Oficjalne forum gry Speedway-World
Przebieg meczu - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Przebieg meczu (/showthread.php?tid=275)



Przebieg meczu - speed_55 - 2011-04-13

Zauważylem że był już temat poruszający wygląd panelu przebiegu meczu (zamknięty). Optowałbym za tym aby wyglad jednak zmienic. Listy zawodników obu drużyn oraz skład kolejnego biegu przesunąc na dół i wkleić tam jeszcze zegar. Ewentualnie odwrócić odjechane biegi czyli pierwszy bieg na samym dole. Takie bieganie góra - dół jest wkurzające. Na dodatek zegar zamelinowany wśród mało przydatnych elementów gry.
Zegar moim skromnym zdaniem powinien byc pod reką gdyż na zmiany zawodnikow jest niewiele czasu. U mnie dziwnie długo przebiega odświeżanie nawet do 10 - 15 sek (łącze internetowe mam odpowiednie, nie na korbkęDuży uśmiech).


RE: Przebieg meczu - Krychu710 - 2011-04-13

Co do "biegania gora-dół " jak to nazwales masz do tego przyciski nawigacjiDuży uśmiech


RE: Przebieg meczu - speed_55 - 2011-04-15

Wiem co do czego służy. Nie oczekuję instruktażu.


RE: Przebieg meczu - GM_Kuba - 2011-04-15

a w jakiej formie chcialbys zegar na dole ? Obecnie jest kolo wynikow indy i skladu na bieg nastepny wiec, wg mnie ok. Ale czekam na dalsze propo


RE: Przebieg meczu - speed_55 - 2011-04-16

Moim pobożnym pragnieniem jest aby sklady drużyn i wyniki indywidualne oraz skład kolejnego biegu były na dole i aby zegar "przykleic" do panelu kolejnego biegu. Ostatnio przejechany bieg tez bedzie widoczny. Tą droga najwazniejsze rzeczy niezbędne podczas meczu będą pod ręką .


RE: Przebieg meczu - GM_Kuba - 2011-04-16

NO jest teraz pod ręką:
- zegar po lewej na wyskosci nastepnego biegu
- nad nastepnym biegiem statystyki indywidualne


RE: Przebieg meczu - speed_55 - 2011-04-17

Podczas meczu nie zauważyłem żadnych zmian. Wszystko było po staremu.


RE: Przebieg meczu - Simonen - 2011-04-17

No bo tak było... Jest ok i nie ma sensu zmieniać.


RE: Przebieg meczu - lion - 2011-04-17

Bardzo podoba mi się pomysł by ostatni bieg był na samej górze, bo jednak jak się analizuje ten ostatni przejechany bieg, to nie widać zegara, co nie ułatwia sprawy.


RE: Przebieg meczu - speed_55 - 2011-04-18

(2011-04-16, 20:44:55)stefik4 napisał(a): NO jest teraz pod ręką:
- zegar po lewej na wyskosci nastepnego biegu
- nad nastepnym biegiem statystyki indywidualne


W takim razie do szczęścia brakuje jeszcze odwrócenia układu przejechanych biegów aby pierwszy był na dole a ostatnio przejechany u góry, poniżej składu do następnego biegu. Tą drogą można zrobić stosowna zamianę zawodników, analizować ostatni bieg i jednoczesnie obserwować upływający czas.
Jesli taka "operacja" jest na obecnym etapie trudna do wykonania lub niewykonalna to proponowałbym czas kolejnych biegów wydłużyc do 3 min.


RE: Przebieg meczu - tomecki - 2011-04-18

Podpisuję się pod tym co pisze speed_55. Układ biegów od dołu do góry plus 3 minutowe odstępy między biegami. Nie wiem jak jest u innych, ale u mnie odświeżenie biegu następuje dopiero po 40-45 sekundach i pozostaje niecałe półtorej minuty na analizę meczu, ewentualną zmianę zawodnika i "podrasowanie" lub zamianę motoru.


RE: Przebieg meczu - GM_Kuba - 2011-04-18

http://speedway-world.pl/forum/showthread.php?tid=284&pid=4115#pid4115


RE: Przebieg meczu - speed_55 - 2011-04-18

Niekiedy następuje chwilowe zatrzymanie meczu (szczególnie sparingów) i wtedy naprawdę trudno zorientować sie kiedy czas jednego biegu się kończy i zaczyna następny. Do tego to "makabryczne" odświeżanie dodaje dramaturgii.
Dla managera u którego mecz przebiega bezobsługowo nie robi różnicy natomiast u takiego manago ktory dba o sukcesywny przyrost sprawności u swoich zawodników te sprawy mają istotny wpływ.
Chcialbym zauważyc że wydłużenie do 3 min. czasu biegu to nie panaceum na wszystko.


RE: Przebieg meczu - GM_Kuba - 2011-04-18

speed_55 wiem że wydłużenie nie pomoże w całości, ale jakby nie patrząc to 60 sekund więcej an reakcje, zmianę a strona z livem wczytuje sie około 15 sekund ;0 wiec w tym czasie mozna ja odświeżyć 4 razy Oczko