Oficjalne forum gry Speedway-World
przycisk ignoruj gracza w wiadomosciach - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: przycisk ignoruj gracza w wiadomosciach (/showthread.php?tid=522)



przycisk ignoruj gracza w wiadomosciach - daehniks1 - 2011-09-28

mam propozycje aby wprowadzic przycisk "ignoruj gracza" w wiadomosciach !! czyli po nacisnieciu tego przycisku u danego gracza nie bedziemy dostawali wiadomosci od danego gracza!!!

powód jest prosty :

sa gracze tzw" PŁACZKI ,którzy sie zala płacza wysyłaja jakies głupie wiadomosci itd" min teraz jak sa wolni gracze licytuje zawodników i dostaje wiadomosci typu:

gracz: Zapier Dalaj Porekord ( za sama nazwe druzyny powinien byc ban"

"Żałosne. " , "poza tym, ciebie chyba admini powinni wziąc w obroty, bo nie dość że podbijasz ceny, to na dodatek próbujesz wszystkim pozabierać tych nowych zawodników. Uśmiech

o a najlepszą radą będzie zmiana hasła koleżko. "

"Właśnie dałeś mi powód do zgłoszenia Twojej wiadomości administracji. DZIĘKI.
p.s. naucz się spokoju, kultury, a przede wszystkim dorośnij i zmądrzej.
Uśmiech "

"O i kolejna wiadomość dla administracji : ) Pisz tak dalej, a szybko się z tych słów wycofasz, dziecinko.
Ile ty masz lat, 10, 7, że tak żałośnie piszesz ? : D "

moja odpowiedz była krótka dla takich graczy co mi placzą ze licytuje danego zawodnika!!! "min niech sie ida zalic do rodziny a nie mi w SW " itd itp dlatego jestem za wprowadzeniem opcji ignorowania gracza co wy na to?? pzdr
"podbijasz ceny, to na dodatek próbujesz wszystkim pozabierać tych nowych zawodników" -- od tego chyba sa licytacje !! w sumie to dla kolegi nie powinismy licytowac aby za 1 zł kupił Uśmiech

"najlepszą radą będzie zmiana hasła" niech mnie nie rozsmieszaUśmiech nie napisze nic wiecej gdyz to grozbaUśmiech


RE: przycisk ignoruj gracza w wiadomosciach - CRiZ - 2011-09-28

Od mojego brata:
"ha ha ha żałosne.

Właśnie tym postem udowodniłeś, jaki jesteś płaczek. poza tym zachowujesz się jak 10 latek, który po jakiejś drobnej uwadze, wypisuje śmieszne rzeczy.

"
Poza tym, jako brat, chciałbym zgłosić, że z tym graczem notorycznie sa problemy.
Nie dość że podbiera wszystkich zawodników, to na dodatek specjalnie podbija ich ceny.
Także, bynajmniej dla mnie, ten post tego dziecka, że tak się wyrażę, jest śmieszny.
Poza tym nie wspomniał o swoich wiadomościach, które z chęcią skopiuję, w next poście.

Groźba ? wgl znasz to określenie ?
Sam początek zdania "najlepszą radą..." wgle wyklucza określenie tego jako groźby.
"w sumie to dla kolegi[...]" - nie licytuje się graczy dla kolegi tylko dla siebie.
"żalisz sie?[...] idź się żalić do rodziny" - to jest obraza gracza i brak kultury za co powinno być ostrzeżenie, choć w twoim przypadku powinien być ban, gdyż tej kultury nigdy nie nabierzesz.
a jeśli to nie przekonuje, określenie "płaczek" wystarczy, choć to jest dosyć żałosne określenie i ukazuje twoje ograniczenie umysłowe, językowe i kulturowe.

A nazwa drużyny nie jest nieprzepisowa, chyba że byłaby napisana poprawnie. ; ) także, proste jest to, że brak ci jeszcze obycia intelektualnego.


RE: przycisk ignoruj gracza w wiadomosciach - daehniks1 - 2011-09-28

BEZ KOMENTARZA co wy na to aby wprowadzic opcje ignoruj gracza??
(2011-09-28, 15:31:32)CRiZ napisał(a): Od mojego brata:
"ha ha ha żałosne.

