Oficjalne forum gry Speedway-World
Dyskusje - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Liga Miast (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Dział: Rozgrywki (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: Dyskusje (/showthread.php?tid=206)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dyskusje - damianj002 - 2011-05-08

(2011-05-08, 13:56:39)Speed napisał(a): Osobiście mogę się zgodzić zeby można było odjechać dany mecz w środe czy w czwartek, ale co na to reszta??

ja jestem na tak, i z bandami tez sie zgodze Uśmiech osoba ktora zglasza sie do ligi miast powinna posiadac bandy dmuchane na stadionie Uśmiech


RE: Dyskusje - Speed - 2011-05-09

Z Henrikiem wyszliśmy z takimi propozycjami:

- W 1 lidze nie będzie kar za WO, dlatego że za chwile większość miałaby po 2 WO i przez 2 kolejki rozgrywki byłyby zablokowane ze względu na kary

- Mecze muszą być rozgrywane na stadionie z dmuchanymi bandami, tak więc jeśli gospodarz nie ma dmuchanych band to jedzie mecz na wyjeździe

- Jeżeli ktoś musi to może odjechać mecz LM przed piątkiem w którym jest rozgrywana dana kolejka

To na razie na tyle. Co wy na to??

Pozdro


RE: Dyskusje - Asteck666 - 2011-05-09

(2011-05-09, 21:37:21)Speed napisał(a): - Jeżeli ktoś musi to może odjechać mecz LM przed piątkiem w którym jest rozgrywana dana kolejka

tylko tu może jakis dodatek ustalcie... bo np "starzy" wyjadacze wiedzą że mają jechać w piatki, a resztę dni tygodnia ustalają na 2 tygodnie do przodu albo lepiej...
żeby, wiecie, nie było jaj że mi ktos wyskoczy ze zgłoszeniem WO że nie przyjąlem w środę, czy cośJęzyk


RE: Dyskusje - Speed - 2011-05-09

Nie nie, oczywiście za uzgodnieniem stron. Termin główny to wciąż piątek. Także nie ma wysyłania zapki np. na środe czy czwartek bez wcześniejszego poinformowania o tym przeciwnika. Jeśli zaś przeciwnik by nie miał wolnego terminu a wolny piątek to WO na jego korzyść. Ale myślę że za dużo takich sytuacji nie bedzie, tylko sporadycznie bo większość wie ze w piątek i to już weszło w ich rytm.


RE: Dyskusje - kamykov - 2011-05-11

ja jestem co do tych ustaleń speeda na tak.

Mam pytanie tylko od kiedy to ma obowiązywać???

Od następnej kolejki zostanie to wprowadzone
Henrik



RE: Dyskusje - kamykov - 2011-05-13

Czyli mogę już do następnej kolejki(20.05) podać zespół do składu który ma 2 WO


Tak jest możesz wystawić zespół do składu
Henrik



RE: Dyskusje - sandacz - 2011-05-17

III.FIRST BLOOD TEAM
1. Stal Gorzów (spawn1488) 3.2 -wylamal sie
2. SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) 3.7 [C]
3. Marma Hadykówka Rzeszów (pączuś) 3.3-nieaktywny od 04.24.11
4. Adeco Rzeszów (Woky) 2.4
5. K.S Row Rybnik(dennis12) 4.7 - Drużyna jest nieaktywna!
6. JCB LESZNO (Mazur83) 4.1 - Drużyna jest nieaktywna!

Proponuje dolaczyc inne zespoly albo to jest bez sensu .Mam dwa zespoly ktore moga dolaczyc sa to -OSKA Solec Kujawski(OSA1973) 3.1 oraz-Paula Bydgoszcz(PAULA) 4.11 .CZekam na decyzje.


Nie ma problemu obie drużyny zostają dopisane do składu waszego klanu
Henrik



RE: Dyskusje - sandacz - 2011-05-19

FIRST BLOOD TEAM Proponuje dolaczyc - Inter Inowrocław(aj78)4.1

Ok nie ma problemu
Fajnie że próbujesz ratować ten klan Uśmiech
Henrik



RE: Dyskusje - kamykov - 2011-06-04

czy 7 i 8 kolejka w I lidze są ostatnimi???


RE: Dyskusje - Speed - 2011-06-05

No, na to by wyglądało.
Tylko że kurcze w SW będą po tym jeszcze 4 kolejki;/ Może ew. pojeździmy sparingi klanowe i w międzyczasie będzie się wyszukiwać nowych drużyn do klanów i nowe klany.


RE: Dyskusje - Speed - 2011-06-11

Już wiadomo że mistrzem 2 sezonu Ligi Miast zostaje SPEEDWAY TIGERS - gratuluje, a jednocześnie bardzo się cieszę z tego sukcesu Uśmiech
Teraz zostaje jeszcze walka o 2 miejsce pomiędzy 3 klanami Rozjedziemy Was, Wild Tigers i "stary mistrz" Wojak Team. Takze emocje nas jeszcze czekają Oczko
No a awans do Eligi w przyszłym sezonie na pewno wywalczyły klany Herrin Tigers i Fast Tigers. Tylko jeszcze nie wiem czy pojedziemy w przyszłym sezonie w 8 drużyn czy 10 w Elicie. Ale to jest jeszcze do przedyskutowania. Następne sezony będa już trwały po 18 tygodni. Przy 8 kolejkach LM jest 14 tygodni, a wiec 4 tygodnie były by przerwy, a przy 10 drużynach 18 tygodni także przerwa 1 tydzień - międzysezonowa.
Teraz tak po zakończeniu rozgrywek tego sezonu LM, można a nawet proponuje jeździć sparingi klanowe i je ustalać na forum, można już w nowych składach, jeśli takowe się szykują. I namawiajcie nowych graczy do wzięcia udziału w LM Uśmiech


RE: Dyskusje - Zdunek - 2011-06-11

wlasnie widze ze bedzie problem z tymi klanami.cos mi sie wydaje ze zostanie na tym co jest do tej pory chyba ze dojdzie z jeden klan.albo zmienic ilosc druzyn w klanie i wiecej druzyn w danym dniu rozgrywek nie 5 a np 7 albo jakos tak...


RE: Dyskusje - ADM_Henrik - 2011-06-11

Zdunek chyba żartujesz żeby zwiększyć ilość drużyn w klanie z 5 na 7
Sam widzisz że jest duży problem żeby odjechać 5 spotkań bez walkowerów.
5 drużyn wystawionych do rozgrywania w danej kolejce to najlepsze rozwiązanie bo jak chcesz zwiększyć do 7 to wtedy pewnie by pozostało o 1/3 mniej klanów Język


RE: Dyskusje - damianj002 - 2011-06-12

24 czerwca nie ma juz meczow ?? kiedy rusza nastepny sezon ?


RE: Dyskusje - Zdunek - 2011-06-12

to moim zdaniem zrobic mniej klanow ale z wieksza iloscia druzyn zeby nie bylo walkowerow.