Oficjalne forum gry Speedway-World
zgłaszanie podejrzenia 2 kont przez 1 gracza - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: zgłaszanie podejrzenia 2 kont przez 1 gracza (/showthread.php?tid=484)



zgłaszanie podejrzenia 2 kont przez 1 gracza - daehniks1 - 2011-08-31

witam nie znalazłem działu na forum aby można było zgłaszać tego rodzaju oszustw a przecież one są też zakazane:

regulamin gry:

Członkom nie wolno posługiwać się nieuczciwymi metodami w korzystaniu z serwisu. Jakikolwiek środek techniczny, który umożliwia Członkom uzyskanie jakiegokolwiek wpływu na wynik rozgrywki w sposób inny niż poprzez wykazanie się umiejętnością logicznego rozumowania lub też eliminację z gry elementu przypadku uważany jest za nieuczciwy w powyższym rozumieniu. W szczególności za nieuczciwe uważane jest posłużenie się wieloma Kontami, podawanie się za innego Członka, lub umyślne doprowadzanie do przegranej w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej, nieuzasadnione przeciąganie gry, przyrzekanie innym Członkom korzyści materialnej z tytułu wygranej lub przegranej.


wiec jezeli ktos ma podejrzenie ze jakis gracz gra na 2 kontach niech tutaj to zgłosi mimo tego ze ma zgłoszone konto rodzinne
witam zgłaszam oszustwo w tym dziale ponieważ tak naprawde nie ma działu na tego rodzaju oszustwa ! zanim ktokolwiek sie wypowie prosze o uwazne zapoznanie sie
z tym tekstem przeanalizowanie dogłebne sprawy nie pisania głupot tylko sztywnego trzymania sie regulaminu gry i dowodów !!dowody sa 2 merytoryczne"wypowiedzi z forum,logika oraz print scrn
z rozmowy prv"

zgłaszam oszóstwo typu gry na 2 kontach przez 1 osobe !! oraz wykorzystywania 2 kont do zyskania przewagi w SW :

regulamin:


6 punkt regulaminu:

Członkom nie wolno posługiwać się nieuczciwymi metodami w korzystaniu z serwisu. Jakikolwiek środek techniczny,
który umożliwia Członkom uzyskanie jakiegokolwiek wpływu na wynik rozgrywki w sposób inny niż poprzez wykazanie się umiejętnością logicznego
rozumowania lub też eliminację z gry elementu przypadku uważany jest za nieuczciwy w powyższym rozumieniu. W szczególności za nieuczciwe uważane
jest posłużenie się wieloma Kontami, podawanie się za innego Członka, lub umyślne doprowadzanie do przegranej w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej,
nieuzasadnione przeciąganie gry, przyrzekanie innym Członkom korzyści materialnej z tytułu wygranej lub przegranej.


podkreslam"W szczególności za nieuczciwe uważane
jest posłużenie się wieloma Kontami, podawanie się za innego Członka, "

7. punkt regulaminu:

Jeśli w grze bierze udział ktokolwiek z Twojej rodziny i Wasze adresu IP są identyczne gracze są zmuszeni do zgłoszenia tego faktu poprzez oficjalne forum gry.
Wszystkie transfery między wami są zabronione i karane banem kont.

podkreslam"Jeśli w grze bierze udział ktokolwiek z Twojej rodziny"

zgłoszenie dotyczy tych kont:

Nazwa drużyny: Gladiatorzy Polnocy [VIP!]
Użytkownik: specjal2010
Liga rozgrywkowa: 3 liga 4 klasa, miejsce 1.
Stadion: Koloseum
Region: Pomorskie
Adres e-mail: Adres email ukryty
Data rejestracji: 2010-11-30 11:35:15
Ostatnio widziany: 2011-08-29 19:35:08

oraz

Nazwa drużyny: Wybrzeze Gda [VIP!]
Użytkownik: specjal2009
Liga rozgrywkowa: 2 liga 1 klasa, miejsce 2.
Stadion: WMG
Region: Pomorskie
Adres e-mail: Adres email ukryty
Data rejestracji: 2010-11-18 14:02:39
Ostatnio widziany: Online

było zgłoszenie gry na 1 ip ale:

po 1 ktos kto gra 2 zespołami sam wiadomo ze zgłosi wójka,ciotke,brata itd

sztywne dowody czyli rozmowa moja na prv z graczem gdzie sam stwierdził ze nie gra jego członek rodziny gdyz przebywa gdzie indziej tylko on pilnuje mu konta

link z print Scrn: http://zapodaj.net/8b4fa9571795.bmp.html

jezeli ktos uwaza ze to zostało zmontowane to mam prozbe do administracji aby sprawdziła moja poczte bo na 99,9% moze a jak nie to dam adminowi hasło.

