Oficjalne forum gry Speedway-World
Rekord TOru - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Rekord TOru (/showthread.php?tid=4844)



Rekord TOru - Wisnia - 2014-02-03

Mam taką propozycje aby rekord toru rozdzielić na oficjalny(ustanowiony w spotkaniach ligowych) i nieoficjalny (sparingi). Ja np chciałbym aby to mój zawodnik był rekordzistą mojego toru lecz po sparingu z 3 ligowcem nie mam szans w najbliższym sezonie i pewnie w kolejnym na pobicie go. Oczko


RE: Rekord TOru - Marek79 - 2014-02-03

Wisnia... ale pierdoly opowiadaszJęzyk
Bez urazy ale mysle ze mamy o wiele wazniejsze tematy do analizowania, nie trzeba bylo jechac z 3 ligowcem u siebie i tyle. Moim zdaniem rekord toru powinien byc taki jaki jest.
Pozdro.


RE: Rekord TOru - Wisnia - 2014-02-03

według mnie lepiej by było po prostu rozdzielić oficjalny rekord toru od nieoficjalnego i tyle. Skoro dla kogoś to są pierdoły to mi przykro ;p Jeśli więcej osób oceni tą propozycje jako pierdołę to ok przyznam rację Markowi. Nie ukrywam, że argument : "nie trzeba było jechać z 3 ligowcem" jakoś do mnie nie trafia Oczko


RE: Rekord TOru - Teves - 2014-02-03

Wiśnia, podchodzisz do tematu troche jak dziecko..."Ja sie z toba nie bawie, bo ty jesteś lepszy". Tak samo jest z tym rekordem. Jest jeden tor, tor na którym jeżdżą żużlowcy. Najlepszy czas jest rekordem toru...nie może byc coś takiego jak drugi rekord...


RE: Rekord TOru - Jack21 - 2014-02-03

Trochę dziecinnie piszesz Wisnia. Ktoś zrobił rekord to zróbmy dwa rekordy i co później ktoś Ci zrobi nowy rekord to co 3 a później 4 rekord zrobimy? może zrobimy rekordy ustanowione w poniedziałki, wtorki i inne dni tygodnia to wtedy może nasi zawodnicy gdzieś się załapią Duży uśmiech Sorry ale pomysł jak i tłumaczenie mnie kompletnie nie przekonują, rekord to rekord i jest jeden to z samej definicji tego słowa Język


RE: Rekord TOru - Wisnia - 2014-02-04

Nie dopowiadajmy mi czegos czego nie powiedziałem. W moim pomysle chodziło tylko o to aby podzielic rekord toru na oficjalny i nieoficjalny z racji dużej roznicy czasow osiaganych przez zawodnikow z 5 ligi a np z 3. Skoro pomysł sie nie spodobał to zamykamy temat Uśmiech


RE: Rekord TOru - Jack21 - 2014-02-04

ja po prostu dla kontrastu podałem te przykłady nic nie chciałem dopowiadać jako Twojego Duży uśmiech


RE: Rekord TOru - Zwolen - 2014-02-04

Sam możesz prowadzić sobie takie statystyki, kartka, długopis, zakładka rozegrany mecze i jedziesz ;-)


RE: Rekord TOru - Teves - 2014-02-04

(2014-02-04, 00:14:34)Wisnia napisał(a): Nie dopowiadajmy mi czegos czego nie powiedziałem. W moim pomysle chodziło tylko o to aby podzielic rekord toru na oficjalny i nieoficjalny z racji dużej roznicy czasow osiaganych przez zawodnikow z 5 ligi a np z 3. Skoro pomysł sie nie spodobał to zamykamy temat Uśmiech
NA prośbę, ZAMYKAM!