Oficjalne forum gry Speedway-World
Baraż - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Baraż (/showthread.php?tid=398)

Strony: 1 2


Baraż - damian12345 - 2011-07-20

Czy w barażach przypadkiem nie ma żadnego błędu ?

No bo jeżeli zająłem drugie miejsce w 4 lidze to nie wiem dlaczego jadę baraż z liderem 4 ligi , ale innej klasie ...
Jest jeszcze kilka innych drużyn na pierwszych miejscach , które mają jechać baraż .
W jednym przypadku zauważyłem , że lider ligi piątej gra baraż z drużyną co zajęła drugie miejsce w tej samej klasie .


RE: Baraż - Mrowka28 - 2011-07-20

Dlaczego ja jade baraz przeciez ja wygralem 4lige 6klasa login-Mrowka28 druzyna-Warka GKM Grudziądz


RE: Baraż - MichalKR - 2011-07-20

ja wygralem 5 lige 21 klasę i awansowałem do 4 ligi 11 klasy a musze jechać baraż z zawodnikiem który zajoł w 5 lidze 21klasie 2 miejsce czyli był miejsce za mną... coś jest nie takUśmiech


RE: Baraż - damian12345 - 2011-07-20

No właśnie , Nie powinienem grać z Warka GKM Grudziądz , on powinien dalej awansować


RE: Baraż - GM_Kuba - 2011-07-20

Mrówka jedziesz baraz bo do lig do ktorej awansowales było kilku boto i oni maj mniej punktow wiec ciebie ustalilo na 8 pozycji. baraż to tylko formalnosc.


MichalKL tak jest bo awansowało wiecej osob z botów.

Wszytko przez spadek botów i ich doścv duża ilośc. Baraże będą tez formalnością, ale usiało to być tak rozegrane. I tak pozniej dużo klubów awansuje w miejsce botów.


RE: Baraż - MichalKR - 2011-07-20

yy chodzi chyba o to że awansował do 3 ligi z miejsca pierwszego i odrazu po awansie ma baraż ponieważ wrzuciło go na miejsce 8 ma podobną sytuacji do mnie tylko ze ja jadę baraż z zawodnikiem z mojej byłej ligi czyli mimo 1 miejsca w lidze mam szanse na spadek


RE: Baraż - GM_Kuba - 2011-07-20

KichalKR tak, awansowal gdzy boty zajely 9 i 10 meijsce a on wszedł w 8 i baraz go nie uniknął. Tak bedzie zawsze, takiej sytuacji chyba nie da sie ominąć. Chyba że jehali byśmy bez zsypywania botów w dol tabel ligowych i bez nadawania im ujemnych punkow, ale to by bylo nie sprawiedliwe.


RE: Baraż - GM_Kuba - 2011-07-20

Chyba ze widzicie jakies inne racjonalne wyjscie z tej sytuacji :>


RE: Baraż - damian12345 - 2011-07-20

A nalicza ilość startów w barażach do sprawności ?


RE: Baraż - GM_Kuba - 2011-07-20

Mogę taki mecz z góry ustalić wynikiem pewnym dla tego co nie powinien jechać barażu,

Podawajcie tutaj ID takich meczy!


RE: Baraż - GM_Kuba - 2011-07-20

damian12345, tak


RE: Baraż - GM_Kuba - 2011-07-20

Obecnie zmieniamy uczestników baraży na poprawnych.


RE: Baraż - damian12345 - 2011-07-20

No dobrze rozumiem , Ale zajmując drugie miejsce i przegrywając z nim baraż , bo on w sumie ma bardzo silną drużynę i przewiduje że minimalnie bym przegrał jednak , to ja nie wejdę ligę wyżej czy wejdę w miejsce botów ?


RE: Baraż - GM_Kuba - 2011-07-20

Baraże naprawione!


RE: Baraż - Mrowka28 - 2011-07-21

ja podalem juz sklad na baraz z Cf Zjadacze co mialem jezdzic to teraz to anolujcie login -Mrowka28 Warka GKM Grudziądz