroją... to na porządne wzmocnienie do 1 ligi trzeba wydać lekko 8-9mln Uśmiech No a z kasą nie jest kolorowo Język
A tu jeszcze obóz i kontrakty... Także raczej też jadę w identycznym składzie i liczę że uda się powtórzyć sezon i zakończyć w granicach miejsc 3-5 Uśmiech
Co do rozkładu sił wszystkich innych to się wypowiem jak już będzie znany skład drużyn w kolejnym sezonie Uśmiech
Ten sezon uznaję za bardzo udany bo jako debiutant w strefie medalowej się znaleźć... Uśmiech
Oby kolejny był również emocjonujący i bez takiej deklasacji jaką zrobił nam Kukuczka Duży uśmiech


RE: 1.1 - Kukuczka - 2012-11-13

He he z pewnoscia bede zagladał bo jak by nie patrzec to 1.1 mi grupa bliska sercu jest w koncu dwa razy udalo mi sie ta grupe wygrac;P Jak oczywiscie bedzie zaineresowanie ta grupa na forum i czas mi pozwoli to postaram sie cos tez skrobnac od siebie hehe.
Z reszta za sezon kto wie moze sie znowu spotkamy bo jednak Elita jest bardzo wymagajaca co sie juz mialem okazje przekonac i trudno bedzie myslec o utrzymaniu tam Język
Czy ja wiem czy byla deklasacja z mojej strony? Jak to mowią tak jedziesz na ile przeciwnik pozwala wiec sami na to mi pozwoliliscie hehe Oczko Przed sezonem moim celem bylo wprowadzenie 3 adeptów do 1 skladu i to prawie mi sie udalo osiagnac a ze wynik jest jaki jest to zasluga moich liderów głownie ze zdołali niemal koncertowo jezdzic w lidzeUśmiech Pozdro i powodzonka w przyszlym sezonie Wam życze Uśmiech


RE: 1.1 - Marex87 - 2012-11-13

jeśli chodzi o rozkład sił to chodziło mi raczej o końcową tabelę w tym sezonie. Ja też się obawiam że ciężko będzie coś wyhaczyć z LT w rozsądnej cenie bo każdy zbiera kasę na koniec sezonu.
Kukuczka Twoi liderzy załatwili Ci awans bo dzięki nim mogłeś każdy mecz spokojnie oglądać. Swoją drogą może chcesz kogoś sprzedać po znajomości? Język


RE: 1.1 - Kukuczka - 2012-11-13

Mam zamiar sprzedac z 2-3 zawodników ale to dopiero w przyszlym sezonie,ale oczywiscie zadnego z moich liderów bo bym nie istaniał w grze wcale ;P


RE: 1.1 - ukppku - 2012-11-13

Czyli dla mnie też się nikt nie znajdzie ? Smutny
No to trzeba odpowiednią taktykę obrać na wolnych strzelców i liczyć na to że w większości polskich miast będzie przerwa w dostawie prądu w odpowiednich godzinach Język