Oficjalne forum gry Speedway-World
E-liga - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: E-liga (/showthread.php?tid=4767)

Strony: 1 2 3 4


E-liga - Hyziu - 2013-12-07

Dobra ktoś musi zacząć, więc niech padnie na mnie Duży uśmiech
Sezon numer 11 uważam za otwarty Język
To jakie plany na najbliższy sezon macie ??

Ja miałem ochotę powalczyć o medale, ale taki jeden napaleniec Oczko z 1 ligi mi się napalił na Wosia więc plany o medalach trzeba odłożyć na daleką przyszłość i walczyć chociaż o miejsce powyżej 7, bo trafienie w barażach na któregoś koksa z 1.2 może okazać się brzemienne w skutkach Duży uśmiech


RE: E-liga - Einstein - 2013-12-07

A ja będę walczył o ....
ups to nie ta liga już Smutny


RE: E-liga - Teves - 2013-12-08

HEH. Napaleniec powiadasz? Ja też chce powalczyć, ale o elige, więc walka była uzasadniona o wosiaUśmiech A Ty hyziek z takim sakładem napewno barażu nie zahaczysz, nie bądź taki skromny.


RE: E-liga - Hyziu - 2013-12-08

Nie jestem skromny, tylko znam możliwości pozostałych członków elity Uśmiech


RE: E-liga - Teves - 2013-12-08

U was, jest podobnie jak w 1.2, no prócz speeda i squalla, to wy wszyscy macie szanse na walke o wysoką lokatę...

Chciałbym pojechać z kimś z ekstraligi i zobaczyc ile mi jeszcze ewentualnie by brakowało. Musiałbym wymienic Jarzębskiego na kogoś lepszego..


RE: E-liga - sothis - 2013-12-08

Ja chce powalczyć o pierwsza 4 ale będzie to cholernie trudne po sprzedaniu Adamczyka jak się uda fajnie jak nie tragedii też nie będzie Uśmiech
liczę że za 2-3 sezony będę jeździł samymi wychowankami (ale czad Duży uśmiech)

może za typuje dzisiejsze mecze totalnie w ciemno przez nowy silnik

Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. vs Promień Żary 50:40
11:00 Polonia Osielsko vs Sparta Wrocław 48:42
11:00 KS Czorty Myślibórz vs Polonia Ostrów Wlkp 51:39
10:00 Unia Tarnów I vs POWER Gniezno 52:38
19:00 Victory Leszno vs GRYFY Bydgoszcz 60:30


RE: E-liga - matti_1 - 2013-12-08

Witam Oczko
ja się cieszę z awansu ale dobrze wiem, gdzie jest puki co moje miejsce Język
celem na ten sezon jest zdobycie kilku punktów żeby wstydu nie było Oczko


RE: E-liga - ukppku - 2013-12-08

50:40 ze Squalem Duży uśmiech
Jakbym miał skład sprzed sezonu to nie wiem czy 40pkt bym wyciągnął Oczko

Ja w tym sezonie nie liczę w zasadzie na nic bo nie mam jak zdobyć choćby 1pkt :p

Sezon przewiduje tak iż o złoto powalczą jak co roku Speed ze Squalem, za to o brąz zdecydowanie Hyziu Sothis, mogą namieszać Czorty i Kukuczka Oczko

Jakbym wiedział ze na nowym silniku tak się wszystko pozmienia....
Woś wczoraj 3, Badeni też skończył chyba na 10, wolakiewicz dzisiaj szalal u Hyzia... Ehh... :p


RE: E-liga - sothis - 2013-12-08

nawet nie obczaiłem że skład wyprzedałeś Język


RE: E-liga - Speed - 2013-12-08

Łohoho poczatek sezonu i już wiecej postów niż w całym porzednim hehe Język Coś się to forum ogólnie rozchulało ostatnio Duży uśmiech

