Oficjalne forum gry Speedway-World
przyśpieszenie rozgrywek - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: przyśpieszenie rozgrywek (/showthread.php?tid=233)



przyśpieszenie rozgrywek - daehniks1 - 2011-02-14

nie wiem czy to jest możliwe ale proponuje przyspieszyc rozgrywki ligowe np do 2 meczy ligowych w tygodniu??!podam kilka powodów dlaczego powino tak byc:

-- mecze sparingowe i inne ustawienia az takich emocji nie dają kazdy aktywny gracz czeka na weekend aby pojechać w meczu ligowym o stawkę UśmiechUśmiech

--jest teraz mnóstwo nie aktywnych drużyn oto kilka z nich(3 najwyzsze ligi) :
Ekstraliga
a)Falubaz Cavaliers
b)Huragan Poznań
1 liga 1 klasa
a)Majer Rawicz
b)ŻKS OrajPole
2 liga 1 klasa
a)betard
b)Feniks Bydgoszcz
c)TyskieAsy
d)FC Zato
2 liga 2 klasa
a)Ks Hanulin
b)KS Speedway Polonia Piła
c)SK Lewki Częstochowa
2 liga 3 klasa
a)Cules Toruń
b)olszarek94@hotmail.com
2 liga 4 klasa
a)Piorun II Grudziądz
b)Ts Chelm
c)LKS Wisła Gliny Małe
d)KS Apator Trn

łącznie 17 zespołów które blokują miejsce aktywnym gracza takim jak ja!!
po prostu szybciej spadną i w najwyższej lidze bedą tylko aktywni gracze co spowoduje więkrze emocje!!

--najważniejszy powód : przykładowo nawet jakbym w każdym sezonie awansowywał do wyższej ligi to z 5 do 4 do 3 do 2 itd zajmie mi to 1.5 roku w realu a po drodze będę spotykał konta nie aktywne Smutny a co za tym idzie 00 emocje(w jakiś sposób należało by otworzyć szanse dla aktywnych graczy na szybsza możliwość walki o mistrzostwo extraklasy)


RE: przyśpieszenie rozgrywek - GM_Kuba - 2011-02-14

W przyszłym sezonie będą 4 weekendy gdzie liga będzie w sobotę i niedzielę.

gdyby liga była zawsze w sobotę i niedziele większość turniejów an forum by upadła bo wtedy tylko jeden sparing w tygodniu podstawami i dwie ligi wiec możesz brać udział tylko w jednym turnieju.


RE: przyśpieszenie rozgrywek - swk6 - 2011-02-14

Do założyciela tego tematu- proponuje zainwestowac w słownik bądz firefoxa.
Co do ligi ja jestem za jedna kolejka w weekend. Nie wyrobimy z juniorami jak sezony beda krotkie a plakac bedą zawsze Ci, ktorym cos przeszkadza. Zlotego srodka nie ma w tym sezonie Stefik mogł wyeliminowac wiekszosc bledow dzieki długiej formule rozgrywek. Dodatkowo SW liga, ktora zyskala duza popularnosc i raczkująca LM, brakuje tutaj mioejsca na dwie kolejki w weekend.


RE: przyśpieszenie rozgrywek - Asteck666 - 2011-02-14

daehniks... tylko 1,5 roku... bo jak nie będziesz awansował co sezon (co w kazdej wyższej lidze jest trudniejsze) to moze nigdy nie dojdziesz do ekstraligi.
swk6 ma racje, nie wyrobimy z juniorami, a nawet jesli wyrobimy, to oni będą kończyć kariery ze średnią 50.
No i oczywiście lepsze są spary gdy rywalizujemy w turniejach.

Jestem stanowczo za 1 kolejką na tydzień!!!!


RE: przyśpieszenie rozgrywek - ADM_Henrik - 2011-02-14

Też jestem za 1 kolejką na tydzień.
Po pierwsze potrzeba dużo dni treningowych na to żeby nastąpił skok danego skilla gdy będą kolejki ligowe częściej (proponowane 4 podwójne kolejki) to zawodnicy będą mieli przynajmniej po jednym skoku mniej(4 tygodnie mniej to jest 20 dni treningowych).
Dodatkowo juniorów nie będzie dobrych jak sezon będzie krócej trwał bo obecnie to jak ktoś ma juniora w szkółce że średnio 40 to pewnie jest super.


RE: przyśpieszenie rozgrywek - specjal2009 - 2011-03-06

W sumie jak by tak wiek zawodnika naliczac co dwa sezony? Dwie kolejki ligowe w łyekend [xd], przyspieszy to rotacje w ligach, nowi gracze nie bd musieli tyle czekac na start sezonu.. Teraz jest pytanie co ze sprawnoscia zawodnikow a sparingami ,turniejami na forum? Jezeli ktos startuje w dwoch turniejach to by musial zrezygnowac z jednego turnusa lub by nie mogl w jednym z turnieji jechac I-szym skladem, bo mu nie wyda ilosc biegow do sprawnosci....[] Moze istnieje mozliwosc osobom ktore biora udzial w turniejach zwieszkszyc ilosc startow do naliczania sprawnosci zawodnikow?......tez by musial byc warunek naliczania tej sprawnosci, udzial w dwoch turniejach.......[] Osobt ktore nie biora udzialu w zadnym turnieju jeden sparing tygodniow dwie kolejki ligowe i sprawnosc jest (opcja dla osoby ktora posiada jeden sklad ),,,,,,,, osoby ktore jada w dwoch turniejach ??? nastepna lipa!!!?? ich zawodnicy potrzebuja wiecej startow do naliczenia sprawnosci, jak ktos posiada jeden sklad to mu wystarczy [2mecze turniejowe i 2ligowe] do nabicia sprawnosci jezeli ktos posiada 2sklady to musi przedluzyc tydzien do osmiu dni xd, 2sklad potrzebuje min 4 dni na sprawnosc . masakra//////// mozna by zrobic jakis spis tych zawodnikow ktorzy startuja w turniejach i tylko oni by mieli inna tabelke do nal. sprawnosci,.................................rofl..................
az mi sie nie chce o tym myslec. gdzies mi wene uciekla musze zapalic Uśmiech ten spis zawodnikow ktorzy startuja w turniejach zniszczylUśmiech
Pozdro^.^


RE: przyśpieszenie rozgrywek - Bartas17BDG - 2011-03-06

ja jestem za 2 meczami na weekend ale tak jak stefik powiedział ale nie 4 tylko bym dał 6 weekendów albo 5 . Nie wiem to moje zdanie.


RE: przyśpieszenie rozgrywek - damianj002 - 2011-05-02

wedlug mnie mecze ligowe powinny byc w kazda sobote i niedziele Uśmiech wtedy liga by przyspieszylo i fajniej by sie gralo bo nie byloby trzeba az tak dlugo czekac na meczyk ligowy, sparingi to nie to samo ;p a wiek zawodnika +1 (lub 1,5) po kazdych 2 sezonach Uśmiech


RE: przyśpieszenie rozgrywek - GM_Kuba - 2011-05-07

W obecnym sezonie mamy 4 weekendy podwójne. W następnym będą kolejki co tydzień. Tak będzie już do końca trwania gry. / Zamykam.