Oficjalne forum gry Speedway-World
Błąd w meczu - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Błąd w meczu (/showthread.php?tid=2860)

Strony: 1 2 3 4


RE: Błąd w meczu - Robert1977 - 2012-11-25

http://www.speedway-world.pl/i,live-113382 nic nie wnoszący do kolejności w tabeli, ale bieg 11 nie odbył się z powodu nie przystąpienia do niego na znak protestu zawodników obu drużyn. W drużynie gości August Wójcik, 23 letni świetny zawodnik na zakończenie sezonu pojechał aż 7 biegów, zdobywając 20 + 1 punktów i walnie dał znać drużynie gospodarzy, że z takim poziomem zasłużenie okupują miejsce spadkowe w tabeli..... jednakże błąd jest błędem i w duchu dobrze spełnionego obowiązku wynikającego z regulaminu gry uprzejmie o nim "donoszę" ;-)


RE: Błąd w meczu - Falubaz - 2012-11-25

U mnie w meczu również był mały błąd mecz zakończył się wynikiem 75:14 , ale w 14 biegu w drużynie rywala mieli jechać zawodnicy wcale nie wpisani do składu.


RE: Błąd w meczu - misiek_kssg - 2012-11-25

jak życie pokazało, nie udało się wyeliminować wszystkich błędów przed dzisiejszą kolejką, ale miejmy nadzieję, że od nowego sezonu będzie już tylko lepiej.
edit: (....)
p.s. na 20-cia wyrywkowo sprawdzonych meczów z godz. 12, wszystkie poszły tak, jak tego sobie byśmy życzyli !!! i oby tak zostało.


RE: Błąd w meczu - Jack21 - 2012-11-25

podzielam opinię żeby skończyć ten sezon raz na zawsze Język i może warto się zastanowić (tu do adminów) co zrobić na przyszłość żeby coś takiego się nie przydarzyło już nigdy więcej, gdyż takie rzeczy mogą zniechęci gro ludzi a niestety nie szalejemy pod względem aktywnych zawodników...


RE: Błąd w meczu - kielpin - 2012-11-25

(2012-11-25, 11:25:56)misiek_kssg napisał(a): rozumiem Twoją złość, ale tak na spokojnie patrząc, to wynikłe błędy nie miały wpływu na wynik tego meczu (powinien być 47:43).
żaden z Twoich zawodników nie wygrałby biegu 15-go, nawet lider Twojej drużyny Żmuda (tylko ten nie wystartował), reszta jak to nazwałeś ich najsłabszymi, to pozostała 4-ka Twoich seniorów, których sam desygnowałeś do tego spotkania. tylko jeden z nich mógł być przez "lepszych" zamieniony (tylko ten jeden jest lepszy od nich, ale i tak byłby 3 w tej gonitwie).
powtórka meczu czy kolejki byłaby delikatnie mówiąc głupotą... to przykre, ale takie są fakty. to jedyny błąd jaki pozostał i nie został usunięty w porę. należy jednak patrzeć na dobro ogółu, a nie jednostek. przecież na 110 spotkań niespełna połowa miała tylko błędy (w tych spotkaniach, w których menagerowie dokonali zmian w składach w porównaniu do tych, jakie były w ubiegłym tygodniu).
tylko jeden mecz był wypaczony (kwestia wyniku), gdyż winien być remis, a zakończył się mecz zwycięstwem gospodarzy (szczęśliwie wynik nie miał wpływu na układ w tabeli).


Jeżeli rozkładamy już mój mecz na czynniki pierwsze, to jak pewnie zauważyłeś po 13 biegu prowadziłem 2 punktami, w 14 biegu, GDYBY NIE BŁĘDY W GRZE, wygrałbym w stosunku, co najmniej 4:2 - nawet przegrywając ostatni bieg 5:1 to byłoby 45:45. I ty uważasz że te błędy nie wypaczyły wyniku meczu??? Zawodnik z biegu 15 wystartowałby w biegu 14 i po czasach jakie osiągał byłby co najmniej 3.

Teraz z innej beczki, naprawiałem motocykle, pobrało mi kasy jakbym kupił nowe - to jest normalne?
Wczoraj Remont generalny motocykla. -22 500 zł
Wczoraj Remont generalny motocykla. -21 750 zł
Wczoraj Remont generalny motocykla. -21 500 zł
Wczoraj Remont generalny motocykla. -19 250 zł
Wczoraj Remont generalny motocykla. -28 000 zł
Wczoraj Remont generalny motocykla. -21 250 zł
Wczoraj Remont generalny motocykla. -21 250 zł
Czy remonty kosztują tyle co nowy motocykl???


