Oficjalne forum gry Speedway-World
Poraz kolejny ten sam błąd. - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Poraz kolejny ten sam błąd. (/showthread.php?tid=4800)

Strony: 1 2


Poraz kolejny ten sam błąd. - Siwy1296 - 2013-12-22

Po biegu 13 czyli przed 14 pierwszym z nominowanych nie da się zrobić zmiany na bieg 15. Wyświetla się komunikat "Dokonałeś zmiany zbyt późno". Po 14 natomiast zmianę tą da się zrobić bez żadnego problemu.

Zgłaszałem to w starej wersji i miało być poprawione w nowej, ale jak widać nie jest Uśmiech


RE: Poraz kolejny ten sam błąd. - GM_Kuba - 2013-12-22

czyli chciales dokonac,zmiany po godzinie 9.42 czyli juz po rozegraniu biegu


RE: Poraz kolejny ten sam błąd. - Jack21 - 2013-12-22

Nie, przecież opisał Tobie sytuacje dokładnie
po skończonym 13 biegu pojawiają się okienka na biegi 14 i 15 i na 14 zmiany możesz robić a na 15 nie bo wyświetla się monit "Dokonałeś zmiany zbyt późno" i dopiero po rozjechaniu 14 biegu czyli jak zostaje samo okno zmiany na 15 bieg to wtedy można zmieniać, więc oś tu jest nie tak i tak jak powiedział Siwy zgłaszane to było wiele razy, sam też o tym pisałem już wcześniej


RE: Poraz kolejny ten sam błąd. - ADM_Henrik - 2013-12-22

Mylicie się jeśli chcesz dokonać zmian nominowanych w składzie gdy zawodnicy mają równą ilość punktów na 14 i 15 bieg to musisz wykonać to przed rozegraniem 14 biegu .
Należy w takim wypadku zaznaczyć w 14 biegu obok zawodnika którego chcemy zamienić kółeczko i wpisać zawodnika którego ma zastąpić w 15 biegu , wtedy automatycznie obaj zawodnicy zamieniają się miejscami w składach na bieg 14 i 15.
Wszytko działa bo dzisiaj sam dokonałem zmiany składów nominowanych w meczu swoim gdy Jabłoński był wstawiony do 14 biegu a Węgrzyk do 15 biegu.Obaj mieli po 7 punktów po 13 biegach.


RE: Poraz kolejny ten sam błąd. - Jack21 - 2013-12-22

ale robiłeś zmiany w 14 a nam chodzi gdy przed odbyciem 14 chcemy w 15 puścić juniorka np


RE: Poraz kolejny ten sam błąd. - drops - 2013-12-22

dokładnie w 15 biegu chciałem puścić juniora za seniora żeby miał równe 13 biegów liczone do sprawności a nie mogłem a 14 mogłem zaznaczę że najpierw chciałem dokonać zmiany w 15 lecz się nieudało efekt taki że sprawności nie będzie Lech Hossaja (junior) miał zastąpić Sebastiana Grodzkiego (senior)


RE: Poraz kolejny ten sam błąd. - ADM_Henrik - 2013-12-22

Jak chcesz juniorka puścić w 15 to zrobisz to po rozegraniu przecież 14 biegu. To w czym niby jest problem Uśmiech


RE: Poraz kolejny ten sam błąd. - Jack21 - 2013-12-22

no w tym że niby dlaczego nie mogę tego zrobić przed 14? w czym jest problem? i dalczego jest głupi monit "Dokonałeś zmiany zbyt późno" skoro nawet 14 jeszcze się nie odbył, zróbcie to jak należy


RE: Poraz kolejny ten sam błąd. - Siwy1296 - 2013-12-22

Dokładnie mi też chodziło o juniora za seniora. Skoro można po 14 to dlaczego nie można tego zrobić przed 14 biegiem ? Non sens... Czasem może ktoś nie mieć tych 3 minut żeby poczekać na wynik 14 biegu tylko chciałby od razu po 13 zrobić.


RE: Poraz kolejny ten sam błąd. - kamykov - 2013-12-22

Na moje jak ktoś chce zmiany w 15 biegu to robi to przed tym biegiem a nie dwa biegi wcześniej.
Jak można nie mieć 3 minut czasu???


RE: Poraz kolejny ten sam błąd. - Jack21 - 2013-12-22

dobra to niech tak będzie ale poprawnie zrobione i bez komunikatów od czapy
jak nie można tego poprawić to niech chociaż będzie komunikat "Zmianę możesz dokonać po rozegraniu 14 biegu" bo to co teraz jest wprowadza w błąd tych mnie doświadczonych


RE: Poraz kolejny ten sam błąd. - Siwy1296 - 2013-12-22

Kamykov. A jak podaje się w żużlu skład na biegi nominowane to również odrazu można podać zmiane do 15 biegu. (Maciek Janowski często tak jeździł, oraz na starych zasadach przed zmiana juniorów tylko na Polskich Chris Holder). Skoro dążymy do rzeczywistości w jakimkolwiek stopniu to taką drobnostkę można by dopracować albo jak mówi Jack chociaż zmienić ten komunikat.


RE: Poraz kolejny ten sam błąd. - kamykov - 2013-12-23

Ale po co grzebać przy tym jak wystarczy poczekać 3 minuty, chyba nikogo to nie zbawi.


RE: Poraz kolejny ten sam błąd. - Jack21 - 2013-12-23

Chyba nikogo nie zbawi chociaż napis w info poprawić...

z takim stosunkiem olewczym to my tej gry na szczyt nie wyciągniemy Język


RE: Poraz kolejny ten sam błąd. - ADM_Henrik - 2014-01-02

Zostało to poprawione i w takim przypadku opis teraz będzie prawidłowy czyli:

Zmiany tej możesz dokonać po rozegraniu 14 biegu !

[Obrazek: zmiana-sw_ephpsqh.JPG]