Oficjalne forum gry Speedway-World
Liga w jedną środę miesiąca - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Liga w jedną środę miesiąca (/showthread.php?tid=496)

Strony: 1 2


Liga w jedną środę miesiąca - damianj002 - 2011-09-04

W ubiegłym sezonie w każdym miesiącu jeden mecz ligowy był rozgrywany również w sobotę. Teraz w soboty są zawody indywidualne więc sobota odpada. Moja propozycja to rozgrywanie od kolejnego sezonu jednego meczu ligowego w miesiącu w środy. Według mnie 1 x mecz na tydzień to mało, dzięki temu skrócił by się trochę sezon który i tak jest długi Uśmiech Na pewno większość graczy byłoby za, bo po wycofaniu ligi z jednej soboty w miesiącu było duże niezadowolenie. Co wy na to ?


RE: Liga w jedną środę miesiąca - MichalKR - 2011-09-04

nie mam zdania ale raczej jestem na NIE ponieważ uważam że długość sezonu jest ok. jedynym problemem są boty w niższych ligach Uśmiech


RE: Liga w jedną środę miesiąca - kamykov - 2011-09-04

NIE w środa to masakra jakaś niektórzy mają nie normowane godziny pracy a zresztą ustalili na 1 kolejkę w tygodniu to nie widzę sensu nagle wracać do 2


RE: Liga w jedną środę miesiąca - ADM_Henrik - 2011-09-04

Tak się składa że większość właśnie wybrała to że jest jedna kolejka w tygodniu i tak też zostanie Język
Pytanie było zadane w tej sprawie i wyniki była następujące

1. Czy chcecie dwie kolejki ligowe w weekend, jedną czy np 4 weekendy podwójne reszta pojedyncze?

a) 1 kolejka na tydzień 29
b) 4 week. reszta poj. 4
c) 2 kolejki na week 6


RE: Liga w jedną środę miesiąca - Squall1 - 2011-09-04

elo, to nie Liga Mistrzów aby we środę jeździć - jest dużo ekip których menago pracują w niedzielę - nie wspominając o środzie - nie przejdzie


RE: Liga w jedną środę miesiąca - GM_Kuba - 2011-09-05

Nie. W grze jest b. dużo uczniów i osób pracujących i środa jest bardzo złym dniem. Jak na razie będzie 1 kolejka na tydzień. W następnym sezonie pomyślimy nad 4 kolejkami podwójnymi.


RE: Liga w jedną środę miesiąca - daehniks1 - 2011-09-13

od dawna jestem za tym aby szybciej sezon przebiegał wiec na TAK


RE: Liga w jedną środę miesiąca - Bartas17BDG - 2011-09-17

dobry pomysł dał stefik ale ja bym jeszcze więcej dał bo teraz ok 20 tygodni trwa sezon tak? A ja bym zrobił coś w stylu 15 tygodni około.

pozdro


RE: Liga w jedną środę miesiąca - daehniks1 - 2011-09-17

(2011-09-05, 11:33:19)stefik4 napisał(a): Nie. W grze jest b. dużo uczniów i osób pracujących i środa jest bardzo złym dniem. Jak na razie będzie 1 kolejka na tydzień. W następnym sezonie pomyślimy nad 4 kolejkami podwójnymi.


moze i tak a o sobocie ktos pomyslał??!!! moze ktos zobaczy ile trwa 1 sezon w realu?? isze to jest sobota i tak naprawde nie mam po co wchodzic na SW dzisiaj bo sie nic nie dzieje dosłownie!!


RE: Liga w jedną środę miesiąca - GM_Kuba - 2011-09-17

a zawody indywidualne?


RE: Liga w jedną środę miesiąca - Bartas17BDG - 2011-09-17

Właśnie zawody indywidualne są ...


RE: Liga w jedną środę miesiąca - speed_55 - 2011-09-18

Jestem na NIE. Znaczna część managerów (ich drużyny) bierze udział w różnego rodzaju cyklicznych rozgrywkach gdzie "jedzie" podstawowym składem. Drugi mecz ligowy w tygodniu zakłóci trening zawodników. Aby mieć więcej emocji w tygodniu wystarczy własnie brać udział w turniejach i organizować zawody indywidualne w soboty.


RE: Liga w jedną środę miesiąca - Bartas17BDG - 2011-09-18

speed sory ale ZI nie dają do IS (sprawność) a jednak ma się jeden skład to i tak 3 mecze trzeba jechać....


RE: Liga w jedną środę miesiąca - speed_55 - 2011-09-18

Wiem, że biegi w ZI nie liczą się do tygodniówki a tylko do XP. Biorąc udział w turniejach, powiedzmy w poniedziałek i piątek plus liga to podstawowy skład jest wykorzystany maksymalnie. Indywidualne zawody są dodatkową atrakcją w nudną sobotę.


RE: Liga w jedną środę miesiąca - Bartas17BDG - 2011-09-18

jaki w poniedziałek turniej jest?