Oficjalne forum gry Speedway-World
Talent (wątek zamknięty) a temat do obróbki - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Talent (wątek zamknięty) a temat do obróbki (/showthread.php?tid=32)



Talent (wątek zamknięty) a temat do obróbki - albor - 2010-09-08

Po co w ogóle kopiować rozwiązanie z SMa
To że tam są gwiadki a tu jakieś kolorowe nie wiadomo co... czy ja mam oczopląsu dostać od kwadracików kolorów czy innych dupereli?
Czy nie prościej zapisać talent cyfrą,
a jeśli już graficznie to np. długością jednostajnie ciągłego jednolitego i jednokolorowego paska?
Po co komu ta komplikacja?

Ludziom posługującym się excelem łatwiej odczytać liczbę niż symbol graficzny.
Czy może chodzi o to aby graczom maxymalnie utrudnić czytanie danych?


RE: Talent (wątek zamknięty) a temat do obróbki - GM_Kuba - 2010-09-08

Talent ma dosyć ważną role w w treningu, więc wg mnie jest ważniejszym parametrem i powinien być w sposób szczególny pokazany.
Czekam na opinie graczy.


RE: Talent (wątek zamknięty) a temat do obróbki - pawelekgno - 2010-09-08

Zgadzam się z Alborem - talent oczywiście ma sens (mi akurat odpowiada obecność takiej "umiejętności"), ale pokazywanie go w taki sposób to profanacja i wołanie o pomstę do nieba Oczko Gwiazdki są najrozsądniejszym rozwiązaniem, ale jeśli nie chcesz kopiować popularnych rozwiązań, to pasek z pierwszego posta wydaje się być dobrym rozwiązaniem.


RE: Talent (wątek zamknięty) a temat do obróbki - albor - 2010-09-09

Ja optuję za cyfrą,
może być wytłuszczona jeśli to taki ważny parametr Uśmiech


RE: Talent (wątek zamknięty) a temat do obróbki - Zdunek - 2010-09-14

jak dla mnie moga zostac kwadraciki ale troche zmodyfikowac kolory od najjasniejszego do ciemniejszego cos w koloru teczy.a ten niebieski jakos sie tam gryzie miedzy innymi kolorami.To moje zdanie...


RE: Talent (wątek zamknięty) a temat do obróbki - daehniks1 - 2011-03-02

jestem za pozostawieniem tego jak jest


RE: Talent (wątek zamknięty) a temat do obróbki - siux - 2011-05-03

Wczoraj dopiero zacząłem grać i od początku gryzą mnie te różnokolorowe kwadraciki już chyba najlepszym rozwiązaniem było by wprowadzić kwadraty jednego koloru dla danego talentu np tal 1 - 1 czerwony kwadracik , talent 2 - 2 żółte kwadraciki talent 3 - 3 pomarańczowe tal 4 - 4 niebieskie tal 5 -5 zielonych ( albo odwrotnie ) myślę że z czasem oczy by się przyzwyczaiły do danego koloru i w sekundzie byłby rozpoznany kolor/talent

Ze swojej strony chcę pogratulować twórcy/ twórcom tej gry bo w 2 godziny spodobała mi się bardziej niż sm w 5 sezonów - na pewno jest lepiej "zarządzana" i tworzona pod wszystkich graczy nie pod elitę - jeszcze raz gratki i oby tak dalej


RE: Talent (wątek zamknięty) a temat do obróbki - GM_Kuba - 2011-05-03

siux dzięki a z talentem to zobaczę i spróboje w nowej wersji.


RE: Talent (wątek zamknięty) a temat do obróbki - GM_Kuba - 2011-08-26

było by zbyt nudny gdy an stonie byłyby same cyfry.