Oficjalne forum gry Speedway-World
Dopływ Zawodników na Listę - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Dopływ Zawodników na Listę (/showthread.php?tid=3389)

Strony: 1 2


Dopływ Zawodników na Listę - Casaletto - 2012-12-22

Proponuje wygenerować kilku-kilkunastu konkretnych grajków , ponieważ , pieniążki leżą pewnie na koncie nie tylko moim Uśmiech Nie ma co z nimi robić i gra się nudzi, proponuje zachwiać troche tą koniukturą w końcu i wypuścić kilka perełek , kilku solidnych grajków i kilku na drugą linię , pozdrawiam Uśmiech


RE: Dopływ Zawodników na Listę - sothis - 2012-12-22

zgadzam się w 100000%


RE: Dopływ Zawodników na Listę - daehniks1 - 2012-12-22

100% na nie a co z nowymi klubami?? kilku graczy ma pieniadze resztac ciuła je !!


RE: Dopływ Zawodników na Listę - sothis - 2012-12-22

kilku powiadasz ja obstawiam całą elige,pierwsza i pół drugiej.

a chodzi o to że na liście nic się nie dzieje i nowe kluby też nic nie mogą kupić na LT


RE: Dopływ Zawodników na Listę - trojan - 2012-12-22

jestem także na nie , mamy po to szkółki żeby trenować perełki a nie kupować mega koksów .


RE: Dopływ Zawodników na Listę - Jack21 - 2012-12-22

a według mnie to by pomogło, co z tego że jeśli z założenia kolegi Casaletto byliby to zawodnicy z górnej półki i tylko eliga i 1liga by licytowała to i tak widzę w tym zyski dla graczy z niższych lig (sam jestem w 5 żeby nie było) otóż może wtedy ludzie sprzedawaliby swoich za niższe kwoty licząc że kupią coś z tego wysypu bo jak już wcześniej gdzieś pisałem ceny aktualne na LT są horrendalne, rozumiem ze dobry zawodnik kosztuje ale czasem 6 i 5 lidze żal tyłek ściska gdyż my nie mamy takich wpływów jak eliga...
podsumowując jestem na 3xTAK!!


RE: Dopływ Zawodników na Listę - sothis - 2012-12-22

ale ja nie myślę o koksach i tak u mnie wszyscy zawodnicy maja średnią pow 60


RE: Dopływ Zawodników na Listę - Jack21 - 2012-12-22

To może taki mini wysyp tj powiedzmy w połowie sezonu wysyp 50 zawodników ze śr.skillami od 60-80 żeby każdy coś z tego miał, co wy na to?


RE: Dopływ Zawodników na Listę - mika1688 - 2012-12-22

A może w końcu zrobić trochę sprawiedliwszy podział pensji? A nie nowych koksów by się chciało...

Chodzi mi o wprowadzenie pensji, która będzie odpowiadała umiejętnością zawodników. Im wyższy skill tym większa tygodniówka oraz kwota za podpis kontraktu. A nie, że ja płacę najmłodszym grajkom, którzy jeszcze w składzie się nie mieszczą więcej niż liderowi drużyny :/ nie wspominając o tym, ze ekstraligowcy pewnie płacą tyle samo tygodniówki co 5 ligowcy.

Dla mnie to jest priorytet jeśli chodzi o wyciągnięcie kasy z gry. A i grywalność by wzrosła, bo przed każdym zakupem człowiek by się zastanowił czy stać go na takiego rajdera.


RE: Dopływ Zawodników na Listę - Jack21 - 2012-12-22

Dobre!! mądrze gadasz! to może zrobić i jedno i drugie? Duży uśmiech


RE: Dopływ Zawodników na Listę - daehniks1 - 2012-12-22

ta sr skila 80 hehe dobre u mnie lider ma 77.4 Duży uśmiech najlepiej napchac lige zawodnikami i powiedziec tym co szkola młodych ( tak jak ja ) ze niech sobie w buty ich włoza i te kilka sezonów co musza ich trenowac! kasa sie wyprowadzi sama przy licytacji juniorów !! tyle ze co niektórym nie chce sie czekac kilka sezonów na efekty !! a jak chcecie bardziej wyrównana lige ekstraklase 1 i 2 lige ! to niech ekipy zaczna sprzedawac swoich podstawowych zawodników Duży uśmiech

zostanie wypószczonych 10 liderów na lt i kto ich kupi ?? tylko kilka zespołów i bedzie dalej przepasc miedzy ligami. 100% na nie

a jak ktos ma kasy za duzo to niech szkółke rozbudowuje ( ja mam 11 lvl ) i oswietlenie a nie czeka na gotowe


RE: Dopływ Zawodników na Listę - kamykov - 2012-12-22

Na NIE.
Wydaje mi się że niektórym zespołom starzeją się zawodnicy i z powodu braku szkolenia nie mają kim zastąpić swoich wiekowych grajków.


RE: Dopływ Zawodników na Listę - Casaletto - 2012-12-22

No właśnie, że nie mam takiego problemu , po prostu to by ruszyło troche te gre, może zmienił by się troche układ sił, ja nie mówie o zawodnikach z srednia 75 ... tylko np. 16 lat sr 65 talent 4 załozmy


RE: Dopływ Zawodników na Listę - Vinyll - 2012-12-22

Mika dobrze pisze już była o tym kiedyś mowa , ale temat umarł a szkoda


RE: Dopływ Zawodników na Listę - sandro85 - 2012-12-23

Jestem na nie i popieram mika1688. Zawodnik który ma większy skill i XP powinien zarabiać więcej niż zawodnik który zaczyna swoją karierę. Obecnie zawodnikowi który jest jako rezerwowy i jego średnia skill nie przekracza 53, płacę 6600zł za tydz. a zawodnikowi który jest podstawowy dla drużyny i średnia skill 58 płacę 3800zł. Wyobraźcie sobie że jakiś junior przychodzi po szkółce do klubu i zarabia więcej niż np. Hampel,Gollob czy Kasprzak. Jak dla mnie to powinno wyglądać na zasadzie piramidy, ponieważ zawodnikowi po 28 roku życia zwiększa się szansa przejścia na emeryturę i spadają skille. Chodzi o to by zawodnicy nawet ci starsi byli nadal atrakcyjni na LT.

PS tylko musicie się zastanowić kiedy wprowadzić zmiany, gdyby one miały by się odbyć teraz w trakcie sezonu to mamy chaos na LT bo raczej każdy z nas ma już ustalony budżet, a w momencie zmiany wysokości płac większość graczy będzie do odstrzału.