Oficjalne forum gry Speedway-World
Puchar Juniorów - 2 sezon - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Puchar Juniorów (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=63)
+---- Dział: Archiwum Pucharu Juniorów (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=85)
+---- Wątek: Puchar Juniorów - 2 sezon (/showthread.php?tid=4554)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Puchar Juniorów - 2 sezon - sothis - 2013-10-08

Speed ja mam zajęte wszstkie terminy do 25.10 więc wnoszę o WO dla mnie za pierwszy mecz


RE: Puchar Juniorów - 2 sezon - Speed - 2013-10-20

Pytanie do Squalla i Kukuczki, bo w waszym pojedynku padł remis, a w regulaminie nie ująłem kto w takiej sytuacji powinien awansować bo i w grupie mieliście po 6 wygranych i w 1/16 wygraliście równie wysoko, więc nie chce na szybko kombinowac ze kto miał lepszego zawodnika czy coś bo wtedy by było ze ustawiłem wyniki, więc jeśli jest to możliwe to czy dacie rade pojechać jeszcze jeden mecz między sobą w przyszłym tygodniu?? Tylko biada mi remis zrobić Język
No i w półfinale byście musieli pojechać 2 mecze w jednym tygodniu, a Waszym rywalem będzie Marex, więc do niego też prośba czy mógłby zostawić sobie wolne 2 dni ?


RE: Puchar Juniorów - 2 sezon - Kukuczka - 2013-10-20

Speed ale gdzie mamy odjechac ten mecz bo to jest jednak bardzo wazne ,bo jednak atut toru robi swoje?


RE: Puchar Juniorów - 2 sezon - Marex87 - 2013-10-20

(2013-10-20, 14:38:44)Kukuczka napisał(a): Speed ale gdzie mamy odjechac ten mecz bo to jest jednak bardzo wazne ,bo jednak atut toru robi swoje?

To może pojedziecie mecz i rewanż w tym tygodniu a w następnym wygrany pojedzie 2 mecze ze mną. dla mnie nie ma problemu


RE: Puchar Juniorów - 2 sezon - Kukuczka - 2013-10-20

Marex nie da sie odjechac tak w optymalnych skladach tyle meczy.

Ja mam turniej u Astecka, puchar w grze,dochodzi mecz pucharowy w juniorkach plus podwójna kolejka ligowa.


RE: Puchar Juniorów - 2 sezon - Marex87 - 2013-10-20

wiem wiem, tylko że 1 mecz nie będzie sprawiedliwy bo gospodarz będzie miał przewagę. Dla mnie jedynym rozwiązaniem jest podliczenie bilansu małych punktów z całego pucharu. No ale to tylko pomysł a Speed ma niezłą zagadkę jak to rozwiązać Oczko


RE: Puchar Juniorów - 2 sezon - Squall1 - 2013-10-20

Śmieszna sytuacja , najlepsze ekipy poprzedniego sezonu (spotkanie w półfinale) spotykają się teraz jeszcze szybciej w 1/4 finału. Problem ze względu na nie objęty regulaminem remis w dwumeczu. Taka sytuacja powinna być w ew. finale, jak jadą aż tak wyrównane ekipy - zwłaszcza pretendenci do wygrania rozgrywek. Można było inaczej poukładać drabinkę turniejową, finał będzie jednostronny. Z drugiej strony nawet dobrze że wyszła taka sytuacja - dobra lekcja na przyszłość. Minus dla organizatora. Rozwiąże problem , jako ubiegłosezonowy wygrany zrzekam się miejsca w półfinale na rzecz Kukuczki.


RE: Puchar Juniorów - 2 sezon - Squall1 - 2013-10-22

Po obopólnej rezygnacji dotyczącej dalszego awansu, doszliśmy z Kukuczką do konsensusu abym dalej jechał w półfinale.


RE: Puchar Juniorów - 2 sezon - Speed - 2013-10-22

Czyli dogrywki nie jedziecie tylko Squall W półfinale tak?


RE: Puchar Juniorów - 2 sezon - Kukuczka - 2013-10-22

Tak Squall jedzie w połfinale


RE: Puchar Juniorów - 2 sezon - kamykov - 2013-10-27

Że tak się zapytam: na kiedy przewiduje się start nowego sezonu?


RE: Puchar Juniorów - 2 sezon - Speed - 2013-10-30

po 1 kolejce sezonu w SW, z tego co patrze w kalendarz to 13 grudzień.


RE: Puchar Juniorów - 2 sezon - Speed - 2013-11-02

Aktualizacja po półfinałach. W finale spotkają się rywali z 1 fazy rozgrywek w Grupie A Uśmiech


RE: Puchar Juniorów - 2 sezon - Speed - 2013-11-20

Sezon 2 Pucharu zakończony !! Po raz drugi Puchar odebrała drużyna Fc Stare Drzewce Gorzów, którzy w rozgrywkach pucharowych nie mają sobie równych zarówno na Juniorskimj ja i na seniorskim strzeblu.

Serdecznie Gratuluje i zapraszam do kolejnego sezonu Uśmiech


RE: Puchar Juniorów - 2 sezon - Teves - 2013-11-20

Chyba SZCZEBLU a nie strzeblu Duży uśmiech
Strzebla to jest taka rybkaUśmiech Popraw speed i usuń mój post ;P