gracz specjal sam przyznał ze jego "brat" nie gra teraz a on sam opiekuje sie kontem brata: czyli gra na 2 konta bo tak naprawde brat nie moze grac. ok mozna opiekowac
sie kogos kontem ale powstaje pytanie jak długo?? jest to opiekowanie a kiedy zaczyna sie gra na 2 konta. zacznijmy od tego ze to jest dobra wymówka kolego specjal jezeli twój
brat jest na wakacjach to ma gdzies SW tylko mysli co bedzie robił jak wyskoczy!!! pozatym jak pisałes mi na prv wychodzi na przepóstke czyli oznacza to ze jest po sprawie przed koncem
bo przed nie daja wolnego z tego rodzaju instytucji to kiedy on te konto niby załozył na przepusce???i jak ma zamiar grac 3 dni co kilka miesiecy??watpie bo jak bedzie na przepustce
to bedzie miał gdzies SW bedzie wolał inaczej spedzic czas jak dla mnie oszukujesz nas wszystkich grajac na 2 konta bo
nikt nie jest wstanie sprawdzic czy logujesz sie ty czy brat !! (jezeli administracja moze niech sprawdzi logowania odstepy tych 2 kont) to tak samo jakbym napisał ze mój ojciec jest
w delegacji załozył konto a ja opiekuje sie nim !
pomijam fakt tego czy twój brat istnieje!!


pozatym wczoraj sam przyznałes na forum w czacie ze twój brat nie gra tylko ty!!!

do tego dochodzi próba zatarcia śladów mianowicie jak sprawa wyszła napisałesz szybko do stefika aby skasował konto twoje te w nizszej lidze 3 lidze !!! mało tego przed skasowaniem konta wystawiłes wszystkich zawodników na LT nie wiem co miałes na celu robiac to ale to tez jest jakies podejrzane poniewaz nawet jakby konto zostało skasowane ci zawodnicy powinni trafic na lt jako wolni po sezonie!!


link: http://www.speedway-world.pl/i,zawodnicy-444

mało tego piszesz ze twój brat grał i mu konto pilnujesz a loginy sa bardzo podobne:
specjal2009
specjal2010

pozatym kazdy z nas moze pozakładac 10 kont i napisac ze cioci wójkowi i innym członka rodziny pilnuje bo po co beda zaczynac gre z nizszej ligi skoro moze kiedys zagraja i bedą w wyzszej lidze !!! działałes na niekorzysc nowych graczy co dopiero zaczynaja gre z 5 ligi blokujac im miejsce w 3 lidze!!

reasumując grałes na 2 konta , próbowałes zatrzec slady, działałes na szkode SW robiac celowe zamieszanie wystawiajac wszystkich tych co mogłes na LT przed skasowaniem konta!

wnosze o :

kara max: bany na dwa konta , bany na konta rodzinne

min kara : 1mln grzywny w SW blokada transferów na 1mc degradacja o 2 ligi do tyłu czyli po sezonie zamiast awansu spadek do 4 ligi!!!

i tak mysle ze to mało dla takich jak ty oszustów !!!

podejrzane wydało sie juz to jak wypowiedziałes sie na forum w innym dziale link:

http://www.speedway-world.pl/forum/showthread.php?tid=454&page=2

"ci co sa aktywni to szukaja okazji i licytuja!!"
czego szukaja ? ile mozna szukac ? Od kiedy pamietam to ty zawsze masz 15 zawodnikow na lt do tego kupujesz malo wartych zawodnikow. Kto ma tyle czasu by pilnowac nieuczciwych graczy, do tego jedynie po ip mozna stwierdzic ze to jest lewy transfer ( zalozyc konto z innego ip to nie jest duzy problem - rodzina, znajomi ktorych systematycznie odwiedzasz tez maja neta)


dla mnie sprawa jest jasna i prosta wczoraj dwaj admini widzieli co pisał czyli ze sam przyznał ze brat nie gra tylko on !!!

