Oficjalne forum gry Speedway-World
Czy to błąd silnika ? - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Czy to błąd silnika ? (/showthread.php?tid=421)

Strony: 1 2


Czy to błąd silnika ? - damian12345 - 2011-08-01

Wydaje mi się , że w dzisiejszym meczu sparingowym u mnie wystąpił jakiś błąd . Proszę zobaczyć jak moi zawodnicy pojechali wczoraj mecz ligowy a jak dziś sparingowy .. Drugi najlepszy zawodnik : Gałązka odstawał od najlepszych o 7-10 sekund . troszkę sporo , różnice w czasach były ogromnie . Jeszcze na wspólnym treningu dzisiaj wszystko było w porządku . Natomiast w drużynie przeciwnej najlepszy zawodnik : Burza zrobił bodajże najmniej punktów , więc nie wiem co się stało . Pierwszy raz mi się tak zdarzyło .


RE: Czy to błąd silnika ? - GM_Kuba - 2011-08-01

Bylo dotychczas małe nie dopatrzenie i sprawność zawodników miała zły współczynnik i nie było to prawie wcale odczuwalne. Wczoraj po meczach ligowych zostało to poprawione.


RE: Czy to błąd silnika ? - damian12345 - 2011-08-01

Czyli rozumiem , że teraz będą tak jeździć cały czas ?


RE: Czy to błąd silnika ? - GM_Kuba - 2011-08-01

tak


RE: Czy to błąd silnika ? - damian12345 - 2011-08-01

A da się określić ileś procent sprawności to na ile przekłada się w sekundach ?
Załóżmy 50 % lepsza sprawność to będzie ile sekund .


RE: Czy to błąd silnika ? - GM_Kuba - 2011-08-01

7 sekund straty na biegu miedzy sprawnością 50 a 100.


RE: Czy to błąd silnika ? - Casaletto - 2011-08-01

A mój Robert Żmuda, majac dobry motor ustawiony itp. odstawal o 3 sek dzisiaj .. nie wiem dlaczego;/


RE: Czy to błąd silnika ? - ADM_Henrik - 2011-08-01

A jaką ma sprawność?


RE: Czy to błąd silnika ? - damian12345 - 2011-08-01

Według mnie jest za duży współczynnik i jest to zbyt mocno odczuwalne .. ale cóż ..
Nie myśleliście by może to zmniejszyć , chociażby do 3 sek ?
No ale teraz mam nauczę że trzeba na to zwracać uwagę .


RE: Czy to błąd silnika ? - Casaletto - 2011-08-01

ma sparwność 69 , jeździłgorzej od moich liderow o ok.0,7 do 1 sek. teraz są to 3 sek. skad ta roznica?


RE: Czy to błąd silnika ? - sothis - 2011-08-01

trochę jest to przesadzone żeby koleś ze średnia 57,2 jechał tylko o 1s szybciej od juniora ze średnią 50,2 tylko przez sprawność


RE: Czy to błąd silnika ? - MichalKR - 2011-08-02

też uważam że trzeba to jakoś zoptymalizować bo teraz ważniejsza jest sprawność od poszczególnych skilli zawodnika Uśmiech


RE: Czy to błąd silnika ? - sothis - 2011-08-02

Moze jakies obozy sprawnościowe albo trening bo zeby zawodnika ze 45% spr. dobić do 100 potrzeba 19tygodni czyli w przerwie miedzy tym a następnym sezonem a to kupa czasu


RE: Czy to błąd silnika ? - Piter4 - 2011-08-02

Sothis trzeba się trochę namęczyć Uśmiech . A co do tematu strat czasu to rzeczywiście trzeba to zmienić...


RE: Czy to błąd silnika ? - sothis - 2011-08-02

No niby tak ale nie po to zdajesz 2banie na zawodnika zeby jechal jak junior troche to bez sensu