Oficjalne forum gry Speedway-World
E-liga - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: E-liga (/showthread.php?tid=4767)

Strony: 1 2 3 4


RE: E-liga - ukppku - 2013-12-23

Ha! mam najmniej porażek ^^


RE: E-liga - Speed - 2013-12-24

Wesołych Świąt Elito !! Uśmiech


RE: E-liga - Squall1 - 2013-12-24

Wesołych Świąt Duży uśmiech


RE: E-liga - Hyziu - 2014-01-08

No i co tak cicho Język ?? Niższe ligi nas w ilościach postów przebijają więc coś trzeba popisać Duży uśmiech
1/3 sezonu za nami, zatem można już co nieco napisać o sytuacji panującej w tabeli. Jak większość się spodziewała miejsca numer 1 i 2 zostały bardzo szybko obsadzone przez wiadome ekipy Duży uśmiech Victoria wręcz miażdży wszystko co stanie jej na drodze, nie inaczej jest z Drzewcami, które również pozostawiają po sobie jedynie zgliszcza (Ta sytuacja to taki przedsmak tego co czeka nas w tegorocznym sezonie w naszej rodzimej lidze speedwaya w wykonaniu Falubazów i Unibaxów Język i obym się mylił bo nie będzie co w TV oglądać)
Również zgodnie z przewidywaniami większej części managerów ciekawa walka toczyć będzie się o 3 miejsce w tabeli, w grze na tą chwilę o 3 lokatę pozostają 4 ekipy z miejsc 3-6, choć nie skreślałbym jeszcze Sparty. W przypadku Wrocławian decydujący o powrocie do walki o medal może być najbliższy pojedynek w Powerem, choć nawet po zwycięstwie będzie piekielnie trudno. Na pewno natomiast ewentualna porażka Gnieźnian mocno skomplikuje ich sytuacje w walce o brązowy krążek, tym bardziej, że bezpośredni rywal w walce o ten krążek w ostatnią niedzielę wywiózł z Wrocławia cenne 2 punkty. Zatem Powerowi nie pozostaje nic innego jak w niedzielę zwyciężyć by po sezonie nie śpiewać
"Tak blisko, tak blisko jak ja (znaczy POWER)
Nie był Ciebie (czyt. Brązowego medalu) nikt tak blisko..."

Na potknięcia Ostrowian i Gnieźnian czekają zaczajone w kniejach Gryfy i Czorty Duży uśmiech
Co do strefy spadkowej to jak wiadomo wszem i wobec w tym sezonie z Ekstraligą pożegna się Promień Żary (nieskromnie dodam że spora w tym moja zasługa Duży uśmiech jako że po długich pertraktacjach zgodziłem się w końcu sprzedać Miotkowskiego temuż jegomościu Duży uśmiech a potem to już poszła lawina wyprzedaży Język ). Drugiego spadkowicza wyłoni najpewniej dwumecz Polonia Osielsko - Unia Tarnów I.
Faworyta ciężko wskazać, jednak dla Polonii zbawienny może się jeszcze okazać zdobyty 1 pkt w 1 kolejce w pojedynku ze Spartą. Jedno miejsce barażowe zajmie zatem ten kto z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko i niech już zacznie się modlić o to by nie trafić na 2 drużynę z 1.2 bo to będzie oznaczało pewny spadek, przy trafieniu na drugiego z 1.1. obstawiam szanse na pozostanie 50/50
To by było na tyle ode mnie, a teraz czekam na lawinę krytyki Duży uśmiech

Wasz oddany Speedway World'owy Dariusz O. Duży uśmiech


RE: E-liga - Speed - 2014-01-08

Nikt nie pisze za takie pieniądze ;P


RE: E-liga - Hyziu - 2014-01-08

Znaczy, że się cholera tanio sprzedałem Smutny Ech wiedziałem Język


RE: E-liga - Speed - 2014-01-08

No niestety ktoś musi być chińskim mużynem i robić za miske bananowego ryżuUśmiech


RE: E-liga - Hyziu - 2014-01-17

Jako że najbliższe 4 kolejki zapowiadają się "nadzwyczaj ekscytująco" pozwolę sobie na małe spekulację jak będziemy wyglądać po ich rozegraniu, znaczy w sensie na czym kto będzie stał (może też siedzieć, albo leżeć, jak tam kto lubi)

8. kolejka (2014-01-19) - Nierozegrana
KS Czorty Myślibórz - Unia Tarnów I Typ 1
Polonia Osielsko - GRYFY Bydgoszcz Typ 2
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - Polonia Ostrów Wlkp Typ 1
POWER Gniezno - Victory Leszno Typ 2
Promień Żary - Sparta Wrocław Typ 2

9. kolejka (2014-01-26) - Nierozegrana
Unia Tarnów I - Victory Leszno Typ 2
Promień Żary - POWER Gniezno Typ 2
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - Sparta Wrocław Typ 1
GRYFY Bydgoszcz - KS Czorty Myślibórz Typ 1
Polonia Ostrów Wlkp - : - Polonia Osielsko Typ 1

