Oficjalne forum gry Speedway-World
Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie (/showthread.php?tid=454)

Strony: 1 2 3 4


Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - specjal2009 - 2011-08-20

Mam taka propozycje wprowadzenia limitu zawodnikow w klubie, np jeden klub w moze posaidac 20 lub 25 zawodnikow. Jezeli klub posiadalby maksymalna ilosc zawodnikow to nie mogl by juz nabywac zawodnikow z listy transferowej jedynie do druzyny mogli by dolaczyc adepci ze szkolki.
Ograniczylo by to ilosc przekretow transferowych.
W druzynie wystarczy 12-14 zawodnikow by utzrzymac dwa sklady na poziome [sprawnosc] ewentualnie kilku w rezerwie

Co wy na to ?


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - kamykov - 2011-08-20

Jestem na TAK
25 zawodników jest wystarczalną ilością!!!


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - Piter4 - 2011-08-20

Jak dla mnie to nawet 20 wystarczy Duży uśmiech
Jestem na TAK!


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - specjal2009 - 2011-08-20

Tez jestem zdania ze 20stu w zupelnosci wystarczy


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - ADM_Henrik - 2011-08-20

Czy jest sens wprowadzać ograniczenie co do ilości zawodników w drużynie.
Skoro ktoś chce mieć 20 czy nawet i 100 zawodników to niech ma ale im ma więcej zawodników to tym samym wydaje więcej kasy na pensje co tygodniowe dla nich Oczko


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - sothis - 2011-08-20

też myślę że to jest dobry pomysł jednak limit może być 30
bo jak znów przytrafiłaby się akcja jaką kiedyś nam Falubazziom zrobił że 6stron na LT to jego zwodnicy


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - daehniks1 - 2011-08-20

ja napisze tak juz ten temat kiedys był poruszany i nie przeszedł UśmiechUśmiech sothis ma racje wiec jestem na NIE
a specjal2009 zabolało to ze ktos kupuje zawodnika trenuje go i jak sie do składu nie miesci to sprzedajeUśmiechUśmiech musisz zrozumiec ze bogate kluby maja duze zaplecze kadrowe w razie kontuzjiUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech
piszac to ze sothis ma racje mam na mysli limit 30 zawodników


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - damianj002 - 2011-08-20

ja jestem tez na nie


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - kamykov - 2011-08-20

Mi np. chodzi o to że jak zobaczyłem LT jak zaczynałem grać to mi bardzo zbiło to że jeden zawodnik wystawił tylu zawodników że przebić się przez to nie mogłem i bardzo negatywne wpłynęło na moją opinię o grze


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - daehniks1 - 2011-08-20

(2011-08-20, 16:37:04)kamykov napisał(a): Mi np. chodzi o to że jak zobaczyłem LT jak zaczynałem grać to mi bardzo zbiło to że jeden zawodnik wystawił tylu zawodników że przebić się przez to nie mogłem i bardzo negatywne wpłynęło na moją opinię o grze


widocznie kolego nie zabardzo sie zapoznałes z gra jaka jest speedway world gdyz na liscie transferowej jest taka opcja w prawym górnym roguUśmiechUśmiech "przeszukiwanie" i jak nie chce ci sie np kliknac 5 razy to tam wejdziesz i ustalisz sobie kryteria zawodników jakich szukasz Uśmiech a jezeli kolega specjal chce miec 7 zawodników to niech ma Uśmiech nikt mu pod drzwi klubu ich nie podrzuca Uśmiech a innym niech nie zabrania,ogranicza i ingeróje w polityke klubu która kazdy z nas ma inna Uśmiech pozdrawiam
jestem na nie


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - kamykov - 2011-08-20

Akurat później sobie to obczaiłem i tak uważam to za największy minus tej gry.
Myślałem że to jest manager żużlowy a nie jakaś gra handlowa. Dodam że skoro manager ma być zbliżony w jakimś sensie do rzeczywistości to nie spotkałem się z żadną drużyną która miała więcej niż 20 zawodników.


