Oficjalne forum gry Speedway-World
Motocykle/park maszyn - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Motocykle/park maszyn (/showthread.php?tid=2848)

Strony: 1 2


Motocykle/park maszyn - tomecki - 2012-11-17

Proponuję od nowego sezonu wprowadzić zmianę w funkcjonowaniu parku maszyn polegającą na niemożliwości zakupywania nowych motorów w trakcie meczu. Startujemy w meczu na motorach zgłoszonych przed spotkaniem (maksymalnie 3 sztuki). Oczywiście możemy tak jak to jest teraz dokonywać napraw sprzętu podczas spotkania. Obecnie kupowanie motorów w czasie meczu nie ma nic wspólnego z rzeczywistością Uśmiech


RE: Motocykle/park maszyn - misiek_kssg - 2012-11-17

Może i z rzeczywistością nie ma to za wiele wspólnego (bardziej z racji czasu dostarczenia sprzętu i wymagań danego zawodnika co do jego ustawień), ale tak patrząc z innej strony, to w regulaminie sportu żużlowego nie ma adnotacji w kwestii ile maszyn może posiadać jeden zawodnik. To kwestia wyłącznie portfela danego żużlowca. Odpowiednie zapisy dotyczą np. wagi sprzętu z żużlowcem, pojemności silników oraz opon.
Innymi słowy jestem na NIE Uśmiech


RE: Motocykle/park maszyn - trojan - 2012-11-17

Ja również uważam, że to nie najlepszy pomysł jeśli cię stać, to dlaczego miałbyś sobie nie kupić nowego. Dlatego trzeba dobrze gospodarować pieniędzmi żeby było cię stać na wymianę . Jestem na NIE :-)


RE: Motocykle/park maszyn - kamykov - 2012-11-17

A mnie wydaje się niegłupia sprawa z tym by nie kupować motorków podczas meczu. Zawodnik powinien móc korzystać z tych co ma 15 minut przed meczem. Zmusi to managerów do wcześniejszego przygotowania rajderów do meczu.


RE: Motocykle/park maszyn - trojan - 2012-11-17

Każdy z nas jest kilkanaście razy przed meczem także o przygotowaniu nie ma mowy bo pewnie wszyscy już dawno są przygotowani na mecz . Po co miałbym kupować ileś tam motorów, żeby mieć oczopląs skoro mogę to robić na live ??? Kamykov piszesz bez sensu ! ale pozdrawiam ! ...


RE: Motocykle/park maszyn - kamykov - 2012-11-18

Czemu pisze bez sensu??? A widziałeś kogoś kto kupuje w czasie meczu nowy motor??? Myślałem że idzie w kierunku urzeczywistniania gry. I nie każdy ma tyle czasu by kilkanaście razy przed meczem wchodzić na SW.


RE: Motocykle/park maszyn - trojan - 2012-11-18

Nie wiem ,mi się zdarzało kupować . Ja pracujący jestem ale zawsze znajdę te 10 minut żeby wejść i zobaczyć co się dzieję . Generalnie po meczu ligowym już przygotowuje się do następnego tygodnia i wymieniam zużyte motorki dlatego tak twierdzę . Można kupić oczywiście pięć motorów i na każdy bieg mieć nowy motor ale chyba sam stwierdzisz że to nie ma najmniejszego sensu skoro mogę to zrobić w czasie meczu .


RE: Motocykle/park maszyn - Hyziu - 2012-11-19

Co do ograniczenia do 3 szt na mecz jestem na nie, bo każdy ma prawo mieć tyle motorków na ile go stać. Natomiast co do zablokowania możliwości kupowania w trakcie meczu jestem jak najbardziej za i to z dwóch względów. Po pierwsze nie będzie obciążało serwera w trakcie meczu co chwilę sprzedając i kupując nowy motor, a po drugie zmobilizuje do przygotowania się do meczu przed jego rozpoczęciem, a kupienie motorków to naprawdę kwestia 5 min i nie trzeba przesiadywać całymi dniami żeby tą chwilę mieć.


RE: Motocykle/park maszyn - Jack21 - 2012-11-20

Popieram i w pełni zgadzam się z opinią przedmówcy Język powinniśmy pomyśleć nad zablokowaniem kupna w trakcie meczu to nie realne Duży uśmiech


RE: Motocykle/park maszyn - grzech - 2012-12-17

jestem za. Teraz wydaje się być trochę bezsensowne ale wraz z rozwojem gry przyda się takie ograniczenie Uśmiech


RE: Motocykle/park maszyn - szuwarek - 2012-12-18

Również uważam, że to dobry pomysł aby ograniczyć możliwość kupowania motocykli podczas samego meczu. Podobnie jak zestawiamy skład do max 15 min. przed meczem, tak samo wraz ze składem niech idzie park maszynowy. Co do ilości motocykli dla 1 zawodnika nie wiem czy ilość 3 nie jest wystarczająca. Nie mamy możliwości posiadania motocykli na różne nawierzchnie bądź ich ustawiania więc chyba zawodnik z max 3 motocyklami też jest dobrą propozycją.


RE: Motocykle/park maszyn - Marek79 - 2012-12-18

Popieram przedmówcę.


RE: Motocykle/park maszyn - steel_rider - 2012-12-23

pomysł ograniczenia ilości motocykli moim zdaniem - beznadziejny. - jestem na nie , bo nie ma zadnych sensownych podstaw do tego by to robić.

pomysł ograniczenia zakupów w trakcie meczu - również moim zdaniem mie ma żadnego podparcia jakimkolwiek twardym argumentem - a gadka o odciązeniu serwera to czysta bzdura , przy tym serwerze , króry teraz jest, musiało by byc online przynajmiej 100000 tysiecy graczy i robic to samo w tym samym momencie. błedy meczowe , ktore sie pojawiały nie były spowodowane tym , ze server nie wyrabiał , tylko złą konfiguracją silnika meczowego. to powodowało duzo zamieszania , a aktualny server jest w stanie dźwignąć dodatkowo sklep internetowy i jakiś całkiem niezły servis sportowy Uśmiech

krótko mówiąc jestem na nie.


RE: Motocykle/park maszyn - GM_Kuba - 2013-01-03

Dodane Uśmiech

Tak jak pisali nie jets mozliwe zakupienei an syzbko nowego motoru w czasie meczu. Spokojnie to mozna zrobić przed jeślit o będziemy potrzbowali.


RE: Motocykle/park maszyn - grzech - 2013-01-04

no okey.. a co byście powiedzieli na wprowadzenie w przyszłości mechaników? ;D no i słynnych tunerów, których stać często tylko na najlepszych zawodników Uśmiech