Oficjalne forum gry Speedway-World
Zlot managerów SW - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Hyde Park (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Zlot managerów SW (/showthread.php?tid=2179)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zlot managerów SW - mika1688 - 2012-09-09

Ciężko będzie dostać taką koszulkę więc najlepiej jakby tło zostało białe. Logo OK, a na herby to za dużo latania i kolorów co sprawi, ze koszt każdej koszulki będzie inny Oczko


RE: Zlot managerów SW - Teves - 2012-09-09

(2012-09-09, 18:07:28)mika1688 napisał(a): Ciężko będzie dostać taką koszulkę więc najlepiej jakby tło zostało białe. Logo OK, a na herby to za dużo latania i kolorów co sprawi, ze koszt każdej koszulki będzie inny Oczko

Ja się zgadzam z twoją opinią.
Wystarczy biała koszulka już bez logo, bo po co wieksze koszty, a z kolorem koszulki to tak jak napisałeś, ciężko byłby dostać.


RE: Zlot managerów SW - kamykov - 2012-09-09

Chyba by dać˝ błękitną koszulkę


RE: Zlot managerów SW - GM_Kuba - 2012-09-09

Jeśli kaŻda koszulka inna i jeszcze rozno kolorowe to bardzo duzo by to kosztowało. Najleiej białą kolulka z wysoka gramturą i ztylu nick i ew nazwa druzyny a z przodu logo gry, ez napisu ze zlot bo to by byla wtedy jednorazowa koszulka jakby ;p

//PS no i sobota 6 paźz mi wypadąła bo mam zaproszenie na wesele : )


RE: Zlot managerów SW - GM_Kuba - 2012-09-10

Myślę że trzeba wkoncu ustalić datę. Ja proponuje osttni week wrzesnia 29-30.

Jeszcze przed rozpoczeciem studiów, jeszcze a miare ogarnieta pogoda. W lesznie wtedy nic ciekaego sie nie dzieje, wiec mam całe miasto wolne;p Imprezy typu Demon/Heaven chyba sobie odpuscimy bo wszscy sie rozejda i tyle sie edziemy widziec Duży uśmiech

Ja moge zapewnić aczej ta kregielnie i zamowienie ew speedway pubu potem.

Prosze się wpisywać komu pasuje ten 29-30.09.

Ktoś z modow niech an bierzaco ustaal liste:
1.Stefik4


RE: Zlot managerów SW - specjal2009 - 2012-09-10

Ja myśle ze se zbudujecie igl0 i bedziecie zimować Język Jak zlot to na lato i na weekend gdzies na biwaku Język


RE: Zlot managerów SW - Asteck666 - 2012-09-10

no kurde, mi 30.09. odpada bo gram koncert Smutny


RE: Zlot managerów SW - GM_Kuba - 2012-09-10

No to mam tez pomysł, żeby zmienic ankiete na jednokrotnego wyboru i zresetowac wyniki


RE: Zlot managerów SW - Asteck666 - 2012-09-10

tak zrób



RE: Zlot managerów SW - szuwarek - 2012-09-11

Zagłosowałem na nową pojedyńczą datę, ale uważam, że nie osiągniemy w ten sposób konsensusu. Otrzymamy wyniki np. 5 osób data x, 3 osoby data y, 4 osoby data z itd. Jesli wybierzemy datę x to może przyjechać wyłącznie 5 osób a wtedy nie będzie to miało sensu.

Wydaje się, że powinniśmy wziąć poprzednią ankietę, wybrać powiedzmy najbardziej obgłosowane daty i poddać je dalszemu głosowaniu aby wyłonić tę jedyną. Tylko ilość deklarujących przyjazd na tę jedyną pokaże czy jest sens organizować jeszcze w tym roku nasz pierwszy zlot.

Co o tym sądzicie ?

pozdrawiam


RE: Zlot managerów SW - kamykov - 2012-09-11

Teraz to pewnie masakra z terminami wyjdzie z tą ankietą


RE: Zlot managerów SW - Zdunek - 2012-09-11

no powiem tak ja sam mam teraz dwa wesela wiec najbardziej odpowiednia data bylaby dla mnie druga czesc października bo tak jak i stefik 6 października mam wesele a z kolei termin 29-30 niestety tez.Wiec jak dla mnie to polowa października....
po oddaniu glosu widze ze kazdy glosuje na inna date. moim zdaniem do konca wrzesnia sie z tym nie wyrobimy...
co powiecie na date 20.10.2012????? od dzis mamy prawie miesiac i moze jakos udaloby sie zmianami poprzestawiac albo tak zorganizowac swoj czas zeby jednak przyjechac...?


RE: Zlot managerów SW - GM_Kuba - 2012-09-12

Lista na 20.10.2012:
1. Stefik4
2. kamykov
3. Zielony
4. Zdunek


RE: Zlot managerów SW - kamykov - 2012-09-12

Ja już pisałem że będę nawet jak data będzie dla mnie nie przychylna.

Więc możesz mnie wpisać Johny


RE: Zlot managerów SW - Zielony815 - 2012-09-12

Mi data 29/30 nie pasuje, bo wesele ;/ Inne do obgadania Oczko