ten post pozostaje tylko dla administracji bo to od nich zalezy kara i dodam ze nie chodzi o robienie transferów tylko o posiadanie 2 kont przez 1 gracza !!

to od was zalezy czy inni beda mieli po kilka kont a napisze ze brat gra !!! jest to ciezkie do udowodnienia ale w tym przypadku nie ma wątpliwosci czyli :
-sam przyznał to na SB
-printscrn
-prozba o szybką kasacje konta
-wystawienie wszystkich na LT


a i moja prozba o blokade transferów z tego zablokowanego konta niech ci zawodnicy trafia po sezonie jako wolni tak jak powino byc od poczatku!!
i prozba do administracji aby kasowali wypowiedzi innych graczy "komentarze" bo to tylko administracja powinna sie wypowiedziec i opcenic poniewaz tu nie chodzi o transfery a zasiadanie ip to samo : 2 konta 1 gracz o tym nalezy pamietac


RE: zgłaszanie podejrzenia 2 kont przez 1 gracza - GM_Kuba - 2011-08-31

Gra an dwa konta była by wtedy gdyby pojawiły się transfery a wtedy był by nie odwołalny ban. Transferów nie było, jego brat kiedyś grał ale musiał zawiesić gre, wiec specjał przejął jego konto na czas jego nie obecności aby trzymać dla niego drużynę.

Nie rozumiem Twojego zdziwienia i wniosków o bany skoro i tak jedno konto już zostało zbanowane a zawodnicy wystawieni aby się nie marnowali ale specjal i tak ich nie kupi bo ma zakaz ode mnie.


RE: zgłaszanie podejrzenia 2 kont przez 1 gracza - daehniks1 - 2011-08-31

stefik4 konto zostało nie zbanowanie a usuniete na prozbe specjala poniewaz wyszło na jaw ze gra na 2 konta ( zaciera slady) jak juz bo sam mi to napisałesUśmiech dalej jak brat bedzie chciał grac to niech zacznie sobie jak wszyscy od nizszej ligi! mało tego jakby to nie wyszło go specjal grał by na 2 konta dalej pod pretekstem pilnowania konta bratu !!

pozatym:

http://www.speedway-world.pl/forum/showthread.php?tid=451

jest to twoja wypowiedz stefik: " Mozliwe jest granie kogos z Twoje rodziny na drugim koncie, ale jeden gracz powinie miec 1 konto. "

wiec chciałbym aby raz na zawsze było to okreslone i jezeli mozna dla rodziny konto pilnowac to zakładam dla swojej i przypuszczam ze wielu graczy zrobi to samo
brat nie gra a ze kiedys załozył to juz inna bajka ja moge tez napisac ze siostra przyjechała załozyła konto a ja jes pilnuje jak w przyszłym roku bedzie znowu to pogra
dla mnie sprawa jest prosta Uśmiech i czy zostanie ukarany czy nie i tak bedzie dla mnie ok Uśmiech z prostego powodu jak zostanie ukarany bedzie nauczka dla tego tyku oszustw!! jak nie to popilnuje konta rodzinieUśmiech


RE: zgłaszanie podejrzenia 2 kont przez 1 gracza - GM_Kuba - 2011-08-31

Konto zostało zbanowane nie usunięte, po tym gdy specjal sie dowiedział że bart jedna nie wróci do domu. Mozna komus pilnowac konta lecz to tez ma swoje granice.


RE: zgłaszanie podejrzenia 2 kont przez 1 gracza - daehniks1 - 2011-08-31

(2011-08-31, 11:46:49)stefik4 napisał(a): Konto zostało zbanowane nie usunięte, po tym gdy specjal sie dowiedział że bart jedna nie wróci do domu. Mozna komus pilnowac konta lecz to tez ma swoje granice.