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - specjal2009 - 2011-08-20

Dokladnie tak jak Kamykow napisal bawimy sie w zuzel a nie jakoms gielde.

Sothis tu nie chodzi o to ze na liscie transferowa bdz burdel, bo teraz jest opcja 'przeszukaj 'falubazziom' mial chyba ze 100 zawodnikow ale nie probowal robic walkow.

Tak patrzalem sklady druzyn z wyzszych lig to wiekszosc graczy ma max 15 zawodnikow


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - mendzel - 2011-08-20

dla mnie obojętnie może być 20 może być 50 bez różnicy


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - daehniks1 - 2011-08-20

wydało si ze kolegów po prostu w oczka kole ze inni gracze znajudja okazje i maja z tego pieniazki(wirtualne) UśmiechUśmiech taka jest prawda ze ci co sa aktywni to szukaja okazji i licytuja!! przez co sprzedajacy udczciwie ma solidna cene Uśmiech a jak wy zagladacie 1 raz dzienie i z lenistwa nie chcecie inwestowac w młodych to wasza sprawaUśmiech zastanów sie 1 z 2 co wy piszecie jak chłopie nie chcesz miec 20 zawodników to ich nie miej a z zawiscia i zazdroscia nie zagladaj przez tylnie okno do innego klubu!! najpierw pisali ze bałagan na LT a jak podwazylismy ich teorie to teraz pisza ze gra handlowa Uśmiech mendzel ma racje piszac ze dla niego to bez róznicy bo nie patrzy na innych tylko prowadzi swoja polityke transferowa !! to ja wydaje po 90tys co tydzien na pesje i płace podatek od transferu a nie wy !! i to ja musze czekac 2 tygodnie i robic im skile ryzykujac czy jak dany zawodnik nie zmiesci mi sie do składu czy sprzedam czy nie Uśmiech nie chcecie grac?/ to idzcie do SM tam pogracie na minusie płacac pesje po 150tys majac sredni skład
i napiszcie kąkretnie ze boli was to ze inne kluby sie rozwijają bo poswiecaja swój czas i wkład w budowe klubuUśmiech pozatym wasza propozycja i tak jakby przeszła to pic na wode bo majac 20 zawodników moge robic to samo Uśmiech chyba ze padnie propozycja ze moze po 2 zawodników bedziemy jezdzic??Uśmiech
i jeszcze napisze wam bo własnie zobaczyłem Uśmiech zarobiłem kolejne 550 tys na czysto bo juz sprzedałem 2 a pójdą jutro Uśmiech pzdr owocnej kłótni zycze ja ide robic kase szukac okazju pzdr
i jeszcze napisze wam bo własnie zobaczyłem Uśmiech zarobiłem kolejne 550 tys na czysto bo juz sprzedałem 2 a pójdą jutro Uśmiech pzdr owocnej kłótni zycze ja ide robic kase szukac okazju pzdr
a ze "jestem pazerny na kase " Uśmiech to sprzedaje bez motorów Uśmiech wiec zgłoscie propozycje na forum ze zawodnik musi byc sprzedawany z min : 3 motorami!!! bo na nich tez zarabiam dostaje motor i sprzedaje??!! gra handlowa pzdr
kamykov a tobie proponuje załozyc różowe okulary bo na 2 posty napisałes ze 2 razy cie ta gra zraziła wiec powstaje pytanie po co grasz?? !! skoro juz na poczatku ci sie cos nie spodobało Uśmiech to gracze maja sie dostosowac do danej gry a nie gra do gracza bo to jest nie mozliwe ( co gracz to inny obraz idealnej gry)


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - kamykov - 2011-08-20

no właśnie daehniks Ty jesteś maklerem.
Ja przedstawiłem swoje zdanie i nic mnie nie boli. Nie zamierzam się z tobą konwersować bo znam twoje wypowiedzi z forum i było by to bezsensu.