Oficjalne forum gry Speedway-World
Ilość widzów na barażach - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Ilość widzów na barażach (/showthread.php?tid=3039)



Ilość widzów na barażach - Marek79 - 2012-12-01

Mnie to akurat nie dotyczy bo nie jadę w barażach ale dowiedziałem się od znajomego że przyszło mu na baraż coś około 300 widzów, tak jak na sparing. Propozycja chyba jest jasna--aby na baraż przychodziło tylu widzów co na lige. Przecież baraż to jest raczej jak mecz ligowy a nie sparing. Jeżeli są jakieś przeciw wskazania to niech przychodzi chociaż połowa tego co na lige a nie śmieszne 300 osób na tak ważny mecz.
Pozdrawiam.


RE: Ilość widzów na barażach - kubackm - 2012-12-01

jestem na tak.bardzo dobry pomysl


RE: Ilość widzów na barażach - nodrep - 2012-12-01

Święta racja Uśmiech Poległem dzisiaj w barażach na własnym stadionie bo nie miałem .... wsparcia kibiców Uśmiech))))))))))))))))))))) Ale tak na poważnie chyba powinna na barażach być frekwencja odpowiadająca meczom ligowym, chociażby z punktu widzenia ważności spotkania dla gospodarza meczu.
Nie chodzi o problem kasy, bo patrząc na przekrój całej gry, liczba widzów jest "sztywno" ustalona. Nie widać wpływu innych czynników na frekwencję poza pogodą w czasie meczu ligowego. Idąc tropem, że SW powinien być menadżerem żużlowym, wprowadziłbym więcej opcji stadionowych, pod warunkiem, że będą wpływały na frekwencję. Co o tym sądzicie ?


RE: Ilość widzów na barażach - szuwarek - 2012-12-01

Jest to wg mnie uzasadniona propozycja. Dodałbym do poprzedniej wypowiedzi, że warto wprowadzić więcej czynników wpływających na frekwencję na meczu, czwórmeczu, sparingu, turnieju. Np. jeśli chodzi o turniej, pod listą pojawia się pewna liczba, jakaś suma "umiejętności" poszczególnych jeźdźców, są też po turnieju tzw. punkty rankingowe. Niech np. pozycja w rankingu w całej grze dla wszystkich aktywnych jeźdźców ma wpływ na frekwencję. Jakaś suma punktów rankingowych mogłaby powodować, że na turnieju pojawi się więcej bądź mniej kibiców. A może by był wirtualny sponsor, który by fundował dla pierwszej trójki jakieś nagrody, czy to kasę czy podciągnięcie sprawności motocykla lub nawet nowy motocykl. Idea menażera żużlowego powinna chyba wskazywać tego typu drogę.


RE: Ilość widzów na barażach - Roko - 2012-12-02

dobra propozycja, to byłby dodatkowy zastrzyk gotówki dla tych drużyn


RE: Ilość widzów na barażach - ru3k - 2012-12-05

Większa ilość kibiców na meczach barażowych mogłaby spowodować, że drużyny jeżdżące w barażach zarabiały by więcej niż zwycięscy lig. Np u mnie w sponsoringu różnica między zajęciem pierwszej pozycji a drugiej jest 3 razy mniejsza od tego co zarabiam na meczu.


RE: Ilość widzów na barażach - Jack21 - 2012-12-05

Popieram ru3k w tej kwestii ale z małym ALE Język otóż może warto podnieść tą liczbę widzów tak żeby było to jednak więcej osób niż na sparingu ale mniej niż na ligówce, co Wy na to?


RE: Ilość widzów na barażach - Marek79 - 2012-12-05

Tak pisałem,żeby było chociaż połowę tego co na lidze.


RE: Ilość widzów na barażach - szuwarek - 2012-12-11

Czy tego "Emaiblefieree" nie mozna wylaczyc aby nie zasmiecal forum ?


RE: Ilość widzów na barażach - GM_Kuba - 2013-01-06

Ilość kibiców na baraż ustawiona jak na puchar, czyli 2x więcej niż na sparingi.


RE: Ilość widzów na barażach - sothis - 2013-01-07

zamykam