dobra zamknij ten temat heheh przestan bo afera jest grubymi nicmi szyta i ma poparcie u ciebie hehehe dobra zamknij temat UśmiechUśmiechUśmiech nagle brat nie wróci UśmiechUśmiech stefik badzmy powazni 2 adminów wczoraj widziało co pisał ze brat na przepustke przyjezdza Uśmiech smieszne to jest konto usuniete 2 dni temu a wczoraj pisał ze wróci nie chcesz dac mu bana to nie proste wystarczy ze ja juz wiem jak to idzieUśmiechUśmiech



zamknij temat bo nie chcesz nic z tym zrobic ale tez nie chcesz zrobic ze popierasz moim zdaniem uwazasz w tym momecie je skasował konto i jest ok ( sorry) " bana dostał " UśmiechUśmiech nie chce mi sie robic kolejnych printscrn


RE: zgłaszanie podejrzenia 2 kont przez 1 gracza - specjal2009 - 2011-08-31

Twoja wypowiedz


Post: #122
RE: Zgłaszanie przekrętów transferowych
speed jaja sobie robisz?? teraz mi dajesz bana na drugą druzyne?? to proste ze taktyke prowadzenia ekip mam tą samą ! chyba zapomnieliscie jak niektóre ekipy miały po 100 zawodników!!

login:daehniks1 ekipa daehniks1 gorzów
loginZdezorientowanypawn1488 ekipa stal gorzów

bany?? wytłumacz mi jak mozesz dokładnie na czym niby ma polegac mój bład w grze menadzerskiej dobra speed jak sobie chcesz !! bede teraz zgłaszał transfery powyzej 500 tys !!!

link do zawodnika!!!

http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-3042

zobacz sobie jak pojechał w 1 meczu po sprzedazy pozatym lat 21 czyli junior!!! w dodatku 5 talent!!

oswiadczam ze kazdy transfer jak znajde czas powyzej 500 tys zgłaszam jako wałek skoro sda na liscie zawodnicy jakies słabiaki z lipnym talentem i ida za 800 tys?? a ku... ktos sie czepia ze sprzedaje zawodników za 900 tys ?? sw robi sie chore powoli przez takie podejscie aby było smieszniej podczepiam linki do 2 turnieji co jechał ten zawodnik oba wygrał !!!

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-207

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-207

ta i co 900 tys heh wałek?? nie chce mi sie juz pisac na ten temat po prostu w wolnej chwili zgłaszam wałki zawodników powyzej 500 tys !! zobaczymy jak bedziesz oceniał a jest co zgłaszac na liscie transferowej pozdro z uk

------------------------------------------------------------------------------------------------------
link do posta -> http://www.speedway-world.pl/forum/showthread.php?tid=17&page=13

Czyli co sam na siebie bata krecisz??
Załacze tu chwilowo skana, nazwiska zamazalem z wiadomych powodow
-Teraz przyjdz i powiedz mojemu bratu ze ma zaczynac od nowa


RE: zgłaszanie podejrzenia 2 kont przez 1 gracza - daehniks1 - 2011-08-31

UśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech zawsze mozna cos napisac aby przekrecic prawde jak to politycy u nas robia Uśmiech

a ja napisze tak :


Szwadron 97 - Niepoprawni politycznie

taki zeskół narodowy Uśmiech

" Tekst piosenki:

"Prawda jest prawdą i nie jest zbyt głośna
Sprawiedliwość a prawo - zgodność pozorna
Niewygodne słowa z naszych ust
Tak ranią wrogów, tępiących nasz ród ...................... "


zamknij temat hehe UśmiechUśmiech pozdrawiam


RE: zgłaszanie podejrzenia 2 kont przez 1 gracza - Prosper - 2011-08-31

oszust szuka oszustów hehe dobre
Już o wałkach transferowych lepiej nie wspominać
daehniks1 zajmij się lepiej pakowaniem książek to tornistra bo jutro idziesz do szkoły ,a nie szukasz czegoś u kogoś co sam zrobiłeś
Daje rękę że 90% osób które ma zgłoszonych po 2 drużyny to i tak jedna osoba A bracia ciotki i wujkowie to zwykła fikcja
To co trzeba zbanować prawie co drugą drużynę


RE: zgłaszanie podejrzenia 2 kont przez 1 gracza - daehniks1 - 2011-08-31

specjal napisze ci to hehe dla mnie jestej kłamcą oszustem UśmiechUśmiech a ze po jakims "......... " pojechałes to sie ciesz Uśmiech idz do lustra i popatrz na siebie tak wygladaja kłamcyUśmiech centralnie hehe i dobrze o tym wiemy Uśmiech

i dajcie mi bana za obraze na forum bo pokazałem dowody Uśmiech tylko obraza to jest inaczej kłamstwo jak nazwiecie prawde?? 2 adminów wczoraj widziało o ile pamietam speed i henry (moge sie mylic) ciesz sie oszuscie z 1 konta co ci zostałoUśmiech bo drugie ze strachu zgłosiłes do skasowania Uśmiech
co do moich transferów nigdy nie było powiazan ip Uśmiech