Właśnie tym postem udowodniłeś, jaki jesteś płaczek. poza tym zachowujesz się jak 10 latek, który po jakiejś drobnej uwadze, wypisuje śmieszne rzeczy.

"
Poza tym, jako brat, chciałbym zgłosić, że z tym graczem notorycznie sa problemy.
Nie dość że podbiera wszystkich zawodników, to na dodatek specjalnie podbija ich ceny.
Także, bynajmniej dla mnie, ten post tego dziecka, że tak się wyrażę, jest śmieszny.
Poza tym nie wspomniał o swoich wiadomościach, które z chęcią skopiuję, w next poście.

nie od brata a z twojego 2 konta Uśmiech i nie chciał bys lewaku zobaczyc w realu tego dzieciaka płaczkoUśmiech dla mnie na takich jak ty wystarczy przycisk " ignoruj gracza" i nie płacz wiecej mi na prv !! stac mnie to kupuje po licytacji ciekawe do ileu graczy napisałes to samo co licytowali aby na litosc ich wziasc!!


RE: przycisk ignoruj gracza w wiadomosciach - CRiZ - 2011-09-28

(2011-09-28, 15:31:51)daehniks1 napisał(a): BEZ KOMENTARZA co wy na to aby wprowadzic opcje ignoruj gracza??
(2011-09-28, 15:31:32)CRiZ napisał(a): Od mojego brata:
"ha ha ha żałosne.

Właśnie tym postem udowodniłeś, jaki jesteś płaczek. poza tym zachowujesz się jak 10 latek, który po jakiejś drobnej uwadze, wypisuje śmieszne rzeczy.

"
Poza tym, jako brat, chciałbym zgłosić, że z tym graczem notorycznie sa problemy.
Nie dość że podbiera wszystkich zawodników, to na dodatek specjalnie podbija ich ceny.
Także, bynajmniej dla mnie, ten post tego dziecka, że tak się wyrażę, jest śmieszny.
Poza tym nie wspomniał o swoich wiadomościach, które z chęcią skopiuję, w next poście.

nie od brata a z twojego 2 konta Uśmiech i nie chciał bys lewaku zobaczyc w realu tego dzieciaka płaczkoUśmiech dla mnie na takich jak ty wystarczy przycisk " ignoruj gracza" i nie płacz wiecej mi na prv !! stac mnie to kupuje po licytacji ciekawe do ileu graczy napisałes to samo co licytowali aby na litosc ich wziasc!!

Po pierwsze od brata. Uśmiech
a po drugie, zdanie "i nie chciał bys lewaku zobaczyc w realu tego dzieciaka płaczkoUśmiech " uwidacznia nie tylko twój brak kultury, ale też to, że jesteś zwykłym gówniarzem i napinaczem internetowym, który próbuje się spełnić w życiu wirtualnym , bo w realnym nie daje psychicznie rady : )
Naprawdę, nauka, kultura nie boli, spokój i opanowanie też, także naucz się tego, póki nie jest za późno Uśmiech

Na litość, AHAHAHAHAH. teraz dowaliłeś, nie ma co ; D "i nie płacz więcej" . nie no, koleś, albo udajesz głupiego, albo naprawdę nim jesteś : )

Także kończę tą dyskusje z tobą dziecko, idź po rozum do głowy i nie marnuj mojego czasu, jak i czasu administratorów, którzy nie mają zamiaru czytać tego wszystkiego, gdyż po prostu tworząc ten temat, zaśmiecasz im forum.

wybaczcie administratorzy, no ale ktoś musiał powiedzieć dziecku, jak zmądrzeć i jak poprawnie korzystać z komputera.
Myślę, że można zamknąć ten temat, a najlepiej usunąć, jest on tutaj zbyteczny.
Czołem, admini!


