Oficjalne forum gry Speedway-World
Biegi nominowane - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Biegi nominowane (/showthread.php?tid=3531)

Strony: 1 2


Biegi nominowane - MarekAureliusz - 2013-01-06

Dzisiaj podczas ligówki nie mogłem dokonać zmiany w biegu nominowanym. Mianowicie po biegu nr 13 wyświetliły mi się składy biegów 14 i 15, ale zmienić mogłem tylko zawodników z biegu 14. Przy kliknięciu w zmiane w biegu 15 mogłem zrobić tylko zmianę zwykłą, nie mogłem nominowanej.

PS.
Jak zamienić zawodnika nominowanego do biegu 14 z zawodnikiem nominowanym do biegu 15?
Może warto pomyśleć o jakimś innym sposobie nominowania zawodników, np po 13 biegu nie pojawiają się od razu zawodnicy na 14 i 15 bieg tylko puste miejsca, które wypełnia manager jeśli jest na meczu. Jeśli go nie ma, komputer z automatu wybiera zawodników tak jak teraz to się odbywa.


RE: Biegi nominowane - Marek79 - 2013-01-06

Popieram. Przy równej ilości punktów nie ma możliwości wyboru a powinien być.
Jeżeli jest jakaś możliwość żeby to jakoś przerobić to jestem na wielkie TAK.


RE: Biegi nominowane - Batpol - 2013-01-08

Popieram Przedmówców


RE: Biegi nominowane - trojan - 2013-01-08

Ja też jestem na tak ,pomysł dobry i ciekawy.


RE: Biegi nominowane - MarekAureliusz - 2013-01-27

Nadal nie można robić zmiany nominowanej na 15 bieg, tylko zwykłą. Proszę o zrobienie czegoś z tym.


RE: Biegi nominowane - szuwarek - 2013-01-27

Dobry pomysł Uśmiech bo jest irytujące, że przy równej ilości punktów system za menadżera wybiera kto, w którym biegu pojedzie, zdecydowanie na TAK !!!


RE: Biegi nominowane - ADM_Henrik - 2013-01-27

To bardziej nadaje się do propozycji a nie do błędów. Oczko
Również jestem za tym by można wybierać przy równej ilości punktów zawodników do którego biegu nominowanego chcemy go wystawić.
Kiedyś były próby robione przez Stefika ale jakoś to jednak nie wychodziło mu. Może jakoś uda się go zmobilizować by jednak podjął się zrobienia tego małego szczegółu ale jakże bardzo ważnego w przypadku wyrównanego meczu.


RE: Biegi nominowane - szuwarek - 2013-01-29

(2013-01-27, 20:20:07)Henrik napisał(a): To bardziej nadaje się do propozycji a nie do błędów. Oczko
Również jestem za tym by można wybierać przy równej ilości punktów zawodników do którego biegu nominowanego chcemy go wystawić.
Kiedyś były próby robione przez Stefika ale jakoś to jednak nie wychodziło mu. Może jakoś uda się go zmobilizować by jednak podjął się zrobienia tego małego szczegółu ale jakże bardzo ważnego w przypadku wyrównanego meczu.

Henrik, może z racji "funkcji" spróbuj podrzucić Stefikowi tę propozycję Uśmiech Otwórzmy wątek w propozycjach, MarekAureliusz otwierałeś wątek tutaj, otwórz go ponownie w propozycjach.


RE: Biegi nominowane - MarekAureliusz - 2013-01-29

To o czym chciałem pisać to było to, że nie można zrobić zmiany nominowanej w 15 biegu. Wydawało mi się że to błąd. Przy okazji tylko wspomniałem o tej propozycji. Zaraz założę temat w propozycjach Uśmiech


RE: Biegi nominowane - Jack21 - 2013-02-03

Wyjaśni mi ktoś dlaczego nadal nie można robić zmiany nominowanej w biegu 15?
Ewidentny błąd którego nikt nie chce naprawić


RE: Biegi nominowane - Jack21 - 2013-02-06

Dlaczego nadal nikt nie zainteresował się tym problemem?
Jak chcecie mieć więcej graczy jak błąd od miesiąca nie jest naprawiony co tu mówić o jakiś dalszych zmianach skoro kompletnie olewacie graczy, Stefik nie ogarniasz tego to weź więcej ludzi do pomocy ale niech chociaż to co jest działa!


RE: Biegi nominowane - ADM_Henrik - 2013-02-06

To może ja odpiszę to nie jest błąd tylko po prostu nie ma takiej opcji niestety w grze.
Ja jestem za tym by była taka możliwość tak jak już wcześniej pisałem podobno nie jest to łatwo ogarnąć.
Może zróbcie ankietę w propozycjach do tego tematu który już jest tam i wtedy może to jakoś zmobilizuje Stefika do podjęcia kolejnej próby zrobienia tej opcji z grze.


RE: Biegi nominowane - sandro85 - 2013-02-10

znów jest błąd w biegach nominowanych. Jechałem z drużyną nieaktywną i nagle nie wiadomo skąd, pojawiło się 4 zawodników na biegi nominowane. Dostali wykluczenia ale to wciąż się pojawia od jakiegoś czasu. Nie można tego naprawić??

http://www.speedway-world.pl/i,live-150532


RE: Biegi nominowane - Jack21 - 2013-02-24

Dlaczego nadal jeśli jadę z botem i nie ma pełnej listy zawodników do 14 i 15 biegu wystawiani są zawodnicy losowo z innych klubów? nie da się tego naprawić, trochę to frustrujące :/


RE: Biegi nominowane - litmen - 2013-03-02

brak możliwości typowania zawodników z ta sama iloscia pkt do biegu 15 jest jedna z największych problemow autora SW i niestety nie da tutaj nic akcja wrzucania tego do propozycji
Ja zglaszalem to juz od momentu jak zaczalem grac i oto co napisal Stefik:
"2012-02-23 22:50:28 | Nadawca: Stefik4 | no nie da sie bo system sam wybiera zaw stalych do 15 biegu i nie ma mozliwosci ići innej zmiany niz zwykka ew taktyczna. Jedynie w 14biegu mozesz modyfikowac"

Minal rok i nic sie nie wydarzylo, nadal ten sam problem, ktory czasami decyduje o losach meczu.
Czyżby bylo to az tak trudno zrobic, czy po prostu brakuje checi lub wiedzy jak to zrobic, moze walsnie tak jak proponuja tu niektore osoby ?
Pozdrawiam i życzę jak najmniejszej ilosci meczów, gdzie ten problem bedzie sie pojawiam (ja walsnie dzis znowu taki mialem - zawodnik z automatu wszedl w bieg 15, a mi zalezalo zeby jechal w 14, bo mial rowna ilosc pkt z innym ... i nic)