Oficjalne forum gry Speedway-World
Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie (/showthread.php?tid=454)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - kamykov - 2011-08-21

daehniks1 czy Ty nie potrafisz normalnie dyskutować


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - daehniks1 - 2011-08-21

(2011-08-21, 09:38:35)kamykov napisał(a): daehniks1 czy Ty nie potrafisz normalnie dyskutować


na mądre tematy moge dyskutowac ale nie w momecie gdy widze o co chodzi: zawisc,zazdrosc itd!!

(Sokół)--damy rade
.........."Za bogaty ten, kto bogatszy niż ty? Ludzie zachowują się jak ogrodnika psy. Ej, czy równasz w dół? Skoro tobie brak, to niech też braknie mu? Brak mi słów na takie podejście -zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej, tylko myślisz żeby inni mieli mniej..."

a zeby zdołowac tych zawistnych napisze ze dzisiaj finalizuje 4 transfery na kwote:
2mln.376 tys Uśmiech i niech zawistnym w oczy kole ta kwota

pzdr


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - albor - 2011-08-21

Ograniczenie liczby zawodników NIE, bo każde ograniczenie jest złe.
Uwarunkowanie treningu względem liczby zawodników jest dobrym rozwiązaniem.

Niech w jednym klubie trenować może jednocześnie tylko 15 zawodników.
Którzy trenują a którzy nie... to już powinien być wybór managera.
Jeden klub nie może zapewnić treningu zbyt wielu zawodnikom. Ilu? Do ustalenia!
Wystarczy to wprowadzić a nie od razu ograniczać.

Lepsze są rozwiązania, które stwarzają sytuację że coś się nie opłaca.
Ludzie gromadzą zawodników bo z jakichś powodów im się to opłaca.
Należy sprawić aby się nie opłacało!!!


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - daehniks1 - 2011-08-21

a ja proponuje wprowadzic płatne treningi Uśmiech za kazdy dzien u zawodnika 1 tysUśmiech
zamknijcie ten temat bo jest on chory UśmiechUśmiech bo tak jakbym z innymi graczami pieniadze w skarpete pchał Uśmiech

a juz je wydaje na wzmocnienieUśmiech

http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-7485
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-10977

łacznie ponad 4mln zapraszam do licytacji pozdrawiam


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - Piter4 - 2011-08-21

ale śmieszne...


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - daehniks1 - 2011-08-21

(2011-08-21, 12:05:35)Piter4 napisał(a): ale śmieszne...

to smiejmy sie hehebuhahaha UśmiechUśmiechJęzykJęzyk zapraszam do licytacji Uśmiech
bo jeszcze mam finanse na zielono Uśmiech wkoncu po nocach okradam kioskiUśmiech i handluje ludzmiUśmiech co prawda virtualnymi ale ludzmi Uśmiech


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - kamykov - 2011-08-21

daehniks1 jeśli ktoś ma zdanie tak jak Ty to jest normalny (a ci drudzy???)

Zawiść, zazdrość - nie wiem w której jesteś lidze , nie wiem ile masz zawodników, nie wiem ile masz pieniędzy ani jakich transferów dokonujesz - mnie to nie interesuję!!!

Chodzi mi tylko o to by gra była jak najbardziej zbliżona do realizmu.


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - daehniks1 - 2011-08-21

a mi sie wydaje ze o cos innego wam chodziło Uśmiech skoro limit chcesz wprowadzic Uśmiech zakazywac innym gracza posiadania zawodników !! realizm powiadasz?? to pokaz mi w regulaminie z reala gdzie jest limit posiadania zawodników ?? zgodze sie z tym ze ekipy w realu nie maja po 40 zawodników(bo nie potrzebują) tyle ze zakazu jako takiego nie ma ( nic mi o nim nie wiadomo)


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - sothis - 2011-08-21

jak chcecie sobie robić "wycieczki" osobiste to na PW
następnym razem będą to czasowe bany na forum teraz ostrzeżenia

Mam nadzieje że się rozumiemy Duży uśmiech


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - prz94emo - 2011-08-21

A co byście powiedzieli na wprowadzenie ksmu?