RE: przycisk ignoruj gracza w wiadomosciach - daehniks1 - 2011-09-28

CRiZ ---- wnosze o rozpatrzenie bana na forum dla tego gracza powód prosty zasmiecanie propozycji ,obraza !
"Używając twojego określenia, właśnie Ty "płaczku", "płaczesz" na forum.
Pierwszy i ostatni raz zniżyłem się do tak niskiego poziomu jak ty, niżej upaść nie można. Uśmiech

Zacznij chodzić do szkoły, chłopczyku ze wsi. : ) ahh nie no, nawet ludzie na wsi są mądrzejsi i mają więcej kultury osobistej niż ty.
Także, płacz płacz na forum! : D " kolejna wiadomosc od płaczki


RE: przycisk ignoruj gracza w wiadomosciach - CRiZ - 2011-09-28

(2011-09-28, 15:42:06)daehniks1 napisał(a): CRiZ ---- wnosze o rozpatrzenie bana na forum dla tego gracza powód prosty zasmiecanie propozycji ,obraza !
"Używając twojego określenia, właśnie Ty "płaczku", "płaczesz" na forum.
Pierwszy i ostatni raz zniżyłem się do tak niskiego poziomu jak ty, niżej upaść nie można. Uśmiech

Zacznij chodzić do szkoły, chłopczyku ze wsi. : ) ahh nie no, nawet ludzie na wsi są mądrzejsi i mają więcej kultury osobistej niż ty.
Także, płacz płacz na forum! : D " kolejna wiadomosc od płaczki

Chłopcze, naprawdę weź się za siebie i przestań robić z siebie i ze swojego zachowania totalny exodus.
(tak tak, szukaj w google co znaczy to słowo Uśmiech )
"kolejna wiadomość od płaczki" jak na razie to Ty tutaj płaczesz, ale widzę Jesteś jednym z kilku beznadziejnych przypadków w Polsce, zaraz po jednym sławnym polityku z PiS'u.

Koniec dyskusji i przestań robić kabaret ze swojej osoby. Temat do usunięcia.


RE: przycisk ignoruj gracza w wiadomosciach - ukppku - 2011-09-28

Moim skromnym zdaniem przestańcie zawracac **** adminowi. najlepiej wyjasnijcie to sobie przy piwku Oczko
Albo po prostu nie piszcie do siebie. Sami zignorujcie wiadomosci przychodzace od ktoregokolwiek z Was... do tego nie potrzeba chyba zadnego "magicznego przycisku" ;> Oczko


RE: przycisk ignoruj gracza w wiadomosciach - CRiZ - 2011-09-28

Jak chłopczyk skończy 18 lat (do tego jeszcze duuuuuużo czasu, jakieś 12-14 lat) to Twój pomysł jest jak najbardziej dobry.
Z tym małym wyjątkiem, że daehniks czy jak on tam się zwie, zaczął zawracać adminowi wiadomo co. : )
Oczywiście, że ignoruję, dopóki ten ... chłopczyk nie napiszę śmiesznym, a zarazem żałosnych dyrdymałów.

ukppku, a już jeśli chodzi o to piwo, to co najwyżej on by mógł sobie tymbarka kupić.
I zgadzam się z Tobą, najlepiej jak ten temat wgle będzie usunięty.


RE: przycisk ignoruj gracza w wiadomosciach - Prosper - 2011-09-28

daehniks a właściwie to spawn1488 ten przycisk przydał by się bez wątpienia w stosunku do Ciebie
Bo z tego co wiem to TY wszystkich prowokujesz wysyłając wiadomości Do mnie też próbowałeś ale szybko Cię sprowadziłem na ziemie Oczko Jedną wiadomością Prawda w oczy kole Język
I już mam spokój Wykrzyknik
Oczywiście jestem na tak Bo to zapobiegnie podobne sytuacje Jeden przycisk i mamy problem z mało inteligentnymi ludźmi spokój


RE: przycisk ignoruj gracza w wiadomosciach - MichalKR - 2011-09-28

a ja mam jedno do powiedzenia takie rzeczy wyjaśniajcie sobie sami ...a tak przy okazji temat bez sensu i uważam że Admin powinien go zamknąć bo nie dzieje się tu nic tylko objeżdżanie się nawzajem ... Uśmiech


RE: przycisk ignoruj gracza w wiadomosciach - sothis - 2011-09-28

przycisk może być ok

ale jeszcze raz będziecie się tu kłócić(w taki sposób) tygodniowy ban na forum bez możliwości odwołania się od niego

Ciesze że się rozumiemy


zamykam