Co do Nas Ekstraligowców, to witam nowe 'twarze' w naszym gronie, mattiego i Eureke. Ciekaw jestem co mogą pokazać. Po 1 meczu Eureka może nie pojechał najlepiej, ale wg mnie to "przyszłosciowa" drużyna, jak ja kiedyś hehe Duży uśmiech I moze jeszcze za pare sezonów sporo namieszać Uśmiech
Ja osobiście chciałbym zdobyć mistrza 3 raz z rzędu (być moze już ostatni), ale zobaczymy jak zawsze jak potocza się nasze El Classico ze Squalem Język Mam nadzieje też że kolejny sezon nie zawale w Pucharze w któreś rundzie i dojde do finału.
Co do typowan na koniec sezonów, moze troche za wcześnie, ale ja to mniej więcej widze tak jak wszyscy Język Czyli Ja i Squall walka o majstra, o 3 miejsce myślę że Hyziu, ale z nim walke stoczyć mogą Kukuczka, sothis i przemofan, choc oni mają 3 zawodników dobrze jeżdzących, więc najlepszy bedzie ten kto będzie miał lepszych juniorów Język Raczej beniaminkowie z Heniem powalczą o baraze no a niestety ukppku po wyprzedażach na koncu :/
To tyle na początek, ciekawy moze być ten sezon po zmianie silnika Duży uśmiech
Powodzenia !


RE: E-liga - Kukuczka - 2013-12-08

Powitac nowych jak i juz doswiadczonych eligowców Uśmiech

To moze i ja swoje 3 grosze dodam od siebie heheh
O majstra to wiadomo faworytów mamy tylko 2 Speeda i Squalla jak z reszta wszyscy zgodnie typują później wydaje sie juz byc znacznie ciekawiej kilka zespolów dysponujacych zbliżoną siłą i tak naprawde trudno wytypowac koncową kolejnosc tym bardziej na nowym silniku gdzie te mecze zapowiadaja sie jeszcze bardziej ciekawie i wyrównanie co pokazala nam juz 1 kolejka.
Co do spadkowicza to juz niestety nam sie jeden wyklarował sprzedajac swoich liderów Ukppku nie ma wiec szans na nawiazanie walki i zapewnne po oddaje nam łatwe punkty Uśmiech
Co do drugiego miejsca spadkowego mysle ze powalcza miedzy soba beniaminkowie bo jednak w Elicie bardzo trudno o punkty ale tak naprawdę trudno wyczuć kto i jak pojedzie na nowym silniku bo jednak do kilku istotnych zmian doszlo.
Wszystkim zycze powodzonka ,samych zacietych meczy i skoków +3 Uśmiech


RE: E-liga - Hyziu - 2013-12-09

Pierwsza kolejka jak dla mnie była zadziwiająco łatwa. Jeszcze niespełna miesiąc temu jechałem z Unią mecz sparingowy w ramach SWLigi i wygrałem na jego torze minimalnie, a tuta wczoraj taka niespodzianka. Jednak nie popadam w hurraoptymizm wszystko zweryfikuje najbliższy tydzień góra dwa jak u wszystkich już zawodnicy podobijają skoki po obozach. Dla mnie najważniejszą wydaje się już druga kolejka i mam nadzieję mecz na szczycie z Drzewcami. Rozstrzygnięcia tego spotkania na pewno powiedzą sporo więcej na jakim poziomie jestem niż mecz pierwszej kolejki. Zatem oczekuję z niecierpliwością Uśmiech


RE: E-liga - Speed - 2013-12-10

No Hyziu jakby nie patrzeć, to troche sie wzmocniłes od tamtego czasu Język No ale 2 remisy w 1 kolejce widać o srodek bedzie walka emocjonujaca Język


RE: E-liga - Hyziu - 2013-12-10

No w sumie to wymieniłem starego Świątka na 4 lata młodszego Wołąkiewicza, skilowo Świątek w momencie zakupu był ciut lepszy nawet Duży uśmiech Gdybym cały czas miał ich obu no to wówczas byłoby wzmocnienie Duży uśmiech


RE: E-liga - ukppku - 2013-12-10

Hyziu, Twoim największym wzmocnieniem jest teraz new silnik! Uśmiech
Także ten sezon może być arcyciekawy w Waszym wykonaniu Uśmiech