RE: Błąd w meczu - misiek_kssg - 2012-11-25

kielpin - w kwestii REMONTU motocykli się nie wypowiadam, ale wiem, że one są nie adekwatne w stosunku do zakupu nowych. nie mniej wystarczyłoby, gdybyś je tylko NAPRAWIAŁ (to dużo tańsze)...
nawiązując jednak do meczu. próby Twe pokazania mi błędu w grze, który wypaczył wynik meczu jest bynajmniej nie na miejscu, bo nie masz racji i przemawia przez Ciebie złość.
ale... wyjaśnię to Tobie, może w ten sposób szybciej to do Ciebie doleci, spojrzysz spokojnie na zaistniałą sytuację.
Twoi zawodnicy - suma pkt do biegów nominowanych:
1. Zenon Lech - 9 (2,2,2,3) +1 w XV (gdyby w tym biegu pojechał Żmuda, to pkt by nie zdobył)
2. Nicolas Parker - 3 (1*,0,1*,1*) +0 w XIV
3. Finn Moysey - 9 (3,2,2,2) +2 w XIV
4. Angus Fethersto - 4 (1,1*,1*,1*) +0 w XV (gdyby jechał w 14 biegu zdobyłby 1 pkt)
5. Władysław Żmuda - 9 (2,2,3,2) (gdyby jechał w 15 biegu zdobyłby 1 pkt.)
6. Konrad Leszniewski - 6 (3,1*,1*,0,1)
7. Arkady Laske - 0 (0)
do 14 biegu nominowani są zawodnicy z dorobkiem punktowym 3 i 4 w drużynie
do biegu 15 - najlepiej punktujący
Jak widać zatem w nominowanych biegach mogli wystąpić zawodnicy z nr startowymi: 1, 3, 4 oraz 5
Pojechał przez błąd Parker, a powinien Fathresto (w 14 biegu byłoby 3:3), ale w 15 biegu niezależnie od tego, kto by w tym biegu pojechał (patrząc na czasy) miałeś gwarantowane 5:1 w tyłek i mecz w plecy !


RE: Błąd w meczu - lucjanos - 2012-11-25

Nie rozumiem Ciebie misiek. Z uporem maniaka próbujesz zminimalizować skutki błędów w dzisiejszych meczach z godziny 11.00. Przecież w Twoich rozważaniach nie bierzesz w ogóle pod uwagę warunków losowych (defekt, upadek, kontuzja). Twoje wyliczenia mają sens tylko i wyłącznie na papierze. Gwoli sprawiedliwości wadliwe mecze powinny zostać powtórzone. I nie pisz proszę, że to za dużo pracy i czasu, aby powtórzyć, bo pisałeś wcześniej, że tylko 28 meczy miało błędy. Jak pisałem w poprzednim poście, mój mecz był bardzo ważny dla końcowego układu tabeli. Także ja się czuję poszkodowany.


RE: Błąd w meczu - misiek_kssg - 2012-11-25

wyjaśnijmy sobie jedną rzecz - nie negowałem, ani nie lekceważyłem błędów wynikłych w meczach z godziny 11 ! czytajmy ze zrozumieniem i trzymajmy się tego co jest. nie wmawiaj mi czegoś, czego nie robiłem itp.


RE: Błąd w meczu - kielpin - 2012-11-25

I już Ci udowadniam że się mylisz,
XIV bieg ze strony Bronowianki powinien wystartować, zgodnie ze zdobytymi punktami:
Marcin Siewniak
Przemysław Barthelke
z mojej strony:
Finn Moysey
Angus Fethersto
Zobacz bieg 3, w identycznej obsadzie skończył się wynikiem 4:2 dla mnie!!!
Wynik meczu w tym momencie brzmi 44:40 dla mnie.
Oki ostatni bieg przegrywam 1:5. Mamy wynik 45:45.
A nie jak próbujesz mi udowodnić 47:43.
Dla mnie cały czas wynik jest wypaczony.


RE: Błąd w meczu - misiek_kssg - 2012-11-25

ok, Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje. nie musimy się z tym zgadzać. zwróć tylko uwagę, że ten Siewniak, który przegrał w 3 biegu, po naprawie motocykla (może zakupie nowego... nie wiem) był już nie do ugryzienia przez Twoich zawodników. mniejsza o to.
masz prawo być wściekły, masz prawo wyrażać swoje opinie. rozumiem.
napisz do Admina, ja kończę dyskusje, gdyż to i tak nic nie wniesie do tematu, bynajmniej Tobie nie pomoże, gdyż jestem tu osobą wyłącznie postronną.


RE: Błąd w meczu - kielpin - 2012-11-25

Jako że i tak remis nie zmienił by niczego bo mecz był o przysłowiową pietruszkę, nie chce powtórzenia tego meczu, co też napisałem mojemu rywalowi w tym meczu. Opisałem tylko sytuację z tego meczu już tak na przyszłość, żeby takie sytuację już się nie powtarzały.
Pozdrawiam


RE: Błąd w meczu - misiek_kssg - 2012-11-25

miejmy nadzieję, że tak będzie. mecze od godziny 12 idą bez zarzutu, więc jakiś prognostyk na przyszłość to jest.
pozdrawiam


RE: Błąd w meczu - szuwarek - 2012-11-25

o godz. 20 kicha totalna, jadę mecz o zajęcie 2 miejsca w grupie, mam nadzieje , ze bedzie to powtórzone,
zero odswiezania i mozliwosci sledzenia czegokolwiek, jeden z zawodnikow przeciwnika ma juz 20 punktow w 11 startach, bez sensu


RE: Błąd w meczu - pepus86 - 2012-11-25

wystąpił błąd w moim meczu. proszę o sprawdzenie tego, http://www.speedway-world.pl/i,live-118871


chyba już wszystko w porządku, Dzięki


RE: Błąd w meczu - misiek_kssg - 2012-11-25

gratis doświadczenie przy sprawności gwarantowanej +3 ;p
szefu już zresetował i puści na nowo