10. kolejka (2014-02-02) - Nierozegrana
Victory Leszno - Unia Tarnów I Typ 1 Bonus Victory
POWER Gniezno - Promień Żary Typ 1 Bonus POWER
Sparta Wrocław - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. Typ 2 Bonus Fc Stare
KS Czorty Myślibórz - GRYFY Bydgoszcz Typ 1 Bonus KS Czorty
Polonia Osielsko - Polonia Ostrów Wlkp Typ 2 Bonus Polonia Ostrów

11. kolejka (2014-02-09) - Nierozegrana
Unia Tarnów I - KS Czorty Myślibórz Typ 2 Bonus KS Czorty
GRYFY Bydgoszcz - Polonia Osielsko Typ 1 Bonus GRYFY
Polonia Ostrów Wlkp - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. Typ 2 Bonus Fc Stare
Victory Leszno - POWER Gniezno Typ 1 Bonus Victory
Sparta Wrocław - Promień Żary Typ 1 Bonus Sparta


Kod:
Tabela po 11 Kolejce :)
1.    Victory Leszno                    11    11    0    0    2    24
2.    Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.     11    10    0    1    2    22
3.    Polonia Ostrów Wlkp               11     7    1    3    1    16
4.    POWER Gniezno                     11     7    0    4    1    15
5.    KS Czorty Myślibórz               11     6    1    4    2    14
6.    GRYFY Bydgoszcz                   11     6    0    5    1    13
7.    Sparta Wrocław                    11     3    1    7    1    8
8.    Polonia Osielsko                  11     2    1    8    0    5
9.    Unia Tarnów I                     11     1    0    10   0    2
10.    Promień Żary                     11     0    0    11   0    0

No to sobie trochę powróżyłem z fusów po kawie co to ją w trakcie pisania (w zasadzie to procedura ctrl +c i ctrl +v) spijałem. Taki o to ze mnie trochę wróżbita (nie mylić z Wróżbitą Maciejem). Tylko żeby wam do głowy nie przyszło mi robić na złość i się podkładać Język Hahaha taki suchar Duży uśmiech Wiecie weekend idzie człowiekowi wyłączają się już niektóre bezpieczniki i zaczyna wariować. Dobra nie ma co przeciągać bo jak już Speed wspomniał płacą marną kasę za to pisanie więc po co się przykładać, a poza tym kawa się skończyła, a nie ma komu zrobić świeżej. No to tymczasem, może za te 4 kolejki znowu mnie wena najdzie, ale wena, a nie tak jak to dziś miało miejsce nuda Język i coś naskrobię, w końcu za te 4 tygodnie to już będziemy wszyscy myśleć o finiszu, a kto nie lubi finiszować Język

P.s. Ten Niemiec zawsze musi o sobie przypomnieć jak już nacisnę Wyślij. Zapomniałem dodać że w moich wróżbach jest jedna mała, maleńka, maleciuciuńka niewiadoma. Tą niewiadomą to punkt bonusowy w dwumeczu Gryfy - Czorty. Fusy twierdziły, że Czorty i tak też wpisałem, ale kto wie Język Poza tym to fusy miały takiego samego nosa jak ja więc nie podkładać się !! Duży uśmiech


RE: E-liga - Speed - 2014-01-17

Interesująca diagnoza Język


RE: E-liga - Speed - 2014-01-19

Po dzisiejszych wynikach ciekawi mnie jedna rzecz. Dziś 4 mecze były powyżej 30 punktowej przewagi jednej z drużyn, a jakieś 3-4 sezony temu pamiętam jak wszystkie wyniki kończyły sie w przedziale 50-40 i wtedy było na prawde ciekawie na meczach, gdzie wydaje mi się ze w tym sezonie nie tylko po zmianie silnika ale też i większość zawodników powinna miec podobne skile to takie wyniki jak kiedyś powinny się tym bardziej teraz utrzymywać a jest całkiem odwrotnie.


RE: E-liga - Hyziu - 2014-01-20

Speed tylko zwróć uwagę że wszystkie te mecze z góry można było przewidzieć kto go wygra więc podejrzewam że przeciwnicy po prostu sobie odpuścili naprawę motorków w celach oszczędnościowych Oczko (ja np tak założyłem od razu że nie będę naprawiał bo po co jak i tam mam w palnik Język )A przy obecnym silniku nie naprawienie motorka po jednym biegu daje od razu sporą przewagę drugiemu który naprawy dokonał


RE: E-liga - Speed - 2014-01-26

No i po półmetku :p
Jakieś zaskoczenia??


RE: E-liga - Hyziu - 2014-01-27

Taaa jedno, miałeś mi się podłożyć w 8 kolejce Język Przelew poszedł, a tu dupa Duży uśmiech


RE: E-liga - ukppku - 2014-03-23

i kolejny sezon za Nami...
Gratulacje dla medalistów zwłaszcza dla Hyzia bo to Jego pierwszy krążek w ekstralidze! Uśmiech
Ja się żegnam ale mam nadzieję że rozstanie z eligą nie będzie długo trwało Język

Pozdroooo Oczko


RE: E-liga - Speed - 2014-03-24

Dzięki również i gratulacje dla Was. No Hyziu brawo za brązowy medal po tylu sezonach starań :p
No to do zobaczenia ukppku Uśmiech