Oficjalne forum gry Speedway-World
Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce (/showthread.php?tid=506)



Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce - Axen - 2011-09-15

Witam.
Jako, ze temat się toczy pod adresem http://www.speedway-world.pl/forum/showthread.php?tid=502 postanowiłem zrobić ankietę, aby oszacować ogólne zdanie graczy.
W skrócie chodzi o to, że w tej chwili dzienny nakład na 1 juniora jest to 1tys-2tys-3tys-4tys-5tys, co przy wybraniu max (5tys) w ciągu sezonu wynosi 630tys złotych. W normalnym życiu nakład na juniora oscyluje w granicach 100-150tys złotych na sezon co powinno dawać nam maksymalnie 1200tys dziennie (można by było zmniejszyć nakład na 250-500-750-1000-1250).
Jeśli chcielibyście doczytać inne informacje i argumenty to zapraszam do wyżej podanego tematu.

Ankieta, ma 2 odpowiedzi. Jeśli jesteś za zmniejszeniem kwot zaznacz TAK, jeśli jesteś za pozostawieniem jak było do tej pory zaznacz NIE.

Pozdrawiam.[/u]


RE: Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce - Zielony815 - 2011-09-15

Na "NIE", ponieważ za tanio będzie i mniej kasy odpłynie, a w większości propozycji jakie są podawane wszyscy chcą aby ta kasa odpływała, więc nie widzę sensu aby teraz zmieniać grę, aby tej kasy mieli gracze więcej...


RE: Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce - daehniks1 - 2011-09-15

na tak i nie chodzi o odprowadzenie kasy bo mozna w inny sposób tylko o opłacalnosc trzymania danego juniora i rozbudowe szkółki


RE: Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce - sothis - 2011-09-15

Ja jestem na tak ale przy zmniejszeniu dofinansowania o 1/5(max1/4) tego co jest teraz


RE: Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce - Axen - 2011-09-15

(2011-09-15, 10:27:21)Zielony815 napisał(a): Na "NIE", ponieważ...

Polecam zapoznać się z tematem do którego link podany jest w pierwszym poście.


RE: Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce - Asteck666 - 2011-09-15

na "NIE"


RE: Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce - Speed - 2011-09-15

ja jestem na Tak


RE: Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce - specjal2009 - 2011-09-15

Co do tego jestem na tak, bardzo duzo kasay trzeba wybulic tygodniowo na adeptow, jezeli posiada ich sie kilku. Co do reszty rozbudowa szkolki i naklad jest dobrze jak jest.


RE: Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce - Zdunek - 2011-09-15

na tak.zgadzam się z przedmówcami.troche kasiorki trzeba w to wpakowac a wyobrazie sobie ze uzbieramy np 6 albo 7 dobrych do szkolki i bedziemy chcieli wykladac max dofinansowanie na nich to ile wtedy kasy dopiero pojdzie.Moim zdaniem trzeba to zmienic..


RE: Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce - matti_1 - 2011-09-15

Również jestem na tak, ponieważ według mnie to za dużo kosztuje i się nie opłaca Uśmiech


RE: Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce - Wilu01 - 2011-09-16

TAK jak koledzy pisali stanowczo za duzo kasy idzie na to.


RE: Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce - kamykov - 2011-09-17

Niektórzy piszą że trzeba wyprowadzić kasę z gry(więc te ceny mają sens)
Trzymając juniorów w szkółce inwestujemy i to nam później przyniesie efekty więc uważam że drogie szkolenie juniorów jest typowo managerskim ruchem czyli "inwestujemy" w przyszłość


RE: Obniżenie stawek dzienniego nakładu na juniora w szkółce - Axen - 2011-09-17

Jeżeli mamy szkolić juniorów po to aby zostali w naszym klubie to może i jest to inwestycja w przyszłość. Jeśli jednak myślimy o sprzedaży juniorów to nie koniecznie jest to inwestycja w przyszłość, bo jak już zostało to zauważone wcześniej, pełne szkolenie juniora wynosi praktycznie tyle samo co jego późniejsza cena Uśmiech