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - daehniks1 - 2011-08-21

(2011-08-21, 23:26:26)prz94emo napisał(a): A co byście powiedzieli na wprowadzenie ksmu?



daj propozycje na forum hehe ja jestem za UśmiechUśmiech juz cos o tym napisałem wyzej bedziemy musieli sztucznie w wygranych meczach kombinować zbijac ksm(zeby za wysoko z botami lub nie aktywnymi graczami nie wygrac ) aby w nastepnym sezonie jechac tym samym składemUśmiech nastepny prosze UśmiechUśmiech zamknijcie ten post bo tu nic madrego juz nie padnieUśmiech a limit jak i ksm to bzdura jak na gre na przegladarke taka jest prawda i nic nie da sie zrobic Uśmiech
widze ze tylko ja dostałem ostrzeżenie spoko Uśmiech juz sie przyzwyczajam tak jak wtedy z banem :0 równo traktujesz graczy Uśmiech poczytaj posty a znajdziesz wiecej niz mojeUśmiech
(2011-08-20, 18:51:37)specjal2009 napisał(a): Smieszne jest to co piszesz daehniks1, 'musisz czekac przez dwa tygodnie i robic im skilla' ciekawe jakiemu zawodnikowi wystarczy dwa tygodnie odzyskac sprawnosc na poziom przyzwoity ( pewnie dlatego napisales ze skoki sprawnosci powinny byc o 100% wyzsze)

"o ja wydaje po 90tys co tydzien na pesje i płace podatek od transferu a nie wy !! i to ja musze czekac 2 tygodnie i robic im skile ryzykujac czy jak dany zawodnik nie zmiesci mi sie do składu czy sprzedam czy nie"

- bardzo na tym cierpisz ze zaplacisz im za 2 tygonie pracy i podatek od kupna, po trzech tygodniach zyskujesz na tym sprzedajac zawodnikow. O ile sie nie myle to od dluzszego czasu jezdzisz tym samem skladem/

"ci co sa aktywni to szukaja okazji i licytuja!!"
czego szukaja ? ile mozna szukac ? Od kiedy pamietam to ty zawsze masz 15 zawodnikow na lt do tego kupujesz malo wartych zawodnikow. Kto ma tyle czasu by pilnowac nieuczciwych graczy, do tego jedynie po ip mozna stwierdzic ze to jest lewy transfer ( zalozyc konto z innego ip to nie jest duzy problem - rodzina, znajomi ktorych systematycznie odwiedzasz tez maja neta)

"nie chcecie grac?/ to idzcie do SM tam pogracie na minusie płacac pesje po 150tys majac sredni skład"

tego nie skomentuje choc mam pewne domysly, dodam ze nigdy tam nie gralem.

Moim zdaniem takie ograniczenie, zmniejszylo by ilosc przekretow.
Politylke klubowa ? lol co to za stwierdzenie ? Jaki klub w rzeczywistosci prowadzi taka polityke? ?


chociazby ten sugerowanie ze kantuje wraz z rodzinaUśmiechUśmiech jak dajesz ostrzezenia to wal udczciwie a nie tak jak wtedy co mnie wykolegowaliscie banem na transfery jak zagraniczni byli jako wolni pzdr


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - sothis - 2011-08-22

dwa ostanie posty(specjal2009 i daehniks1) zosały usuniętę(spam) następnie będą ostrzeżenia

wszelkie pytania na PW


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - daehniks1 - 2011-08-22

Uśmiech kamykow?? juz tego wpisu nie maUśmiech i widze ze poprawiasz posty Uśmiech pzdr Poziom ostrzeżeń: 40%


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - MichalKR - 2011-08-22

uważam że ten limit zawodników ani KSM nie są potrzebne tak więc można temat zamknąć Uśmiech


RE: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie - daehniks1 - 2011-08-22

sothis teraz to tego juz nie rozumie klikam klikam i widze jak posty sie zmieniajaUśmiechUśmiech był kamykow co miał

Poziom ostrzeżeń: 0% nagle znikł ten wpis teraz specjal mniejsza w to Uśmiech znikam Poziom ostrzeżeń: 40% moje jest Uśmiech