Oficjalne forum gry Speedway-World
Dyskusje - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Liga Miast (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Dział: Rozgrywki (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: Dyskusje (/showthread.php?tid=206)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dyskusje - Casaletto - 2011-07-30

aproszenia wysłane przez Ciebie:

Data: Godzina: Mecz: Gdzie:
2011-08-05 (PT) 11:00 Ostrowskie Diabły vs NEPTUN GDAŃSK Dom


RE: Dyskusje - speed_55 - 2011-09-30

Wygląda na to że klan Imperialna Gwardia jest w rozsypce. "Planowy" WO zaczyna irytować.
Czy tak trudno np. z klanu Wojak Team przesunąć drużynę gdzie jest nadwyżka i ławę grzeją. Powiedzmy
E- ligowca bo jest aż trzech.


RE: Dyskusje - ADM_Henrik - 2011-10-01

Może nie z Wojaka bo na to by musieli wyrazić zgodę ale przecież mają kilka drużyn w swojej rodzinie klanowej które i tak wszystkie nie jeżdżą w 1 lidze w danej kolejceCwaniak


RE: Dyskusje - Davinci - 2011-11-08

3. Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215)- RKM Rekiny Rybnik (Davinci) 75:0

Dlaczego nie ma obustronnego walkowera niżeli obydwie drużyny nie wysłały zaproszenia!?


RE: Dyskusje - kilerski13 - 2011-12-24

W związku ze świętami proponuje przesunąć o 1 dzień wysyłanie i akceptowanie zaproszeń na piątek.

Dlaczego? - nie każdy ma w tym okresie czas na kompa.

Co Wy na to????

ps.Wesołych Świąt dla Wszystkich


RE: Dyskusje - Speed - 2011-12-24

Dobrze, na czas świąt czas wysłania zapki przez gospodarzy do wtorku, a na przyjęcie do środy.


RE: Dyskusje - kamykov - 2012-02-25

Najbardziej w LK denerwuje mnie to że przy tygodniowej przerwie w lidze i tak większość będzie wystawiać skład na ostatnią chwile....bardzo mnie to dziwi


RE: Dyskusje - ADM_Henrik - 2012-02-25

Masz rację nie rozumiem na co większość czeka tak długo skoro można wcześniej spokojnie wystawić skład
Pewnie to już taka typowa cecha większości Polaków wszystko na ostatnia chwilę ...Język


RE: Dyskusje - kamykov - 2012-02-25

A najgorsze jest wystawienie składu w niedziele ok 23 (szczególnie w 1 lidze) - jako kapitan jestem wtedy poinformować swoich graczy w poniedziałek wieczorem a jak kogoś nie ma we wtorek to jest kicha


RE: Dyskusje - Kukuczka - 2012-02-25

Dokładnie sam nie moge pojąć po co niektórzy kapitanowie czekaja tak długo z wystawieniem skladu? Nie raz była sytuacja ze dopiero w niedziele był podany sklad, przeciez jak sie ma mecz na wyjezdzie to mozna podac wczesniej sklad nic to nie zmieni a ułatwi duzo gospodarzą ,nie kazdy przeciez zaglada co dziennie po kilka razy. Proponuje zeby moze zapisac punkt w regulaminie zeby kapitan klanu drużyny która ma mecze na wyjezdzie był zobowiązany wystawić sklad najpózniej do piatku do 24.


RE: Dyskusje - kamykov - 2012-02-26

Myślę że do soboty do 24 by wystarczyło


RE: Dyskusje - Speed - 2012-02-26

Miałem pomysł żeby moze dac możliwość kapitanom gospodarzy odrazu wystawić skład na mecz jeśli goście mają 5 zawodników, bo w sumie i tak wiadomo kogo wystawią a teraz nie ma różnicy kto jest pod jakim numerem.

Co wy na to??


RE: Dyskusje - specjal2009 - 2012-02-26

Propozycja Speeda jest git, usprawni to wystawianie skladow. Jezeli ktoras z druzyn gosci chciala by jechać inna piatka to by informowala o tym w odpowiednim watku.


RE: Dyskusje - Kukuczka - 2012-02-29

Jak najbardziej tez uważam ze bardzo by usprawniło gre propozycja Speeda jest ok.


RE: Dyskusje - kamykov - 2012-02-29

jestem za propozycją speeda