Oficjalne forum gry Speedway-World
pensje zawodników - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: pensje zawodników (/showthread.php?tid=480)

Strony: 1 2 3


pensje zawodników - MichalKR - 2011-08-29

Uważam że pensje zawodników powinny być ustalane nie ze względu na talent a ilość przywiezionych pkt w meczach. Oraz pensje powinny być uzależnione od ligi w której jeździ zawodnik gdyż aktualnie w 6 lidze zawodnik otrzymuje od sponsora 64tys co musi w większości przeznaczać na pensje dla przydzielonych mu zawodników. Uśmiech


RE: pensje zawodników - pietrek - 2011-08-29

stawka za punkt to imo dobry pomysl


RE: pensje zawodników - Rurek - 2011-08-29

I od czego miałaby być zależna ta stawka za pkt? Jeżeli już to według mnie od średniej skilli zawodnika.


RE: pensje zawodników - kamykov - 2011-08-29

Ryczałt jest lepszy. Mecz z botem byłby tragicznie drogi a także w meczu o nic by niektórzy wystawiali sklad na słabych motorkach i najlepsze drużyny mogłyby być po sezonie niewypłacalni


RE: pensje zawodników - Piter4 - 2011-08-29

Dokładnie tak jak Kamykov napisał. Drużyny w 4, 5 i 6 lig, gdzie są boty to drużyny aktywne bankrutowały by po sezonie. Przykład: choćby ja: Jeżdżę w czwartej lidze i wszystkie dotychczasowe mecze wygrałem do 15...


RE: pensje zawodników - matti_1 - 2011-08-29

Od punktów nie ale od średniej skilli zawodnika mogłoby być Uśmiech


RE: pensje zawodników - Rurek - 2011-08-29

(2011-08-29, 19:27:20)matti_1 napisał(a): Od punktów nie ale od średniej skilli zawodnika mogłoby być Uśmiech

O i takie coś byłoby odpowiednie Duży uśmiech jestem za. Przynajmniej zawodnik który nic nie jeździ nie bedzie dostawał dużych pieniędzy za samo to ze ma 5 talentu.


RE: pensje zawodników - damianj002 - 2011-08-29

ja bym nic nie zmieniał, obecny system wynagrodzeń jest dobry


RE: pensje zawodników - sothis - 2011-08-29

(2011-08-29, 20:10:58)damianj002 napisał(a): ja bym nic nie zmieniał, obecny system wynagrodzeń jest dobry

a czy wiesz że 17 letni zawodnik zarabia o 2tyś więcej niż zawodnik 22 letniJęzyk


RE: pensje zawodników - GM_Kuba - 2011-08-30

Obecny system przeciez uwzględnia skille:

$suma= $sila+$technika+$prowadzenie+$start+$kondycja;

$pensja = (((50000+$suma)/$wiek)*($talent/2));


RE: pensje zawodników - Casaletto - 2011-08-30

Jest sprawiedliwie teraz, ja bym nic nie zmieniał


RE: pensje zawodników - wolski - 2011-08-31

(2011-08-29, 20:10:58)damianj002 napisał(a): ja bym nic nie zmieniał, obecny system wynagrodzeń jest dobry

No nie bardzo chyba, że dla tych co są w wyższych ligach... Ja od sponsora dostaje 64 tys tygodniowo. Na Pensje zawodników których automatycznie dostałem rejestrując się do gry wydaje tygodniowo 58 tys + 10 tys na stadion.. więc wychodzę co tydzień na minus... Czy to jest sprawiedliwe?


RE: pensje zawodników - daehniks1 - 2011-08-31

jestem za tym aby zostało tak jak jest


RE: pensje zawodników - Prosper - 2011-08-31

Obecnie jest dobrze
Wolski w wyższych ligach też się sporo płaci za pensje I co sezon ona wzrasta Bo trzeba kontrakty przedłużać A kokosów się nie zarabia jak niektórym się wydaje


RE: pensje zawodników - MichalKR - 2011-08-31

no Prosper ale co lige sponsoring wzrasta o 20tys ja w 4lidze za 14zawodników płacę około 60-70tys czyli wychodzę na swoje a Wolski z jego sponsoringiem nie ma szans wyjść na prostą . A do tego należy uwzględnić tempo rozwoju gry i w tedy wyjdzie nam że za jakiś czas powstanie 7liga a tam sponsoring będzie wynosił 44tys czyli gracza nie będzie stać na utrzymanie zawodników przydzielonych mu losowo Uśmiech