77. Wawrzyniec Niedzielański Stal Gorzów Żmije Krzemieniewo 2011-08-12 156 001 zł
78. Robert Stopaj Stal Gorzów KMO 2011-08-12 156 001 zł
79. Alfons Szewczyk Stal Gorzów mychy zielona góra 2011-08-15 260 001 zł
80. Oktawian Bakuła KM Bydgoszcz Stal Gorzów 2011-08-16 42 796 zł
81. Szymon Fronc Hawaiki Team Rzeszów Stal Gorzów 2011-08-17 17 zł
82. Makary Chanyszkiewicz ŻKS Ostrovia Ostrów Stal Gorzów 2011-08-18 60 840 zł
83. Izydor Rembas Stal Gorzów ZKSOSTROW 2011-08-18 332 801 zł
84. Rainer Ginglas Royal Zielona Góra Stal Gorzów 2011-08-18 11 zł
85. Herbert Baniak Stal Gorzów Speedway Kanisteral 2011-08-21 350 000 zł
86. Klaudiusz Kowalski Stal Gorzów KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra 2011-08-21 1 237 355 zł
87. Kasper Żmuda Stal Gorzów RYBNIK 2011-08-21 624 001 zł
88. Kajetan Fornalik Stal Gorzów Wisła Krakówek 2011-08-21 216 323 zł
89. Racibor Biała Rozdziewiczacze Turbo Ptysia Stal Gorzów 2011-08-22 16 878 zł
90. Alojzy Wilk Stal Gorzów PGE Marma - Stal Rzeszów 2011-08-23 156 001 zł
91. Jeremiasz Wróblewski ZKS Zdunek Rzeszów Stal Gorzów 2011-08-24 3 000 000 zł
92. Mikołaj Góralski Stal Gorzów Speed Team Grudziądz 2011-08-27 1 872 001 zł
93. Ildefons Cilski Stal Gorzów Cocmos Świeradów Zdrój 2011-08-29 312 001 zł
94. Wit Piszcz Stal Gorzów ZieloniGniezno 2011-08-29 156 001 zł
95. August Ciźla Stal Gorzów 19 Kolejarz 2011-08-30 312 001 zł

- klikając w ten obrazek, zgłaszasz podejrzenie przekrętu.


zobacz ilu moich kolegów graUśmiechUśmiech buhahaha tyle ip ile transferów
(2011-08-31, 12:03:05)Prosper napisał(a): oszust szuka oszustów hehe dobre
Już o wałkach transferowych lepiej nie wspominać
daehniks1 zajmij się lepiej pakowaniem książek to tornistra bo jutro idziesz do szkoły ,a nie szukasz czegoś u kogoś co sam zrobiłeś
Daje rękę że 90% osób które ma zgłoszonych po 2 drużyny to i tak jedna osoba A bracia ciotki i wujkowie to zwykła fikcja
To co trzeba zbanować prawie co drugą drużynę

dla twojej informacji prosperUśmiechUśmiech mam 30 lat:0 tyle ze juz po ulicach nie biegam Uśmiech a z kad jestes napisz mi proszeUśmiech
a tobie prosper bym przesłał jakie ksiazki pakujemy UśmiechUśmiech taki link o nas z youtubeUśmiech
temat zamknijcie i jak chcecie to dajcie mi bana na forum czy co tam chcecieUśmiech

a kolega prosper juz sie okreslił :

Daje rękę że 90% osób które ma zgłoszonych po 2 drużyny to i tak jedna osoba A bracia ciotki i wujkowie to zwykła fikcja
To co trzeba zbanować prawie co drugą drużynę

dla mnie ma inne konta tyle ze dowodów nie ma w przeciwienstwie do specjala


RE: zgłaszanie podejrzenia 2 kont przez 1 gracza - GM_Kuba - 2011-08-31

Koniec. Sprawa rozwiązana jedno konto zbanowane i juz.