Oficjalne forum gry Speedway-World
Na skróty wersja mobilna. - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Na skróty wersja mobilna. (/showthread.php?tid=4666)



Na skróty wersja mobilna. - specjal2009 - 2013-10-16

Siema Arbuzy Duży uśmiech

Od dobrych dwóch miechów ogarniam sw tylko na komórce. Mam taki dwie małe propozycje do wersji mobilnej, choć možna też. zmontować w zwykľej wersji.

1. Po wgramiu składu na mecz pokazuje sie tylko opcja " wróć". Przy ustalaniu składów na kilka meczów jest to draźniące. Jeden przycisk "najbliźsze mecze" albo " następny mecz" lub "przejdz do następnego meczu" usprawnił by troche ustalanie składów.

2. Przy zaproszeniach na stronie głównej moźna by przypiąč przyciski do akceptowani i odrzucania zapek. Została by keestia od kogo i na kiedy jest zapka.

Wszystko na szybkości i bez zbędnego otwierania podstron no a przy okazji oszczędność transferu. Pewnie moźna jeszcze nie jeden myk ogarnąć na wersje mobilna.

Pozdro Oczko


RE: Na skróty wersja mobilna. - Wisnia - 2013-10-16

też często w szkole lece na pakiecie więc jestem na tak Oczko


RE: Na skróty wersja mobilna. - GM_Kuba - 2013-10-17

W nowej wersji postaram sie ogarnąć wszelkie takie szczegóły


RE: Na skróty wersja mobilna. - specjal2009 - 2013-10-27

Co myślicie o kupowaniu motorow po kilka za jednym strzałem??? Od strony technicznej raczej nie za trudne do ogarniecia. Widze to tak ; obecnie przy kaŹdym bajku mamy kółeczko, mozna by tych koleczek troszke wiecej namalować( hm max 5 lub 6?? ) kaźde zaznaczone 1 motór.. Oszczedziło by to troszke czasu i transferu :p


Nastepna wizja.
Na głównej stronie są panele informacyjne. Zajebista była by opcja wybierania co chce widzieć za informacje na mojej stronie Sw. Wiadomo jak jest - jeden córke, drugi teściową ;D Jak nie da rady zmontować opcji wybierania, to tunning istniejących nie zaszkodzi ;


1. Dziennik w skrócie
- najbardziej brakuje mi w nim wydarzeń ze szkółki, lub utworzyć panel szkółki. na którym to widniały by info o:
- nowych nabytkach
- skokach umiejętności
, o konieczności przedłużenia lub podpisania nowej umowy z trenerem/ami
- nadchodzących egzaminach na licencje
- terminach zakończenia rozbudowy szkółki.
Ok, jak coś pominełem to piszcie.

2. Pogoda -
- dla mnie osobiscie, nie potrzebne. Pogode dzisiejsza i na kolejny dzień wyczytamy z paska tego przewijanego.
Tego nie potrzebuje, szkoda miejsca... Nie ma pogodynki Paulinki Jerzynki nie ma na co popatrzeć.

3. Finanse.
- wstawił bym tutaj bilans tygodnia, miesiąca, sezonu. Ten szczegółowy do księgowego na biurko.
Wpisy z parku maszyn spamuja. Ważniejsze notatki o kasiorce wyczytamy w dzienniku.

4. Najbliższe mecze.
- nazwa naszej drużyny lub przycisk " live" podswietlone innym kolorem gdy
nie many wystawionego składu.

5. Poczta Ok

6. Typer - jako taki widzet

7. Panel zaproszeń z możliwością przyjmowania i odrzucania

8. Kalendarzyk imprez , najlepiej połączony z asystentem sparingowym. Coś tam kiedyś pisałem nt połączenia tego.

9. Teraz Wy Duży uśmiech


PS. Stefik kiedy nowa wersja??




.


RE: Na skróty wersja mobilna. - Jack21 - 2013-10-27

ja nie Stefik ale odpowiem na pytanie które pojawia się co chwila Duży uśmiech od nowego sezonu nowa wersja ma być


RE: Na skróty wersja mobilna. - Mr. Zuma - 2014-11-26

//Wprowadzone