Oficjalne forum gry Speedway-World
Lista transferowa i podglad zawodników - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Lista transferowa i podglad zawodników (/showthread.php?tid=2087)



Lista transferowa i podglad zawodników - gepek - 2012-08-13

Witam. Ja mam 2 propozycje do zaoferowania, są to propozycje z menagera piłki nożnej przeniesione, napewno sprawdzone:

1. Podgląd podobnych transferów: czyli przy naszych żużlowcach albo przy żużlowcach juz wystawionych mamy opcję sprawdzenia po ile podobne transfery szły. Podobieństwo to moze brac przy pomocy wieku,talentu i średniej skilli. Dzięki temu wiemy po ile mniej więcej nasi żużlowcy są warci albo ile mniej więcej musimy wydać żeby kupić grajka.

2.Gdy przeglądamy zawodników z drużyny przeciwnej mamy możliwość podglądu jaką mają średnią skilli. Wydaję mi się ze coś wiecej musi być wyświetlane gdy chcemy porównać jak silnych mamy rywali. W tym momencie tylko na podstawie głównie doświadczenia możemy coś więcej powiedzieć co nie zawsze jest adekwatne do swoich umiejętności.

DziekujeUśmiech




RE: Lista transferowa i podglad zawodników - gepek - 2012-09-01

Odswieżam temat do analizyUśmiech


RE: Lista transferowa i podglad zawodników - demolka - 2012-09-01

Mam propozycję dotyczącą transferów - mianowicie zastosowanie limitu sprzedaży zawodnika - teraz są ceny banalne przy zawodniku o niskim poziomie sił i formy


RE: Lista transferowa i podglad zawodników - Asteck666 - 2012-09-01

Propozycje nie potrzebne jak dla mnie.

gepek:
1. to mi jest akurat obojętne
2. jakim cudem oglądając zawodników swoich przeciwników widzisz ich śr. skilli ??? bo moim zdaniem widac tylko wiek, doświadczenie i talent.... i w ogóle może chciałbyś jeszcze widzieć na jakich jeżdżą motorach, co trenują itd?

demolka:
jak za drogo to nie kupuj, każdy ma prawo wystawić zawodnika za tyle ile chce, ja tez czasami nie wierzę w cenę jaką widzę, ale to nie powód zeby to ograniczać


RE: Lista transferowa i podglad zawodników - grzyb... - 2012-09-01

(2012-08-13, 14:55:57)gepek napisał(a): 1. Podgląd podobnych transferów: czyli przy naszych żużlowcach albo przy żużlowcach juz wystawionych mamy opcję sprawdzenia po ile podobne transfery szły. Podobieństwo to moze brac przy pomocy wieku,talentu i średniej skilli. Dzięki temu wiemy po ile mniej więcej nasi żużlowcy są warci albo ile mniej więcej musimy wydać żeby kupić grajka.

2.Gdy przeglądamy zawodników z drużyny przeciwnej mamy możliwość podglądu jaką mają średnią skilli. Wydaję mi się ze coś wiecej musi być wyświetlane gdy chcemy porównać jak silnych mamy rywali. W tym momencie tylko na podstawie głównie doświadczenia możemy coś więcej powiedzieć co nie zawsze jest adekwatne do swoich umiejętności.

1. Czasem nawet 0,5 sredniej skila robi wielka roznice. Gra to menager, a dobry menager powiniem przede wszystkim orientowac sie w cenach zawodnikow tak zeby nie przepłacac a zarabiac. Wystarczy sledzic liste transferowa dokładnie zeby nie przepłacac. Ogolnie na nie.

2. Chetnie zobaczyłbym jaka srednia skili maja zawodnicy druzyn, ktore mnie interusuja. Obecnie widac wiek, doswiadczenie i talent. mysle ze przydałoby sie widziec jeszcze srednia skili. Ogolnie na tak.